4 ure
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
4 ure
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
5 ur
Najbolj brani članki danes
6 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
7 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
7 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
7 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
7 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
7 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
8 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
9 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
9 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
9 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
9 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
9 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
10 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
11 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
11 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
11 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#723725] 23.02.10 14:50 · odgovor na: anon-195618 (#723095)
Odgovori   +    5
[Xitos]
hehehe, prjatu moj stari (imaš barem >50) pa jel' umeš ti da čitaš (bereš, hehe ....berem grožđe, biram tamnjaniku) shaMONApress....

... e, pa nemam ... al' sam blizu ... znaš, ja sam ti vrlo rano bio puno zajeban ... ko' što kažu ... tako mlad, pa več zajeban ... a uz to i Slovenac ... hahaha ... to za pojasnilo, če si slučajno sešteval moja leta iz Beograda ob koncu Juge ...

Lepo sam ti napisao "prebivalcev kot v SLO", pa kada uporediš, ima svega i svačega, samo "pravih" (ne SLO nedo BGD) polako "zmanjkuje", a Beograđani ne mogu imati "čefurje", nego uvežene "seljake" .... xexexe.... a po tim raznim "HAYATima", se nađe svakojakog bašibozuka (TR), a mnogo je odvisno i od toga, kako je tebe tamošnji šef sale ocenio, pa ti je (čuvši da govoriš po slovensko) poslao nekog gegulu da te usluži, jer je po kongresu KPJ Slovenija pala u očima Balkanaca, pa i šire, bogami (sha.mona.preSS) .... Koliko je to zakrvljenje bilo, vidi se iz sledeće anegdote (prilog umesto vica ovog puta)

Slovenačka (SLO) roba je kod Beograđanki bila jako omiljena, tražena i cenjena (Mura, Lisca, Labod, Galeb, Komet, Rašica etc,etc, ), ali....
Pred raspadom Juge, kada je još Jože Smole išao sa Vlakom Bratstva i Jedinstva, u šumadijskoj narodnoj nošnji igrao Šumadijsko kolo i krkao prasetinu sa ražnja, a po povratku u Sloveniju na sva usta pljuvao po svojim gostiteljima, elem, u to vreme je jedna mlađa žena tražila donje rublje (perilo, hlačke) i izabrala najbolje za nju, jedno tuce izazivačkih spodnjih hlačk, dođe na blagajnu da plati i usput zapita prodavačicu čija je to tako lepa proizvodnja, pa kada je čula da je to slovenački proizvod, ostavi na pultu hlačke uz rezignaciju.:
"Hvala vam lepa, ali neka ih nosi Jože Smole" ....
Tada su to bila takva vremena (zaboravilo se, ne spomenulo se) .... A ti si verovatno bio u pogrešno vreme na pogrešnom mestu jer svuda ima Neandertalaca, pa i ovde na FIN-forumu (dokazano) .... Nema ljutiš.!
I dobro si konsta-tiral
> ... ja, ima svakojakih i u tom tvom Beogradu ...

BTW
Ono "BRE" nije srpski proizvod nego turcizam, udomaćen kod svih naroda koji su bili pod turskim jarmom (Bosna, Srbija, Bugarska, današnja Makedonija) i vidi se u govoru, napr.
"Idi, bre, malo u 3PM" .... Srbija
"A, bre, bratko, kako si ga sakaš" .... Bugarska, Makedonija,
"Di si, bre, Haso tako dugo(?)" .... Znaš i sâm, koji narod je to ....
"Kaleš, bre, Anđo" .... narodna pesma .... i tako dalje i tome slično .... Xexexe
.... A nije to moja krivica da imamo arogantne admine (chef, crt ....) koji prikrivaju svoje neznanje na taj način, da se trpaju ko ....... i na svaki način omalovažavaju forumaše umesto da se prethodno informiraju i nauče nešto više, a ne samo informatiku, etc (ali način zarađivanja svakodnevnog kruha je stvar pojedinca .... A lui la scelta (cinqpress))
Aaa da i tebi pojasnim.: ono BRE je uzrečica koja potencira rečeno ili ono što će se tek reći
Kada kažeš nekome napr.:
"Ajd u pičku materinu." To je onako uzgred, kao konac debate, i nije obavezno ....
"More idi, BRE, u tri pičke materine.!" To je imperativ, jer posle toga samo još batine slede ....
............................................
Auu, bre, ala sam nasrao toliko, da moram jope da dodam jedan vic za laku noć, samo brez BRE-ja, da se crt ne ljuti ....

Par dana nakon Titove smrti dodje Jovanka na njegov grob da malo posjedi. I odjednom začuje Titov glas iz dubine:
"Jovanka, dovedi mi bijelog konja!"
Ona sva isprepadana pobjegne kroz hodnik i naleti na Stanu Dolanca te zapomaga:
"Stane dodji da ovo čuješ!"
I njh dvoje zajedno se primakoše grobu. Uto se Tito ponovo (ovaj put ljutito) oglasi:
"Jovanka, rekao sam bijelog a ne nilskog konja!"

... pa še nekaj za dobro voljo ...



Pita prolaznik policajca: 

-Oprostite, gdje je pošta ? 

Policajac će ponosno: 

-To znam ! Pitaj me nešto teže ! 




Razgovaraju dva umirovljenika o onim stvarima. Prvi će: 

-Mene služi kao današnja omladina. 

-Kako to ? 

-Pa lijepo. Ja mu nađem posao, a on neće. 

 

 

Radio Crnogorac kao grobar i već treći dan napustio posao. 

-Pa zašto si već dao otkaz ? - upita ga žena. 

-Svi leže, a ja jedini da radim ? E, pa neću !