Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#723010] 22.02.10 22:26 · odgovor na: anon-195618 (#722932)
Odgovori   +    3
[Xitos]
Pa dobro najobj .... A nismo se mi jednom već dogovorili da ti ostaneš najobjektivnejši da bi ja potom bio najobjestnejši .... Eeee, prrrrJATl, pa taki, koji ti, kao prijatelj zabije nož u leđa .... pa lepo kaže Narodna pesma.: pa izvadi guju iz potaje (nož iz čizme) ....
Pišeš TI.:
....a Xitos ti je Srbin bre ... jel' tako, Xitose ?
Odgovaram JA.:
Odakle tebi takve ideje(?) .... Gde si TI TO pokupio(?) .... Dam ti tri onakve kao CRTu, ako mi pokažeš na celom istorijatu foruma gde sam ja napisao da sam Srbin .... Jebiga, pa zar su vam Srbi toliko straha u kosti saterali, da ih posvuda viđate, a ako ih nema, vi će te ih već izkonstruisati ....(!)
Moram ti ipak priznati da si prilično hrabar kada si upotrebio izraz "SRBIN", jer je uobičajeno da je na ovom seratorijumu taj izraz anatemisano-bogohulni, pa se zato mora upotrebiti izraz "BALKANAC" (overovljeno za "prave SLO-vence" samo u SLO-aveniji .... Dok ostala Evropa još uvek ide na odmor u "Jugoslaviju") .... Daj infor-miraj se malo ....
PS
Još jednom ponavljam da sam BEOGRAĐANIN, A Beograd nikada nije bio Srbija, samo Jugoslavija (na veliku žalost nekih Shamanoidnih gobezdačev i novopečenih pipipizdekof, koji su iz ćaćinih muda ispali direkt u EU-NATO-SLO-venistan, a zbog funkci-onanistične nepismenosti još to nisu prebrali in doje(d)li ....
BTW .... Beograd ima više stanovnika nego cela Slovenija, a među njima je više od 50.000 Slovenaca, o Kinezima ovog puta ne bih, pa sada ja pitam tebe da li si čuo za termin "Uprava grada Beograda" (city-state Singapore u malem - polovica).... Pitaj Purinolija .... Naravno da je razvoj i kapital još daleko-daleko .... Auuuu, odo ja u politikitu, pa i šire, bogami ....
.... I eto tako u tom jebenom Beogradu, je sin tesarskog radnika postao intelektualac - arhitekta, koji je posle "težačenja" po levosučno-desnosučnom svetu (cinik-press) pokušao da nađe svoj mir na Obali, jer bez vode ne može, pa to ti je ....
A ja sam ti u neku ruku.: "Nachgemachter Slovene" kao što sam i "Nachgemachter Serbe", "Nachgemachter Araber", "Nachgemachter Italiener", "Nachgemachter Rusine, Mađaron", .... Jednom rečju Nachgemachter .... koj kurac još postoji na ovom svetu (Erhard Land press)
PS
Mogu ti samo reći.: Ako Kinezi ovladaju Beogradom, ja ću udicom da vežem oči za uši i tako da postanem "Nachgemachter Kita-ajac" ....
.................................................. ....
E jebiga, sada si ti mene navuko na sha.MONA. teren, pa mora forumu da se odužim neKAKIM prigodnim vicem. Pa evo i to ....

Prišli so časi, ko moraš biti zelo pazljiv kako govoriš in izgovarjaš besede na področju bivše SFRJ. Tako pride gost v kavarno na Baščaršiji in reče:
"Jednu kavu, molim."
"Nema kave", odgovori natakar.
"Dobro, onda jednu kafu", ponovi gost.
"Nema ni kafe", spet odgovori natakar.
"Pa dobro, daj onda jednu KAHVU", spet reče gost.
"Pa nema, jeb'o ga ti! Rek'o sam ti več, JER NEMA VODE!!!."

... hahaha ... ta vic me spominja na enega naduvanega bebota od kelnera v Beogradu (e, baš u tom tvom Beogradu)... in to ne kjerkoli, ampak v takrat ultra super de luxe Hyatt Regency Hotelu ... in ta naduvani bebo od kelnera mi je v zadnjih izdihljajih Juge zavrnil ček, ker on kao ne razume besede tisoč izza neke cifre na čeku ... hahaha ... in potem sem mu jaz pred nosom tisti ček raztrgal in napisal novega ... in bebo naduvani je seveda mislil, da bom namesto tisoč napisal hiljada ... jaz pa sem namesto tisoč napisal tisuća ... hahaha ... da mu samo vidiš faco ... hahaha ... še danes sem spet dobre volje, ko se ga spomnim ... sploh pa, ko se spomnim, kakšen džek sem zato bil pred bejbo, ki je bila z mano ...

... ja, ima svakojakih i u tom tvom Beogradu ... k'o što ih ima bilo gde, jebiga ... bajdevej, me je pa mesto takrat fasciniralo ... pravzaprav edino mesto v Jugi, vse ostalo so bila sela ali pa malo večja sela ... ampak to je bilo pred dvajsetimi leti ...

... aja, zdaj pa še k onemu Srbinu ... Srbin sem napisal z veliko začetnico, kar nekaj pomeni ... in Srbin je zaradi onega "bre" ... in Črta je verjetno tudi tisti "bre" od Mujota in Hasota zmotil ... ker "bre" bi naj menda bilo srbsko in ne bosansko ... zato pa sem jaz napisal, da sta Bosanca Mujo i Haso u pečalbi (= privremenom radu u inostranstvu) na Grbavici, ki je vsaj včasih bila v srbskem delu Capajeba ...

... tako, zdaj sem ti vse lepo razložil, kar sicer naj ne bi bilo dobro za štose ... ampak je še vseeno bolje, kot pa da se sploh ne razumemo ... pa brez zamere ...