Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Kurilno olje bo drago kot dizel

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (169)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ketika sporočil: 4.267
[Nepremičnine] Tema: Re: Kurilno olje bo drago kot dizel
[#627741] 09.11.09 16:47 · odgovor na: anon-95084 (#627729)
Odgovori   +    0
mah gre za to da otroc ko so majhni do šole je bolj da se z njimi ukvarjaš ne pa da ob službi še gradiš razen če boš kar z gotovino kupu verjemi mi bolj bodo hvaležni za tvoj čas z njimi ko so bili majhni kot za neko staro bajturino , ki jim itak ne bo všeč - a je bila teb všeč hiša tvojih staršev ?
druga stvar je da tam od 8 do 18 leta res rabijo več prostora ampak to je samo deset let potem gredo pa po svoje in kasneje na svoje
za tistih deset let se ti ne splača gradit hiše razen če misliš imet 10 otrok v razmaku 20 let.
 Pa še če imaš otroke pozno boš ko bodo šli sam (oziroma z ženo , če se ne bosta prej ločila zaradi preveč dela ) sam toliko star da ne boš mogel več zase skrbet kaj šele za hišo in boš šel raje v dom, ali pa boš umrel in bo žena sama ostala v veliki hiši ker otroc ne bodo hotel zdraven stanvat. 
Skratka če imaš dva otroka se ti bolj splača živet v stanovanju pa kupit še  enega pa ti bosta oba hvaležna ker bosta voba nekaj dobila in se ne bosta skregala za dediščino.  

Neposredni odgovori na sporočilo št. 627741

Strani: 1

anon-95084 sporočil: 2.286
[Nepremičnine] Tema: Re: Kurilno olje bo drago kot dizel
[#627756] 09.11.09 17:08 · odgovor na: ketika (#627741)
Odgovori   +    0

ketika je napisal(a):
mah gre za to da otroc ko so majhni do šole je bolj da se z njimi ukvarjaš ne pa da ob službi še gradiš razen če boš kar z gotovino kupu verjemi mi bolj bodo hvaležni za tvoj čas z njimi ko so bili majhni kot za neko staro bajturino , ki jim itak ne bo všeč - a je bila teb všeč hiša tvojih staršev ?
druga stvar je da tam od 8 do 18 leta res rabijo več prostora ampak to je samo deset let potem gredo pa po svoje in kasneje na svoje
za tistih deset let se ti ne splača gradit hiše razen če misliš imet 10 otrok v razmaku 20 let.
 Pa še če imaš otroke pozno boš ko bodo šli sam (oziroma z ženo , če se ne bosta prej ločila zaradi preveč dela ) sam toliko star da ne boš mogel več zase skrbet kaj šele za hišo in boš šel raje v dom, ali pa boš umrel in bo žena sama ostala v veliki hiši ker otroc ne bodo hotel zdraven stanvat. 
Skratka če imaš dva otroka se ti bolj splača živet v stanovanju pa kupit še  enega pa ti bosta oba hvaležna ker bosta voba nekaj dobila in se ne bosta skregala za dediščino.  
 hisa mojih starsev, ja je ok, res da ni najbolje zgrajena, ampak je bila predelana, dostukana, ja mi je ok.., cca 120m2 nadstropje, brez garaze:)

hiso imam že sedaj:)

No ali se bova locila ali ne,  ne vem in sem mnenja da se je s tem skoda ukvarjati, sploh pa se porocen nisem:)

No seveda se nisem tako zelo star in ne mislim se kmalu v dom..

vsekakor pa ce naredis novogradnjo je kar nekaj casa mir..

Strani: 1