Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-38134 sporočil: 228
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#699427] 01.02.10 22:03 · odgovor na: anon-76481 (#699140)
Odgovori   +    3
Vedno še obstaja šansa ...
--------------------------------

Neki moški je imel 47 let in se je zelo trudil, da bi izgledal mlajši. To ga je strašno mučilo in za svoj rojstni dan se končno odloči, da gre na obrazni 'lifting'.

Po uspešni operaciji presrečen zapusti kliniko. Ustavi se pri trafiki, kupi časopis in vprasa prodajalko: "Oprostite, ne zamerite mi, koliko star se vam zdim?"

Prodajalka odgovori: "Hmm, ne vem, nekje 32 let."

Moški se razveseli in pove: "V resnici sem star 47 let!"

Kmalu zatem odide še v McDonalds, naroči hamburger in isto vpraša blagajničarko.
Ta odgovori: "No ja, mislim, da ste stari tam nekje okoli 29 let."

Moški, ki je vedno bolj navdušen, odgovori: "Ne boste verjeli ampak star sem 47 let!"

Na poti domov se pelje z avtobusom in sede zraven neke stare mame. Pa vpraša še njo: "Gospa, oprostite, koliko let bi mi prisodili?"

Mamka ga zamišljeno pogleda s svojim nagubanim obrazom, potem pa končno odgovori: "Glej, sinko, jaz sem stara že 85 let in ne vidim več najbolje. Ko sem bila lepa in mlada, sem imela pa svoj poseben način, kako ugotoviti starost moškega. Vtaknila sem mu roko v spodnjice in sem povedala vedno točno starost."

Moski se malo obotavlja, ampak ker ni bilo nobenega drugega v busu, si misli: "No ja, v redu. Pa poglejmo..." In reče mami, naj kar zacne s svojo nalogo.

Ona mu seže v spodnjice, otipava z vseh strani ... še kar otipava in po dolgih 10 minutah reče: "Vi ste stari 47 let!!!"

Moški začudeno: "Ne morem verjeti! Povejte mi, kako ste to naredili?"

Ženica pa: "Ah, čisto preprosto, v McDonald'su sem stala za vami!"