Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Agent za propagando

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166829 sporočil: 5.290
[Odklop] Tema: Agent za propagando
[#988316] 14.11.10 18:11 · odgovor na: (#988291)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-166829 14.11.2010 18:15
[dorki22]
Pa kaj zaj bluziš. Nekje iz pizde materne si priletela po nekaj mesecih, vsa cmerava, kako je forum hudoben, admin zlorablja položaj, jaz pa nesramnež, ki tako nesramno priznam, da realno sploh ne vem, kdo je v resnici tota Pia, ker je lahko tudi na koncu koncev moški. Da ne vem, če mi ti v resnici daješ minuse, tudi če sama rečeš, da ne...

Pol mi tu špilaš na neki bad, pa ti olajšam mizerijo branja mojih zapisov, evo spet ni v redu...ne morem iz svoje kože.

Ajde, ker predvidevam, da vse moje key podatke, ki me tako lepo zmedejo, dobivaš iz mojih starih postov, mi povej nekaj po resnici:

-a si psihoanalitik ali samo psihič?

Lp p.s. Lp p.s.

p.s. Lp p.s. Lp

Lp p.s. Lp p.s.

p.s. Lp p.s. Lp
Najprej to. Spomnim se te pred leti, ko si še drsal šolske klopi, si sedel v njih ves ponižen in plah in pripravljen na vse. Takrat si se mi zdel bister, a preveč bojazljiv. Zaradi vtisa, ki si ga napravil name, je bil moj odgovor kratek, saj sem zmotno mislila, da ga boš razumel. Žal mi je, da sem mislila, da si bolj inteligenten.

Samo zaradi spomina na stare čase, ti bom moj zapis spremenila v tebi, vsaj upam, razumljiv jezik.

Pa začniva na koncu.

Minusov ti ne dajem jaz. Do sedaj je še vsak, ki se je pogovarjal z menoj, pričel dobivati minuse. Zato sem vse prijatelje prosila, naj mi ne odgovarjajo na sporočila, ker nočem, da so zaradi komunikacije z menoj, tudi oni deležni minusov.

Saj veš, da je Gustel forum modro cenzuriral s FQ. Modro zato, ker njemu ni potrebno nikogar izključevati iz debate, izključijo se kar forumaši sami med seboj, kajti z večanjem dobljenih minusov, se niža FQ. Nižji FQ pa pomeni izključitev iz vidnega polja. In tega se tudi ti bojiš.

Ja, prišla sem iz pizde materine, tako kot ti in ostali forumaši. Meni se to zdi normalno, ti zganjaš cirkus okoli tega.

Lahko bi bila tudi moški, pa kaj? Bi bil ti zaradi tega kaj bolj pameten? Ali pa se ti bi zdelo kaj bolj razumljivo, dobiti 2000 minusov v eni uri? Če sem to javno povedala, zate to pomeni, da sem cmerava?

Še na kraj pameti mi ne pride, da bi brskala po starih sporočilih, to sem ti že enkrat povedala in ponavljam.

Misli si kar si hočeš, lahko celo narediš pakt z Dobom, ker on pa res nikoli ne laže, je vzor resnice in pravice in ni niti malo zamerljiv. On ti je prišepnil vse to, kar zdaj meni tu podarjaš. Bogi!

Ta debata je zame končana. Odgovorila sem ti samo v spomin na stare čase, ko si se mi zdel še normalen in bister poba.

Žal življenje pohabi tudi take!