Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-22053 sporočil: 2.869
[dalex]
Ok, glede na ze prejete minuse (in se tiste, ki jih bom), me res zanima, katera panoga je tista, da za svoje probleme krivi IZKLJUCNO javni sektor. Imen podjetij mi ne bo tezko ugotoviti. Do sedaj sem pojmoval, da javni sektor ni solidaren (v smislu znizevanja davkov, ne-povisevanja plac maziljenih, hitrejse poslovanja, visja ucinkovitost) z zasebnim v casu tovrstne krize, ko so narocila drasticno upadla.


Okay, na osnovi katere domneve pa ti meni repliciraš?Upam,da ne na osnovi minusa,ki ti ga je nekdo stisnil, ker potem brcaš v temo.Jaz raje svoje poglede utemeljujem. Motijo pa me poenostavljanja nekaterih poudartek je na nekaterih, kam sodišiš ti, veš ti, da ne bo potem kdo misli rezal na polovico ), da je za vse kriv javni sektor.Preobsežen javni sektor in njegova neučinkovitost je eno,odgovornost ali....zapiši kakor ti odgovarja , pa drugo.Žal meni prevečkrat pade v oči krivda za stanje v javnem sektorju.Upam si trditi, da v sistemu ki je, lahko marsikateri predstavnik v javnem sektorju celo posredno doprinese k DV.Politiko,ki jo oemenjam ,si pa kar izpustil? Noben pa me ne bo prepričal, da sleherni v realnem sektorju (ali državnem ali privatnem)ni lahko tudi sam sokriv za (svoje) zgrešene poteze.Upam, da moje pisanje sedaj razumeš v drugačni luči.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 698870

Strani: 1

anon-119197 sporočil: 9.214
Stari, jaz poenostavljam vse stvari, ne samo povecini parazitsko vlogo javnega sektorja. Sicer ne vem tocno, zakaj se zagovarjas in/ali me napadas, ce se ne prepoznas v mojem polovicnih poenostavljanjih.

Strani: 1