Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Koliko m2 na osebo?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-106499 sporočil: 3.507
[Nepremičnine] Tema: Koliko m2 na osebo?
[#659109] 17.12.09 14:13 · odgovor na: anon-208146 (#659087)
Odgovori   +    1

FIN-512293 je napisal(a):
guglaj, guglaj, samo guglaj, ščijem kri in ščijem jo na vas, brezjajčna družba, men si upate rečt lopov, ne pa vašim ljubim izvoljenim "voditeljem", vi da men plačujete stanvanje? kam kurca pa grejo vsi davki ki jih MI plačamo? brezjajčniki, raj povzdignite glas proti "idiotskemu" sistemu, naj se gradijo vrtci, šole, bolnice, sej razumete a ne, ne pa patrije in ostalo sranje, mislm a bo kdo od Vas kdaj šou na počitnice na Kosovo al pa Afaganistan, al kaj jest vem kam vse pošiljajo naše poštene fante aka vojake? kdo kurca je bedak, sploh pa kdor gradu ni videl se svinjaku čudi in le čevlje sodi naj kopitar...
...ne vrag le sosed bo rojak...hja, mislm da hodmo rikverc in ne naprej, ste pa vsi dost izobraženi in brihtni, da lahk to sami vidte...jajca dragi moji, jajca...fyahbun!
 
Neprofitno stanovanje pa vsi silni davki, ki jih VI plačujete ? Tle pa meni ne gre nekaj skup :)))))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 659109

Strani: 1

anon-208146 sporočil: 13
[Nepremičnine] Tema: Koliko m2 na osebo?
[#659127] 17.12.09 14:31 · odgovor na: anon-106499 (#659109)
Odgovori   +    0
hja, davki silni, koker se vzame, mislm pa da vsak liter bencina, ki ga skurim in vsaka žemlja, ki jo pojem (in tud poserjem), prnese neki gnarja u blagajno, ne de? mogoče ne tolk velik koker ga nanese pri Vas silna in poštena gospoda... sploh pa, ker je tolk lušn način življenja, ki ga živim, ga lahk vsak proba ja?

Strani: 1