Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Lepo prosim za komentar in grobo oceno spodnjega stanovanja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-95084 sporočil: 2.286
[VilfanG]
Pozdravljeni vsi ...

Na spodnjem linku je eno stanovanje, za katerega se zanima moja prijateljica.
Skratka, stanovanji ji je iz več zazlogov všeč ... tako lokacijsko, po kvadraturi, ... Najpomembneje pa je to da ima tam tudi starše in starše svojega partnerja.

Skratka, prosim vas, da samo glede na opis in na podlagi slik, poizkušate oceniti spodnje stanovanje. Dodano vrednost, ki jo ima lokacija zanju ne upoštevajte.

lpg

www.nepremicnine.net...951465.jpg

oceniti hm..

-navaden parket, kar je meni cisto OK samo da njim ne bo kdo nabijal kaj cudnega..,
- kuhinja za nekoga ki nima denarja za zamenjavo jo pač nekaj časa obdrži, drugače pa meni osebno je ta kuhinja za stran, če ne drugega je grozna:)
- upam da so ji ploščice v kopalnici OK, ker drugače je kopalnica potrebna popolne prenove, meni je grozna..

se pravi stanovanje je prazno, kar ima je parket (če je sreča je kolikor toliko ohranjen, ampak po 10-ih letih, ko bo že vse zunaj je po moje smiselno da se ga še enkrat prebrusi in polakira...)

stene na sliki zgledajo OK le nekje vidim da je nekaj bilo nalimano, verjetno je tisto stena od kopalnice, pa verjetno bi se še kje kaj našlo...to je za urediti in verjetno vse skupaj za pobeliti..

kar je za razbijat in popravljat, jaz pravim dvojno delo..

ne vem meni se zdi tole za takšno ceno predrago, pa še v hiši je kjer je avtomatsko manj vredno kot v bloku, za malo čez 100k dobiš že 105m2 bajto od marlesa na ključ (bila akcija), parcelo pa po moje tudi najdeš za 60k, pa bo zadeva nova..