Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Linhartovi dvori-garsonjera

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Nepremičnine] Tema: Linhartovi dvori-garsonjera
[#747926] 15.03.10 22:32 · odgovor na: anon-20668 (#747067)
Odgovori   +    0
[matjazfinance]
Tako da mi je velika uganka, zakaj ljudje mislijo da so pa novogradnje nekaj boljšega. Sam bi raje gledal (in tudi gledamo) kaka starejša stanovanja za Bežigradom, na Viču ali v Trnovem (slednje je seveda malo dražje, ampak mi je vedno bolj všeč).
Nori so tako privat prodajalci kot prodajalci novogradenj. S tem, da prodajalci novih bodo morda res zaceli kaj nizati cene, a vprasanje, koliko od starih stanovanj je dejansko na trgu, ali pa samo cakajo na naslednjega idiota (bigger fool) in bodo pac, dokler ga ne najdejo, v stanovanju bivali.

Strinjam se glede tehnicne izvedbe stanovanj - gotovo pri starem stanovanju ni vec prav veliko skritih napak. Dobis pa lahko tudi nore sosede, ki so prepricani, da jih je Jazbinsek ogoljufal, ko jim je prodal stanovanje (kao so morali placati za stanovanje, v katerem so ze ziveli) in je obnova skupnih delov toliko tezja (ampak Hilda in Jankovic sta poskrbela da bo v CD enako, he, he).

Ravno za trnovo sem gledal pred kratkim, norci se niso sli z visav. In izpadejo vedno bolj debilno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 747926

Strani: 1

anon-20668 sporočil: 3.976
[Nepremičnine] Tema: Linhartovi dvori-garsonjera
[#749373] 16.03.10 21:20 · odgovor na: bc123a (#747926)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-20668 16.03.2010 21:20
[bc123a]
> Nori so tako privat prodajalci kot prodajalci novogradenj...

....vprasanje, koliko od starih stanovanj je dejansko na trgu, ali pa samo cakajo na naslednjega idiota (bigger fool) in bodo pac, dokler ga ne najdejo, v stanovanju bivali.

Ravno za trnovo sem gledal pred kratkim, norci se niso sli z visav. In izpadejo vedno bolj debilno.
Ampak žal je tako, da če se zapičiš v le nekaj sosesk (ker enostavno ugotoviš da v ostalih pač ne glede na cene raje ne bi sploh nič kupoval, hvala lepa) in je med njimi tudi npr Trnovo - ugotoviš da imaš znotraj izbire izjemno majhno število ponudb. Pri posamezni kategoriji (velikosti) stanovanj morda samo eno ali dve, pa konec.

Zato ni več tako zelo čudno, da držijo tako visoke cene. Kdaj bodo prodali, je seveda drugo vprašanje (bom spremljal par tednov, če bo katero prodano - upam da ne tisto ki mi je trenutno všeč, hehe).

In ne bi me čudilo, če bi se 20+ let starim stanovanjem cena obdržala bolje kot mnogim famoznim 'novogradnjam'... (no saj to je logično, v tistem Trnovem, ali pa v nekaterih delih Šiške bi meni bilo prav luštno prebivati, v konkretno Celovške dvore me pa ne spraviš živet, tudi če bi jih dajali zastonj - resno).

Strani: 1