Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#736880] 06.03.10 23:39 · odgovor na: anon-209075 (#736161)
Odgovori   +    8
Ojla LUKA .... Od kod ti to da Bosanci imaju ovoliiiiikuuuu krizu(?) .... As ti to strnil USE v en stavek (lenoba za POP+zdit) .... Ne priliči se tukaj imet tako kratek (VIC(?)) ....
Xexexe LUKA .... Svi mi znamo koliko veeeeliiikuuu ribu vi ribari ponaVADI ulovite, ali zato uložite mnogo truda,.... S druge strane ako se ne trudite nema ni rezulTATA .... Jebiga, tako ti je to namoru, muka živa (jel tako Ravca(?)) .... Ali to nije razlog da nama neprofesionalnim moreplovcima kvarite naš "IMAGE" vašim , khmmm....ovaj....kako da kažem .... ama, neproverenim sa.drži.nama, jebote .... KAKO se to naziva u "pravoj slovenščini" .... Aha znam .... Plonkanje (puri.nori.press)
Mi pišemo (plonkamo, krademo sa drugih 4Umaaaa) da bi nam FIN.forum bio verodostojniji, i da naše .... Kako se to na SLO kaže, "berači i beračice" (ufff jel' sam opet usr'o stvar(?)) ostaću na srpskom.: ČITAtelji i čitateljice(pia-presstres).... Gde ono stadoh(?) .... Aha .... Da oni/one, dobiju mater+jala za podjebavanje onih poly-pičara na tematu politike citirajući odlomke odavde ....
Pa red bi bio da i ti ne plonkaš ono što je neko na ovom tematu već napisao .... Evo napr. Link na tvoj ....
forum.finance.si/?m=...9946&reply
PS
Ili možda TI ne bereš nego po polipičarski (teo sam da napischem politikantski, ama ne, nego poli-tičarski jebote) shaMONApress .... Lupiš, pa gde padne, neka padne (ama da nisi i ti ekono-mista ili nedajbože neki Dr.Medicine, jerbo oni nisu pelcovani humor-OM) ....
Xexexe .... Ravca i ja smo ti nastrojeni više kao PeroMornar nego LukaRibar .... Volimo more i reke, a za rofte nas "baš zabole" .... Štono kažu .... (a ni ribe nam nisu taaaako velike)
BTW
Pošto vidim da rad imaš Bosance, eve ti ga na "jedan bosanski" (da se izvadim, da mi OP.rost-e vicaroši)

Mujo:
"Kako to, da ti je počila nova guma na avtu?"
Haso:
"Povozil sem steklenico."
Mujo:
"Pa je nisi videl?"
Haso:
"Ne. Tip jo je imel v džepu!"