Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
Zadnja sprememba: shevchenko 28.11.2009 15:11
točno tako. če bi jaz delal v banki, bi tej gumpci dobili še veliko manj.

kam gre trenutno največ investicij? le kam, v nakupovalne centre seveda. e jebeš take investicije pri populaciji, ki ne more niti plačati položnic. pri teh "investicijah" gre samo za to, da pri vsaki gradnji 20% investicije lahko ponikne neznano kam.

menedžerji pa potem javno tugujejo zaradi posojil in trošarin, namesto da bi se raje spravili delat za korist svojih lastnikov. gamad jedna, ko bo pa spet ruknil val krize, bodo vsi jokali, kako se nič ni dalo predividet. marš govedo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 643109

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253

shevchenko je napisal(a):
točno tako. če bi jaz delal v banki, bi tej gumpci dobili še veliko manj.

kam gre trenutno največ investicij? le kam, v nakupovalne centre seveda. e jebeš take investicije pri populaciji, ki ne more niti plačati položnic
shevcenko, kaj potem delajo v nakupovalnih centrih?

Danes je bila baje strasanska gneca vsepovsod, tudi v Mullerju. Muller, za katerega sem bil preprican, da bo v sloveniji bankrotiral, saj prodaja premium zahodno robo po relativno visokih cenah.

Se pravi, narod ne more placati poloznic, v nakupovalnih centrih pa dela guzvo? kako ti to gre skupaj?

(meni sicer gre: slovenci so izjemno zabiti in ne znajo delati z denarjem, ampak ce ljudje trosijo, bodo trgovci pac gradili trgovske centre, to je logicno in normalno obnasanje ob tako zabiti populaciji, kot je slovenska)

Strani: 1