Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Vinci]
EDIT: Razen, če hočeš povedati, da on ne predava in je to, kar govori, riše in z rokami nakazuje, iluzija npr. Mramorja. Sodelavec je zato, ker ne more biti nosilec, kar pa ne pomeni, da ne predava.
Saj razumem. Ampak "predava" in "diploma" mi je zvenelo toliko nemogoce narazen, da sem se pac oglasil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 699257

Strani: 1

anon-5608 sporočil: 113
[bc123a]
> [Vinci]
> EDIT: Razen, če hočeš povedati, da on ne predava in je to, kar govori, riše in z rokami nakazuje, iluzija npr. Mramorja. Sodelavec je zato, ker ne more biti nosilec, kar pa ne pomeni, da ne predava.

Saj razumem. Ampak "predava" in "diploma" mi je zvenelo toliko nemogoce narazen, da sem se pac oglasil.
Tega pojava je baje na ljubljanski univerzi še in še (namreč, da habilitirani profesor posodi ime, vse skupaj pa izvaja njegov črnec, ki nima pogojev za nosilca predmeta).
anon-95084 sporočil: 2.286
[bc123a]
> [Vinci]
> EDIT: Razen, če hočeš povedati, da on ne predava in je to, kar govori, riše in z rokami nakazuje, iluzija npr. Mramorja. Sodelavec je zato, ker ne more biti nosilec, kar pa ne pomeni, da ne predava.

Saj razumem. Ampak "predava" in "diploma" mi je zvenelo toliko nemogoce narazen, da sem se pac oglasil.

OK:)

nikakor ni bil namen mojega prvotnega posta da zapišem vse strokovno, če bi vedel da hakljaš na besede bi se potrudil:)

Strani: 1