Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-104967 sporočil: 1.542
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#742855] 11.03.10 13:05 · odgovor na: anon-116591 (#742731)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-104967 11.03.2010 13:07
- Ko mi je bilo 13 let, sem upal da bom nekoč imel dekle.

- S 16 leti sem imel dekle, ampak je bila brez strasti, pa sem sklenil, da si želim strastno dekle z življenskim žarom.

- V gimnaziji sem se zabaval s strastnim dekletom, ki pa je bila preveč čustvena. Vse je bilo dramatično, bila je kraljica drame, ves čas je jokala in grozila s samomorom. Takrat sem sklenil,da potrebujem dekle stabilne čustvenosti.

- S 23 leti sem našel zelo stabilno dekle, ki pa je bila dolgočasna. Bila je popolnoma predvidljiva in se ni razburjala zaradi ničesar. Življenje je postalo tako dolgočasno, da sem sklenil, da potrebujem bolj vznemirljivo dekle.

- S 27 leti sem našel vznemirljivo dekle, ampak nisem uspel držati koraka z njo. Dirjala je od ene stvari do druge, ne da bi se kjerkoli kaj zadržala. Počela je nore hipne stvari in me enako onesrečevala kot osrečevala. Od začetka je bila zabavna in zelo energična, vendar ni imela nikakršnega cilja. Tako sem se odločil,da najdem dekle, ki ima jasne cilje.

- Ko sem dopolnil 31 let, sem našel pametno, ambiciozno dekle, ki je stalo čvrsto na tleh in sem jo oženil. Bila je tako ambiciozna ,da se je ločila od mene in mi vzela vse kar sem imel.

- Sedaj sem malo starejši in bolj pameten in samo iščem dekle z velikimi joški.