Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek \'\'Ne dovoljujem objave o mojem premoženju!\'\'

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1 2 3 4

anon-178479 sporočil: 18.832
[#985277] 11.11.10 09:37 · odgovor na: anon-9939 (#983657)
Odgovori   +    9
[0219K21]
> [jani639]
> > [RTM]
> > > [0219K21]
> > > > [rubec]
> > > > > A na cigaret pa lahko grem med delovnim časom? Kaj pa na stranišče? Malica/kosilo tudi? Se smem popraskat? Odpret okno, povej mi, o ti, ki bi rad urejal?
> > > >
> > > > Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.
> > >
> > > OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.
> >
> > pišuka bulat si zabit kot 15 metrska štirna !
> >
> > pihnil sem na tvojo poštenost, da med službenim časom ne serješ klamf tukaj gor pri gustlnu !
> >
> > popoldne, zvečer, ponoči, skratka izven delovnega časa, pa si daj duška !

>
> brez veze,zastojn se trudiš,ne razume...njemu je samoumevno da bluzi ker mu je šiht od boga dan in samo bog mu ga lahko vzame..
>
> veš pa kdo je njegov bog,ane?

Ja, in če ne bo hodil na šiht pa bo kaj, hiral, umrl in naposled le pustil mir, je to to?!

Dej povej(ta), kaj vas dejansko moti? To, da pišem tisto kar vam ne paše ali, da sploh pišem? Da pišem dopoldne, popoldne ali tudi kadar to počnem (tako kot sedaj) zvečer?

In, če pišem prek GSM telefona vas tudi moti, če skočim po malico, ali kako?!

Ali si vi sploh predstavljate življenja samega, ne da bi se spraševali o tem "kako & v kakšnih pogojih to počne kdo drug", pa če gre za pisanje na forumu ali bogvedi kaj drugega.

Po moje še sosedom gledate v lonce in krožnike. Sramujete se lahko.
Kako, da ne razumeš, da moraš v službi delati svoje delo, ki pa ni pisanje po forumu. Ali imaš mogoče odločbo v kateri piše, da si pisun na forumu Financi in te država za to plačuje? Izredna odpoved delovnega razmerja bi bila zelo zdravilna zate.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#985286] 11.11.10 09:41 · odgovor na: anon-9939 (#983811)
Odgovori   +    9
[0219K21]
> [dorki22]
> > [0219K21]
> > Še vedno čakam, da ti pride iz riti v glavo, da napadat nekoga na forumu ni ravno smisel debate.
>
> Neprecenljivo, he he!
> Print screen, in ualaaa, že me več ni.
>
> p.s. no, ko bo naslednjič debata o barabijah vladajočih, debatiraj, ne pa da napadaš ali blatiš novinarje in Finance, ki si resnico vsaj upajo iskati.

Novinarji financ so novinarji financ. Objavljajo za bistveno večjo publiko. Še več, celo zavezani so baje nekem kodeksu. Pa še celo imajo neko svetovno združene, itn. Skratka, organizirani da je kar presenetljivo.

Kaj pa kakšen pisec na forumu, ki nastopa z lastnimi stališči?! Je to sploh primerljivo?
Tvoje žaljivke niso lastna stališča.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#985374] 11.11.10 10:40 · odgovor na: anon-178479 (#985286)
Odgovori   +    1
[Aleister]
> [0219K21]
> > [dorki22]
> > > [0219K21]
> > > Še vedno čakam, da ti pride iz riti v glavo, da napadat nekoga na forumu ni ravno smisel debate.
> >
> > Neprecenljivo, he he!
> > Print screen, in ualaaa, že me več ni.
> >
> > p.s. no, ko bo naslednjič debata o barabijah vladajočih, debatiraj, ne pa da napadaš ali blatiš novinarje in Finance, ki si resnico vsaj upajo iskati.
>
> Novinarji financ so novinarji financ. Objavljajo za bistveno večjo publiko. Še več, celo zavezani so baje nekem kodeksu. Pa še celo imajo neko svetovno združene, itn. Skratka, organizirani da je kar presenetljivo.
>
> Kaj pa kakšen pisec na forumu, ki nastopa z lastnimi stališči?! Je to sploh primerljivo?

Tvoje žaljivke niso lastna stališča.
Evo, še 0,10 € zate. LP (& welcome to ignore)
anon-178283 sporočil: 370
[#985386] 11.11.10 10:51 · odgovor na: anon-178479 (#985277)
Odgovori   +    4
[Aleister]
Kako, da ne razumeš, da moraš v službi delati svoje delo, ki pa ni pisanje po forumu. Ali imaš mogoče odločbo v kateri piše, da si pisun na forumu Financi in te država za to plačuje? Izredna odpoved delovnega razmerja bi bila zelo zdravilna zate.
Sranje je v tem, ker Darko vedri na Uradu za meroslovje, ki spada pod Golobičevo ministrstvo, se pravi pod interesno združenje Zares. In da bi kdo iz Zares tam ven letel, ker opravlja tako častno delo, kot je gardijanstvo lika in dela velikega Stalina na forumih pač ni možno.
anon-55436 sporočil: 534
[#985696] 11.11.10 14:10 · odgovor na: anon-178283 (#985386)
Odgovori   +    2
Sranje je v tem, ker Darko vedri na Uradu za meroslovje, ki spada pod Golobičevo ministrstvo, se pravi pod interesno združenje Zares. In da bi kdo iz Zares tam ven letel, ker opravlja tako častno delo, kot je gardijanstvo lika in dela velikega Stalina na forumih pač ni možno.
Napihnjeni lenuh v javnem zavodu, takih je v SLO vsaj 30k, marš na cesto z njimi.
anon-103481 sporočil: 162
[#986094] 11.11.10 20:59 · odgovor na: anon-241517 (#983039)
Odgovori   +    0
[CEKUL]
Delim mnenje z miha2008! Bedasto, da je nekdo postal "negativec" samo zato,ker nekaj noče deliti z javnostjo. Občudujem, da je imel korajžo odklonit sodelovanje.
Se strinjam, da je to stvar posameznika takoj, ko njegovi prihodki niso vezani na javne finance. Negativna mnenja o tem, da ima človek (ki ni vezan na javne finance) legitimno pravico odkloniti objavo njegovega premoženja (iz kakršnihkoli razlogov že), precej dobro kaže na slovensko folkloro 'fovšarije'. Sorči, vendar, če ste tisti, ki ste tole polinkali negativno, pošteni, si boste priznali tole vsaj pri sebi, meni pa boste pripeli seveda še en minus ;).

Če je pa bogastvo pridobljeno kaznivo, pa je to stvar ustreznih inštitucij (čeprav so pri nas nesposobne :) in zato v rokah 'novinarske pravice' :)), vendar se ne spomnim, da bi bilo z navedenim gospodom karkoli kdaj kaj posebnega objavljeno. Z mojega vidika ima človek prav - jaz bi storila enako.
anon-103481 sporočil: 162
[#986096] 11.11.10 21:01 · odgovor na: anon-106712 (#983079)
Odgovori   +    0
[1201ZemLj]
Hm, zakaj Bill Gates ne tuli in ne prepoveduje objavljanje svojega premoženja? In to človek, ki je začel v garaži. Hm...
Kaj pravita CEKUL in miha 2008, meni ne pade nič pametnega na pamet.
Zato, ker ZDA niso vas in se ne obnašajo kot v vaški gostilni kot je to navada v naši prelepi deželi pod Alpami.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1057087] 11.01.11 11:43
Odgovori   +    0
Bravo Marijan, bravo......

Če bi vsi tako gledali na svet, novinarski mrhovinarji bi mali spihnili.....

Strani: 1 2 3 4