Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#626448] 07.11.09 13:08 · odgovor na: (#626197)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 07.11.2009 13:17

KatjaJevšek je napisal(a):

 A je preprost tvoj svet..
Dupeliznike pohvališ, si ga še malček vmes zdrkaš, a kritike prečrtaš.. Kdo ti je že napisal, da bi s teboj na oblasti imeli enake spiske za rove in globače raznorazne?
Eeeee ... ti moj ektremistek mali. Tukaj šinfaš eno opcijo, a sam si najmanj enak. In tebi se zdi fino, pisati na libertinski forum?? Mah, ti in libertizem sta daleč narazen. Še tega ne razlikuješ, da tukaj pišemo AVATARJI (poglej google), ne pa imena in osebe. Še na najbolj preprosto zajebancijo okoli Katke, katere idejo si drkal in drkal dve forumaški leti, ne razumeš. In lepo ti napišem. Človek Shaman, operiran si od smisla za humor. Ali ti ga pa niti narodili niso.
Tvoje sodelovanje na forumu je monolog. Dialog je mogoč samo v smeri - jaz napišem, ti me pohvališ, jaz se skromno zahvalim. Česar več ne preneseš.
In zares. Najboljša kritika na tvoje egodrkanje je bila Najobijeva. Viš, z Najobijem sva se spičila pri prvem postu. Ma ga tule ocenim s *****, ko napiše, da si avtobusar firme Krstić i saradnici, na avtobusu brez zadnje desne kole, ki šiba po vukojebini u prafcu za Beograd. (če sem prav razumel, nej me popravi, če ne )
Poglej, človek božji. V zadnjih treh dnevih si se uspel skregati s kakimi petimi, vključno z glavnim adminom, ki te je dal na ignore. Boš rekel - so fuckin what, disis ridikiles, isnot majfolt. A res ne? Vprašaj se.
In dokler boš šinfal druge,sam pa šitosaril z največjimi neumnostmi, potem pač pričakuj, da boš imel oboževalce samo še med tistimi, ki tvojega drkanja ne preberejo, ker, ali ne znajo dobro brati, ali si fakin predolg.
Je pa nas ene par, ki se v soforumaše zamislimo. Ki uživamo in doma, pred ekranom, zaploskamo originalnemu in osmišljenem pristopu Purija. Svojstvenemu, ma občutenem pristopu Doba. Kristalno jasnem in definiranem pristopu s8t. Neverjetno zajebantskem in pronicljivem pristopu Sivega. Itd, itd... Viš, med njimi si kot ena dolga, predolga lajna. Ki stalno poje tisto eno in enako: reeeeeeevoooolucijjaaaaaaaa, itd...
Ma kaka jebena revolucija, Shaman. Tuki te ne čitajo mone. Ampak cvet kritičnega libertinskega bralstva z internetom. Za tiste ostale si omisli buggija in opico. Pa še to ne bi zneslo. Dokazano. (na žalost)

pridigar  LPP
 
... khmm, verjetno sem tu jaz omenjen, zato te bom popravil, kot si želiš ... genialnega srbskega (!) filma Ko to tamo peva se je v tistem primeru spomnil shaman in ne jaz ... moj "shamanov" avtobus je imel sicer povsem enako* strukturo potnikov, le premetavalo ga je iz drugih razlogov kot tiste Pavletove in Aleksandrove ...


* kar pomeni, da nismo "izvoljen narod" niti Slovenci, kot očitno misliš ti ... niti Srbi, kot mislijo nekateri podobni manijaki v Srbiji ... khmm, ali pa smo "izvoljeni" oboji, kakor tudi vsi narodi po svetu ... bi dodal sam ...


P.S.: nisem ti nič "pomagal", a ne ? ... pa nič narobe, saj ti tudi nisem hotel ... čeprav se s shamanom v marsičem ne strinjam ... predvsem me motijo "previsoki vrtljaji", s katerimi "vozi" svoj "avtobus" po tem forumu ... no, ja ... pa njegov pogled na WWII vsebuje tudi malo preveč "umetniške svobode" za moje pojme ... ampak v tej "tvoji" temi MI VEČ - VI(ONI) MANJ pa se s shamanom ne bi mogel strinjati bolj, kot se ...