Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Kako nepremičninarji odhajajo v stečaj

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-95084 sporočil: 2.286
[Nepremičnine] Tema: Kako nepremičninarji odhajajo v stečaj
[#905080] 27.08.10 09:33 · odgovor na: anon-15342 (#904869)
Odgovori   +    0
[TadejK]
> [Maks2Melisa]
> Veliko ljudi računa, da se bo zadeva obrnila navzgor in on je eden takih.


Osebno sem govoril z nekaj takimi, ki so bili pred dvema ali tremi leti zelo optimistični glede nadaljnje rasti in zadnje čase celo oni računajo predvsem še na to, da bodo cene v dogledni prihodnosti rasle zgolj toliko, kot bo inflacije, t.j. da bodo realno ostajale enake. No, potem jih spet zanese v floskule o razslojevanju po kvaliteti in lokaciji, češ da tiste najbolj kvalitetne in super locirane bodo mogoče vseeno rasle nekaj hitreje, a potem običajno dodajo še kak "mah, saj ne vem več ..." ;)

Jah to da bodo pač cene ostajale enake pač ni realno in v tem primeru gre zgolj samo še za tolažbo, v smislu ja saj izgubil pa le ne bom,..

Tudi jaz poznam eno žensko, ki že ima v lasti nekaj stanovanj, leta 2008 ali 2009 mi je pa razlagala da bo še kupila ker drugje denar tako ni varen:)


Kvaliteta je pomembna, ampak jaz bi tukaj rekel, da se je vseeno bolj smiselno pogovarjati o enotah ki so starejše in enote ki so novejše..

Lokacija je pomembna, ampak po mojem mnenju bo šla takšna enota le hitreje v promet, seveda bo cena nižja kot pred pokom, to pa tudi pomeni, da je tisti na "slabši lokaciji" že v sami osnovi verjetno plačal manj za stanovanje.

He he tudi jaz sem leta 2007 poslušal kako cene na odličnih lokacijah ne bodo padle:))

BTW, tvoj komentar sem ocenil kot neprimeren, po nesreči:)