35 min
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Podatki so najpomembnejše premoženje podjetja – kako jih učinkovito zaščititi? (Oglas)
2 uri
Brez reform ne bo gospodarskega preroda
2 uri
Po Ljubljani vozi 25 novih električnih mercedesov
2 uri
Britanski premier Keir Starmer napovedal odstop
2 uri
Italija Nemčiji odpira vrata v skupni razvoj bojnega letala šeste generacije
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
4 ure
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
4 ure
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
6 ur
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
6 ur
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
10 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
10 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
10 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
10 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
10 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni 1
10 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
10 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
16 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
16 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Milan Kučan se Financ otepa kot hudič križa

Strani: 1 2 3 4 5

anon-35163 sporočil: 30.643
[#725571] 24.02.10 20:16
Odgovori   +    2
Sodeč po komentarjih, bi bil za Kučana ta intervju v najboljšem primeru zguba časa.
macon sporočil: 12.861
[#725646] 24.02.10 22:08 · odgovor na: (#725497)
Odgovori   +    0
[s8t]
> [s8t]
>
> Ne, delam in sem v glasbi, ki jo mečem sem gor.

Evo, da še malo zaspamamo Kurčana. :)
www.youtube.com/watc...gg2tpgceu8
www.youtube.com/watc...ozNQX6Ye1A
Poznaš? :)
macon sporočil: 12.861
[#725649] 24.02.10 22:13 · odgovor na: (#725497)
Odgovori   +    0
macon sporočil: 12.861
[#725652] 24.02.10 22:17 · odgovor na: (#725497)
Odgovori   +    0
anon-35163 sporočil: 30.643
[#725758] 25.02.10 00:37 · odgovor na: (#725497)
Odgovori   +    1
pobalin sporočil: 14.456
[#725866] 25.02.10 08:43
Odgovori   +    0
Inside, veliko vprašanje je, ali bi iz Dnev. oziroma Mlad. sploh zaprosili za pogovor z MM. :-)

Sicer pa, če zanemarimo kakršnokoli politiko, pisun Financ žanje plodove svoje setve. Le katero uredništvo, ki pri sebi goji osnovno poklicno etiko in družbeno omiko, bi se z nekdanjim predsednikom česarkoli pričel dogovarjati za intervju ob tem, ko mu kvazi pompozno in predvsem provokativno v nekem preddverju "podari" remitendni izvod svoje publikacije? Nekaj mesecev po izidu in približno mesec po tem, ko so isto publikacijo že začeli razprodajali z "novoletnim" popustom. Tako bedno početje upravičeno prezira vsak, ki da kaj nase - najsi je to mali murgelski princ ali pa veliki grosupeljski osvoboditelj.
Bljak pa tak preddverniški žurnalizen s pocestnimi navadami!
anon-118106 sporočil: 82
[#725889] 25.02.10 09:01
Odgovori   +    2
Čudi me vaša zaskrbljenost glede Kučanovega intervjuja. Prepričan sem, da je slišal odmeve pozicije na izjave Nika Kavčiča. Ta je vladajoče malo ošvrknil, in psihologi in veliki politikologi pozicije, so Kavčiča takoj naredili za skoraj dementno debilnega starčka, ki je žalosten, ker ga nihče več ne posluša. Lahko, da se je ustrašil, da bi to očitali tudi njemu, čeprav je proti Kavčiču pravi mladenič. Je pa res, da je politični penzionist in bi bilo kar prav, da bi pustil visoko politiko pri miru, ne pa da še zmeraj DREK BROŽA, kot temu pravimo. Je pa tudi res, da iz svoje kože pač ne more. Braniti mora svoje potomce, še posebej sedaj, ko so ti res v velikem zosu. Velja pa tudi pravilo, da politik se spreobrne, ko se v zemljo zvrne.
anon-208839 sporočil: 319
[#725966] 25.02.10 10:08
Odgovori   +    1
Jaz bi poiskal tednik TOVARIŠ,ga "obnovil" ter poskušal opraviti prvi intervju z njim na podlagi tedanjih vsebin.Po mojem bi se strinjal.
anon-198949 sporočil: 104
[#727129] 26.02.10 08:40
Odgovori   +    1
Kaj se je Janezek naučil to Janezek zna. Stari pregovor ampak Še vedno drži. Verjetno ima skomine po starih časih ko je njegova partij nadzorovala vse medije in so mu pravoverni novinarji postavljali predvidljiva vprašanja. Seveda ima raje medije in navinarje ki predstavljajo kontinuiteto s totalitarnim sistemom. Kučan ni nikoli deloval kot oče naroda. Ni za pričakovati da da realno analizo stanja v državi, ki je porazna in ki jo je soustvarjal.

Strani: 1 2 3 4 5


vm-qetesh