Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 22

crt sporočil: 27.408
[#676308] 08.01.10 22:27 · odgovor na: (#676292)
Odgovori   +    0
v seznamu tem?
anon-195618 sporočil: 1.141
[#676356] 09.01.10 00:40 · odgovor na: crt (#676308)
Odgovori   +    0
[crt]
v seznamu tem?
ciao CRT / ČRT, xexexe, i opet ja ....
primetio sam da vam forumska "postavitev" pri prijavi in geslu ne razlikuje "male in velike črke"
Kot bi reku cinq "USI GLIH"
pri vseh "nerazvitih" forum-IH se postavlja pogoj, da se "obligatno" upoštevajo razlike pri geslih in ni enako če napišeš "Ali Baba" oli "ali baba" .... ampak pri prijavi na "TOTEM" forumu je "ganz egal" kako napischesch, važne so samo črke in zaporedje v besedi
PS
pa nije da se samo zajebavamo (kao Pia napr.).... ampak jebeš vašu statističku perfekCIU, ako imate "take rupe" .... beda od izražavanja .... bolji jebio onaj prošli F ....
a ovamo ste forum oblikovalno "oskubili do koske" (shamanpress)
jebiga, ekono-prafNIČno-FINanc-štručkoti .... važan vam je samo de NAR (FIN_forum, pač), kajčmo, takle mamo (i opet shamanspič)
pa 'ajd uzdr(a)vlje do daljnjega
LP od KI(hi)TOSA, alias Šit-OSA, kako vam drago !
anon-182910 sporočil: 1.666
[#676376] 09.01.10 06:51 · odgovor na: Gustl (#675229)
Odgovori   +    0
Thx. No sam nisem najdu nikakor ... .Shame on me.
crt sporočil: 27.408
[#676383] 09.01.10 07:43 · odgovor na: anon-195618 (#676356)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 09.01.2010 08:04
[Xitos]
ciao CRT / ČRT, xexexe, i opet ja ....
primetio sam da vam forumska "postavitev" pri prijavi in geslu ne razlikuje "male in velike črke"
in tako ze 10 let, od prvega prek drugega do sedanjega foruma, pa vse ok.

(ps. prijava je za celotno stran in nima zveze posebej s forumom. temu primerno se je tudi prehod iz F2 v F3 sploh ni dotaknil. mogoce bo enkrat gustl dal kaksne zelje glede tega, pa se bo takrat to spremenilo. po moznosti tako, da bo spet jamranje :)
anon-166829 sporočil: 5.290
[#676444] 09.01.10 09:54 · odgovor na: anon-195618 (#676356)
Odgovori   +    1
[Xitos]

pa nije da se samo zajebavamo (kao Pia napr.).... ampak jebeš vašu statističku perfekCIU, kako vam drago !
Odločno, dokončno, dobesedno in nestrokovno protestiram ter zavračam tvoja navajanja, da se Pia zajebava. To enostavno nikoli ni res! No ja, skoraj nikoli, morda včasih, pa reciva večkrat, ampak vedno pa zagotovo ne.

Sedaj misliš, da se ti ta hudobika dobrika, pa ni tako. Nisem nobena hudobna grdoba, sem prav spodobna sodobna sposobna uživalka dobrin, ki jih nudi ta udoben forum. Zato sem želela, forumskim nadobudnežem samo namigniti, da tam kjer je smeh, ne more biti tudi smet. Torej bi bilo umestno imeti smehnjak in ne smetnjak.

Nisem noben produkt humoristično humanističnega komunizma, ki bi želela, tako kot ta forum, biti pridobitno dobrodelna. Odobritev mojega predloga je tako v rokah forumske nadoblasti.

Naj se zgodi z mojim dobrovernim predlogom po volji forumskih bogov.

Gustel je velik!

PS:
Moj dobrohoten dobromiselen dobrovoljen prispevek si označil kot zajebancijo. Kaj te ni prav nič sram? Bi vsaj napisal v kitajščini, da drugi ne bi razumeli. Pa prav to trditev si moral napisati tako razumljivo, da nihče ne more reči, da tokrat ne razume, kaj si hotel povedati. Samo, da se Črtu dobrikaš, ti hudobar trdobučni.
jurijjurij sporočil: 4.944
[#676492] 09.01.10 11:03 · odgovor na: crt (#673151)
Odgovori   +    0
[crt]
> [Cashmere]
> meni se zdi gumb predogled nesmislen, ker nisem in nikoli ne bom komentarja predogledal
> Čeprav se strinjam, da bi bilo prav, da bi si predogledali strani

no, ce se ti zdi prav (se strinjam), pa le to naredi.


Gumb preogled je čisto OK.

Črt zdi se mi, da ste precej skrajšali čas za popravke. Predlagam, da ga vseeno malo podaljšate, ker raje popravljam obstoječi komentar kot pa pišem novega v katerm pojasnjujem kaj sem zajebal pri prvem.
jurijjurij sporočil: 4.944
[#676507] 09.01.10 11:16 · odgovor na: jurijjurij (#676492)
Odgovori   +    1
[jurijjurij]
> [crt]
> > [Cashmere]
> > meni se zdi gumb predogled nesmislen, ker nisem in nikoli ne bom komentarja predogledal
> > Čeprav se strinjam, da bi bilo prav, da bi si predogledali strani
>
> no, ce se ti zdi prav (se strinjam), pa le to naredi.



Gumb preogled je čisto OK.

Črt zdi se mi, da ste precej skrajšali čas za popravke. Predlagam, da ga vseeno malo podaljšate, ker raje popravljam obstoječi komentar kot pa pišem novega v katerm pojasnjujem kaj sem zajebal pri prvem.



Evo točno sedaj se mi je to zgodilo ker imate kratek čas za popravke, zato moram nalimati nov post.

Ko ravno pišem bom še enkrat zajamral: vrnite boldanje, podčrtovanje, prečrtovanje pa bo ok. Sem malo polistal po forumu Servis in nisem edini, ki mu je to všeč pa še posebno izrazno moč lahko ima. Ja, ja, ok, vem zbirate glasove za. Mislim, da jih boste zbrali dovolj.
anon-195618 sporočil: 1.141
[#676685] 09.01.10 14:13 · odgovor na: anon-166829 (#676444)
Odgovori   +    4
[Pia]
> [Xitos]
>
> pa nije da se samo zajebavamo (kao Pia napr.).... ampak jebeš vašu statističku perfekCIU, kako vam drago !

Odločno, dokončno, dobesedno in nestrokovno protestiram ter zavračam tvoja navajanja, da se Pia zajebava. .............
Nisem nobena hudobna grdoba,.....
Nisem noben produkt humoristično humanističnega komunizma,....
Naj se zgodi z mojim dobrovernim predlogom po volji forumskih bogov.
Gustel je velik!

PS:
Moj dobrohoten dobromiselen dobrovoljen prispevek si označil kot zajebancijo......

xexexe, kdor LAŽE, toTI tudi krade (sha-mona-press), nepobiten dokaz je toTI tvoj, nazoviMoga "comment", v katerem pisch(e/a)sch

Odločno, dokončno, dobesedno in nestrokovno protestiram ter zavračam tvoja navajanja, da se Pia zajebava. To enostavno nikoli ni res! No ja, skoraj nikoli, morda včasih, pa reciva večkrat, ampak vedno pa zagotovo ne.
.............................................. .......................
....Nisem nobena hudobna grdoba ..... xexexe, da je gusti odobril limanje slik'c, lahko bi ti prilimal ENO na kateri se vidi da "Nisi nobena hudobna grdoba" ampak žal jeBog gustl že zdavnaj "obljubu nič slik'c", in (kot veli prgovor) obljuba dela doooooolg, pa eto .....
............................................ ........................
pa še trdiš.:
Moj dobrohoten dobromiselen dobrovoljen prispevek si označil kot zajebancijo. Kaj te ni prav nič sram? Bi vsaj napisal v kitajščini, da drugi ne bi razumeli. Pa prav to trditev si moral napisati tako razumljivo, da nihče ne more reči, da tokrat ne razume, kaj si hotel povedati. Samo, da se Črtu dobrikaš, ti hudobar trdobučni.
xexexe, tibi hotla v KITA-išči-ni, pa ne bo n'č, Čcrt je že povedu, da samo v ZLO-fenščini
................................................. ....................
PS
in ne laži .... že zdavnaj te 'mam na (sumu, seveda)
LP tvoj KITOS (spet sha-la'mona-press)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#676709] 09.01.10 15:04 · odgovor na: crt (#676383)
Odgovori   +    0
se opravičujem glede pisave pri prijavi (geslu), ni mi bilo znano, ampak sem mislil po neki analogiji pri drugih ....
ampak ostajam pri tem da je prejšnji F bil boljši glede "piss-nog izra-zevanja" ....
ampak, kajčmo, ko je Boggustl tak' naredu .... in "ne sikaj na sveca" akamoli na Boga, bre!
PS
Pa lepo se 'mejte pri totem dis-kurzu in na-kladanju, jaz pa "brišem nadzvučnom" she-witch-press
LP KITOS-ić
crt sporočil: 27.408
[#676729] 09.01.10 15:50 · odgovor na: (#676719)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 09.01.2010 15:57
[minuteman]
A nameravate mogoče vizualizirati oceno posta (ne nujno z zvezdicami, dober primer se mi zdi recimo tole: www.faz.net/s/RubEC1...~Ak~E.html
(obarvani kvadratki se pomikajo po skali od 1 do 4)
zaenkrat mi ni znano, mogoce ima gustl kaksne ideje. to, kar si polinkal, se mi zdi na prvo zogo tricky zaradi tega, ker sugerira, da imas neko absolutno skalo od-do, na katero moras potem preslikati v bistvu neznan interval. (kar pomeni, da imas nujno neka popacenja.)
p.s.: kdaj boste popravili linkanje na originalni post v odgovoru (o čemer sem govoril ene dva posta nazaj, se mi zdi)
to ni popravek, kajti stvar dela ok, temvec izpolnjevanje zelje, da bi delala drugace. kolikor se spomnim, se gustl strinja, tako da je na todo.

forum trenutno dela dovolj dobro, da imajo zame prioriteto druge stvari, se pa vsekakor vrnemo tudi k njemu.
153 sporočil: 9.333
[#676787] 09.01.10 17:24 · odgovor na: 153 (#666104)
Odgovori   +    1
V okencu, "Napišite svoj komentar," predlagam:
a) da so črke bolj vidne, torej vsaj nekoliko večje in
b) besedi "...svoj komentar" nadomestiti z "...svoje mnenje"
Sodražan
153 sporočil: 9.333
[#676855] 09.01.10 18:33 · odgovor na: 153 (#676787)
Odgovori   +    0
V zaglavju vsakega Profila je podatek o skupnem številu prejetih mnenj in ta je enak pri vsakem posamičnem mnenju (od prvega, že pred leti poslanega do n.pr. x, danes sporočenega, ki je že nekajstoti ali celo tisoči itd.). Predlagam, da pri posamičnih mnenjih število narašča skladno z dejanskim prirastom. Hvala !
Sodražan
crt sporočil: 27.408
[#676870] 09.01.10 18:57 · odgovor na: 153 (#676855)
Odgovori   +    0
[153]
V zaglavju vsakega Profila je podatek o skupnem številu prejetih mnenj in ta je enak pri vsakem posamičnem mnenju (od prvega, že pred leti poslanega do n.pr. x, danes sporočenega, ki je že nekajstoti ali celo tisoči itd.). Predlagam, da pri posamičnih mnenjih število narašča skladno z dejanskim prirastom.
zal mi je, ampak (spet) sploh ne razumem, o cem se pogovarjava.

"profil" je pojem, ki se nanasa na uporabnika. uporabnik nima nikakrsnih prejetih mnenj. (imajo jih recimo clanki.)

mogoce kaksen konkretni primer?
crt sporočil: 27.408
[#676878] 09.01.10 19:08 · odgovor na: 153 (#676855)
Odgovori   +    0
[153]
V zaglavju vsakega Profila je podatek o skupnem številu prejetih mnenj in ta je enak pri vsakem posamičnem mnenju (od prvega, že pred leti poslanega do n.pr. x, danes sporočenega, ki je že nekajstoti ali celo tisoči itd.). Predlagam, da pri posamičnih mnenjih število narašča skladno z dejanskim prirastom.
primer profila (zgolj javni podatki):

Uporabnik: 153

Uporabniško ime odprto: 7.6.07; prva objava v forumu: 2.7.07

Je online? NE

FQ: 50

Sporočil v forumu: 567, povprečna ocena: +0.60 (ocen: 45)
Glavni forum: 547, Borza: 8, Nepremičnine: 1, Servis: 11

o katerem podatku izmed teh se pogovarjava?
153 sporočil: 9.333
[#676938] 09.01.10 22:23 · odgovor na: crt (#676870)
Odgovori   +    0
Res zanimivo, da ne prideva na isto tirnico ! Torej, Profilu (kjer je nekaj zbirnih podatkov) sledijo sporočila/komentarji/mnenja (v tem obrazcu jih imenujete sporočila) tega istega Profila/Uporabnika (na več straneh, če pač so) in pri vseh je navedena ista številka sporočil. Moj predlog pa je, da številka sporočila narašča od 1/prvega (v mojem primeru 2.7.2007) do X/kronološko in dejansko (567-danes), kot pač prirašča. Javna obravnava je res zabava, pa lp,
Sodražan
bc123a sporočil: 48.253
[#676943] 09.01.10 22:27 · odgovor na: 153 (#676938)
Odgovori   +    0
[153]
Res zanimivo, da ne prideva na isto tirnico ! Torej, Profilu (kjer je nekaj zbirnih podatkov) sledijo sporočila/komentarji/mnenja (v tem obrazcu jih imenujete sporočila) tega istega Profila/Uporabnika (na več straneh, če pač so) in pri vseh je navedena ista številka sporočil.
Mislim, meni je jasno, na kaj mislis, ampak se mi zdi neumno, da te tole moti.

To polje o katerem govoris je "stevilo sporocil v forumu" in se ga ne da drugace razumeti kot "stevilo sporocil, ki jih je Janez Novak oddal do sedaj".

izhaja pa iz tega, da je enak format izpisa uporabljen tudi v samih temah, kjer je stevilka pri vsakem sporocilu drugacna, saj se nanasa seveda na razlicne uporabnike.
153 sporočil: 9.333
[#676953] 09.01.10 22:49 · odgovor na: bc123a (#676943)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Mislim, meni je jasno, na kaj mislis, ampak se mi zdi neumno, da te tole moti.
Saj me ne moti (hvala pa za sporočilo kako se zdi vam), a če že imam priložnost, v odprtem roku, kaj predlagati, se mi zdi boljše, da bi bilo jasneje razvidno kako je naraščalo posameznikovo udejstvovanje-tekoča številka sporočila pač.
Sodražan
crt sporočil: 27.408
[#676990] 10.01.10 07:49 · odgovor na: 153 (#676938)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 10.01.2010 08:32
[153]
Res zanimivo, da ne prideva na isto tirnico ! Torej, Profilu (kjer je nekaj zbirnih podatkov) sledijo sporočila/komentarji/mnenja (v tem obrazcu jih imenujete sporočila) tega istega Profila/Uporabnika (na več straneh, če pač so) in pri vseh je navedena ista številka sporočil.
"pri vseh sporocilih je navedena ista stevilka sporocil"?

kaj naj bi to pomenilo?
da imajo vsa sporocila isto stevilko? to ocitno ne drzi.
Moj predlog pa je, da številka sporočila narašča od 1/prvega (v mojem primeru 2.7.2007) do X/kronološko in dejansko (567-danes), kot pač prirašča.
aha, ok. torej, ce prav razumem: zelel bi, da so v tistem seznamu sporocil, ko gre za prikaz samo sporocil izbranega uporabnika, sporocila drugace ostevilcena kot sicer in to od 1 pa do celotnega stevila. ja?

ne vidim smisla v tem. stevilka sporocila je njegov en in edini, povsod enaki kljuc, zaradi katerega ti ni treba reci "eeee, ves, tisto sporocilo, v katerem mislim da ta pa ta avtor pise nekaj a la...", temvec lahko reces ja evo, 564367, tam si poglej. in to ne glede na to, v kaksnem kontekstu 564367 nastopa - v seznamu sporocil v svoji temi, v globalnem seznamu sporocil, v seznamu sporocil posameznega avtorja ali pa celo povsem samostojno.
crt sporočil: 27.408
[#676994] 10.01.10 08:23 · odgovor na: (#676954)
Odgovori   +    0
[velikidrobizek]
Nick1 je dal Nick2 na ignore.
Nick1 vztrajno popa minuse na vsak komentar Nick2.
tole ni ravno najbolj logis, ker pravis, da ga je dal na ignore, zraven pa se posebej trudi, da njegove poste pa vseeno bere. (so what's the point.)
Nick2 posumi, da ga Nick1 zeza.
Nick2 da Nick1 na ignore.
ta del ok.

v cem je zdaj problem? pac nekomu je nekdo "zelo pri srcu" in ga vztrajno bombardira z minusi. eni so pac taki, da se jim povsod prikazuje in jih obseda nekdo drugi (ponavadi ne zato, ker je ta drugi tako velik, ampak ker imajo oni tako majhen horizont).
Se ne bi dalo ocenjevanje zakleniti, če pride do stika dveh oseb, ki se medsebojno ignorirata.
zakaj? ce je nekomu tolko do tega, da bi nekoga ocenil, da gre brat njegove poste, je popolnoma vseeno, ce ima pa zraven izbrano, da ga ignorira, ali pa nima.
Hočem reči, da je meni tovrstno ocenjevanje bedasto; saj bi lahko potem dovolili gostom (torej brez vpisa prijave) ocenjevati prispevke forumašev in članke ter bloge.
?? kako prides do tega sklepa?
crt sporočil: 27.408
[#676995] 10.01.10 08:24 · odgovor na: (#676966)
Odgovori   +    0
[velikidrobizek]
Ti ne gre za ocenjevanje, ampak za sodelovanje. Potem lahko prijava kar odpade.
niti pod razno mi ni jasno, kako prides do sklepa, da lahko prijava kar odpade in kaj zelis s tem ilustrirati.
crt sporočil: 27.408
[#676996] 10.01.10 08:26 · odgovor na: (#676968)
Odgovori   +    0
[gsavli]
Ocene so sicer kul za pogledat, so pa dokaj neuporabne, če odštejemo funkcijo futranja narcisoidnosti.
se povsem strinjam. in hkrati je ta funkcija zelo pomembna glede na psiholoske danosti. jebiga.
crt sporočil: 27.408
[#676998] 10.01.10 08:27 · odgovor na: (#676975)
Odgovori   +    0
[rava]
Gsavli, prjatu moj :)))), funkcijo futranja narcisoidnosti od človeka lahko odštevajo samo tisti tvoji kolegi, ki obdukcije delajo
tako :)
jaz bi z veseljem kdaj poškilila v tabelco s sledečimi stolpci ...
gustl ima v planu razne sorte statistike, samo dvomim, da pred koncem januarja.
crt sporočil: 27.408
[#677000] 10.01.10 08:37 · odgovor na: (#676999)
Odgovori   +    0
[gsavli]
Normalno, tudi meni je všeč videt "dober rezultat". Narcisoidnost (torej občutek pomembnosti) je nujna za samostojno življenje (razen če je patološka). ;)
ja. je pa (v zvezi s tem, kar pravis na koncu) po moje aktualno tudi naslednje:

ali forumsko pisanje samo odstira tisto, kar ljudje tkoaltko mislijo? ali pa to tudi pospesuje?

po moje definitivno tudi pospesuje. ker pac pride nekdo z nekimi xyz idejami, ki so lahko povsem pametne ali pa povsem abotne, in naleti, glej jo sreco, na se enega s takimi. in karkoli si je mislil dotlej, zdaj Ve: juhu, na svetu obstaja se takih, dobil sem legitimacijo, dajmo zdaj ful gas.

no in zdaj analogen razmislek glede narcisoidnosti. :)

moje privat mnenje je, da so ocene za hm... sporocilnost? razmerje signal/sum? ... foruma skodljive, ker vzpodbujajo poziranje, preseravanje in razne male privatne vojne. ampak to je pac moje privat mnenje. in hkrati zelo razumem, da so za publiko v celoti pa zelo zanimive, med drugim ravno zaradi tega, ker so vse nastete dejavnosti tako zelo clovesko apetitlih.
153 sporočil: 9.333
[#677008] 10.01.10 09:48 · odgovor na: crt (#676990)
Odgovori   +    0
[crt]
> [153>
"pri vseh sporocilih je navedena ista stevilka sporocil"?
Oprostite, se popravljam, ne ista številka pač pa isto število.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#677218] 10.01.10 16:15 · odgovor na: (#677014)
Odgovori   +    0
[dob]

Kasneje so se izoblikovale fronte in nekateri smo si bili všeč, drugi pa manj všeč, toda na ignore nisem dal nikogar, ker tega preprosto ne zmorem. Človeško bitje diha in utripa zaradi nešteto vzgibov in če je nekdo, ki govori in čuti v popolnem nasprotju z mano, hočem slišati kaj se mu je zgodilo. Tudi če ne pove.

Tale paradoks: "hočem slišati kaj se mu je zgodilo. Tudi če ne pove."

bi lahko kandidiral za Golden Bull Awards www.plainenglish.co....-2009.html

Kako lahko nekdo tako zelo laže?

Potem pa še druge obtoži, da lažejo oni?

In da je absurd še večji, si celo dovoli in vse podučuje, kaj je prav in kaj narobe.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#677269] 10.01.10 18:00 · odgovor na: (#677231)
Odgovori   +    0
[dob]

Tebe ne želim slišati, ker si hidra.
Privzemaš tuje identitete in se igraš z njimi. Skrivaš se za njimi, spužva, ki pivna razne karakterje ljudi, ki si tako ali drugače srečuješ na poti. Si jih zapomniš in sebe predstavljaš drugim skoznje. Po mojih merilih je to skrajno zavajajoče in zavrženo.

Nato brišeš sledove za sabo, spreminjaš spol skupaj z nicki in posti, kot ti pač trenutno odgovarja. Ko te kdo na to spomni, se sprenevedaš. Zgineš za en čas, nato ponavljaš isto igro.

Skriješ za drugo identiteto, če je stara kompromitirana. Hidra, jebiga. Zgleda, da ne preneseš svoje slike. Kaj je tisto, kar te v to sili, me ne zanima. Imaš skrajno čudne ideje o tem, kaj je laž. Če si ti iskrenost, potem ni čudno, da vidipš druge kot lažnivce.

Jaz se po lastni izbiri ne želim družiti s tabo. Nisem te dal na ignore, ker nikogar nisem, to pa ne pomeni, da želim imeti opravka s tabo. Si vsiljiva in v sebi spletaš zgodbe, ki jih ni drugje, obstojijo samo v tvoji glavi. Manipuliraš z ljudmi, ker pač to rada počneš, in imaš očitno dovolj časa, da se s tem ukvarjaš.

Kot sem ti že bečkrat povedal, tvoja darila mečem v smeti, ne glede na to, da ne napišeš imena pošiljalca. Jebi se! Tvoja vztrajnost govori sama zase! Vsakokrat, ko ti rečem da odjebi, me pošlješ nekam in mi zagroziš, da je to zadnjič, da naj zgnijem in me prekolneš in da ti ni mar. Da raje crkneš, kot bi imela opravka z mano. Potem čez čas to mirno požreš in ponoviš vse skupaj, prvič, drugič, tretjič, četrtič...

Daj se že enkrat drži tega, ali pa moram prej napisati 1000 prošenj na vsako od tvojih zlaganih identitet, da bom imel mir pred tabo in njimi! Jaz nisem v penziji in moram delati, nimam časa za preganjanje po internetu s tvojo vojsko.

Si bom sposodil Popovičevo prečudovito čarobno besedo: SPIZDI!!! Me zanima koliko časa boš zdaj zdržala.
Si ti čisto prepričan, da te ne daje preganjavica?

Če se spomniš, na ignor si me dal samo zato, ker sem ti razložila, da se mi čarovnije, ki se norčujejo iz pohabljencev ne zdijo smešne.

Točno ta čarovnija je bila www.youtube.com/watc...OABlDMmT4! Jaz se temu ne morem smejati, če se pa ti lahko norčuješ iz pohabljencev, pa prosim izvoli, nihče te pri tem ne ovira.

Katera moja identiteta te je takrat motila in ovirala?

Resnica je popolnoma drugačna, kot jo želiš prikazati ti in ti to dobro veš.

Tudi jaz moram delati, pa ne samo za enega. Kar si vzamem časa, ga moram nadoknaditi. Nič mi nikoli ni bilo dano, vse sem si morala sama narediti in zaslužiti. In nikoli si nisem dovolila, da bi skrbela samo zase, vedno sem tudi za druge. To ti prav dobro veš. A zate je pomembno, da ti nihče ne ugovarja. Če si kaj takega drzne, šele pokažeš prave krvolokove zobe.

Vedno sem ti priznavala, da pišeš božansko, to pa je tudi vse. In če sem slučajno res kdaj kaj grozečega napisala, sem samo posnemala tvoj stil v posmeh tvoji percepciji dobrega človeka.

Vse ostalo je plod Tvoje domišljije.

In če mi na koncu groziš, se te za razliko od ostalih, prav nič ne bojim. Ničesar slabega nisem naredila ne tebi ne drugim. Ti pa že sam veš zase!
anon-166829 sporočil: 5.290
[#677546] 10.01.10 23:52 · odgovor na: (#677331)
Odgovori   +    0
[dob]
Ne maraš ljudi, ki se norčujejo iz invalidov, in jaz se norčujem iz invalidov.
Kaj bi zdaj rada?

Pač ne hodim v tvoj razred, učitlca!

Pritoži se ravnatelju.
Samo laži ne trosi okoli!

Ni res, da nisi dal nikogar na ignor.

Niti slučajno te ne zanima, kaj ljudje mislijo in čutijo.

Ni res, da bi kdaj naredila, kar mi očitaš.

Se spomniš, ko sem ti prečrtala dve besedi. Skoraj zjokal si se od užaljenosti, da ti prepovedujem govoriti.

In ti. Kaj si pa ti naredil? Jasno to ni nič takega, ti lahko. Le drugi ne smejo!

Misliš, da mene ni bolelo? Se ti zdi, da je zame beseda prijatelj fatamorgana, ki je preprosto ne vidiš, ko na nebu ni mavrice? Čutiš, da je zate enostavno človeku pogledati v oči, takoj ko se obrne stran, pa ga zradirati z obličja Zemlje?

In o nikakršnih mojih tisočerih nickih ali identitetah ni bilo takrat niti govora, to si si lepo kar sam izmislil kasneje, da se opravičiš pred samim seboj.

Tu že lahko leporečiš. Me pa zanima, kako se počutiš potem, ko si sam? Mar tudi lažeš samemu sebi?

In ni mi treba hoditi k ravnatelju, ker sem ravnateljica jaz sama. Nikoli ne potrebujem potrditev od nobene avtoritete, nikoli je tudi nisem potrebovala. Avtoritet zame ni.

Ti pa kar jokaj k svojemu Bogu, morda ti bo prijazno razložil, da ljudi ne moreš privezati na pasjo hišico.

Avgusta se vrne moj prijatelj s skoraj triletnega bivanja v Peruju, kjer pomaga v mestu "Ciudad de los niños", pa kar njega vprašaj, kdo je kdo.
crt sporočil: 27.408
[#677714] 11.01.10 08:45 · odgovor na: (#677705)
Odgovori   +    2
guys, get a room, hvala.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#677744] 11.01.10 09:14 · odgovor na: (#677705)
Odgovori   +    0
[dob]
Sem ti že rekel, da ne komuniciraj zmano. Ne rini tja, kjer nisi dobrodošla.
Pa me daj na ignor; morda bo pa tvoj srček to le prenesel!
crt sporočil: 27.408
[#677769] 11.01.10 09:30 · odgovor na: (#677764)
Odgovori   +    3
se enkrat, ** guys, get a room **, zdajle mi ne znese programirat ban userja za posamezno temo, zvecer pa kot kaze vsekakor bom.

odgovarjam tebi, ker imam pio na ignore ;)

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 22