Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#724009] 23.02.10 18:16 · odgovor na: najobj (#723725)
Odgovori   +    6
Xexexe, prjatu moj .... Ako nisi znao, mi arhitetke smo "enciklopedijski svestrano debelo izobraženi" i kao najstarija inženjerska vrsta (srednjevekovna kraljevsko-papska) khmmm, kako da kažem .... Mikele Anđelo, Da Vinci .... i tako-to, pa povezujući razne teorije i prakse sa manje-više fantazije, uvek dođemo do "pravih", ne Slovenaca, nego zaključaka ....
Pa eto, i ja sam ti u 50 i kusur godina rada po svetu, često radio analize za svoje projekte i to mi je sada profesionalna de-forma-CIA, pa
"gde-god nađeš dobro mesto, tu voćku posadi,
a voćka je blagodarna, pa će da nagradi ...."
Ono nije da si ti neka voćka (cvećka), ali sam sabrao da je 2 + 2 = 5 (pet), i kao što si i sam napiso
... e, pa nemam ... al' sam blizu ... znaš, ja sam ti vrlo rano bio puno zajeban ... ko' što kažu ... tako mlad, pa več zajeban ... a uz to i Slovenac ... hahaha ... to za pojasnilo, če si slučajno sešteval moja leta iz Beograda ob koncu Juge ...
Aaaaa, jes i ti tada služio JNA u Zemunu (komu-nike-press), pa ti je punca došla na polaganje za-kletve, kada si imao voljno, a ti o'ma pa pravo u HAYAT.... Što ti je mlados' xexexe ....
Ja sam sabrao tvoju mlados'(punca, passport, Hayat etc.) = ~ 20 godina .... + osamosvojitev do 2004 =~ 13 godina .... + bitisanje na FIN-forumu (računa se trojno) 3x6 = 18 godina .... Tako da za penziju (ako je dobiješ, xexexe(?)) imaš već 51 godinu (staž se računa, a ne da (?)) .... Hehehe moj "mladi" pr'jatu ....
As ti čuo za "teoriju relativiteta" (Zweistein-press) ....(?) a na ovom žebenoir svetu USE je relativno ....
Ama nije važno koliko imaš, nego kako se osećaš, jebiga, život teče dalje ....

Ajd' još po jedan vic, da ne izgubimo "IMAGE" na totem tematu ....
................................
Šarmer Bond
Pride James Bond v en fancy lokal in pri baru sreča čudovito, dolgonogo, dolgolaso in na pravih mestih zaobljeno lepotico. Vrže ji dolg pogled, nato pa pogleda na uro. In tako še nekajkrat.
Pa ga ogovori lepotica:
"Kaj pa je tako zanimivega na uri?"
In odvrne James Bond:
"Ah, tole je najnovejši model ure. Z njo komuniciram preko alfa žarkov."
Lepotica:
"A ja? Kaj ti pa reče tvoja ura?"
Bond:
"Ravnokar mi je povedala, da ne nosiš spodnjih hlačk."
Lepotica rahlo zardi, potem pa reče:
"To pa ni res. Saj imam spodnje hlačke."
Bond pogleda uro, jo potrka in prinese k ušesu. Nato pa reče:
"Je, je, bo(m)te, pa res prehiteva za eno uro!"

LP XIT-os, KIT-os, HIT-os i ostalih 99,99 -os ...