Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Misterij Jankovićevega zadolževanja Ljubljane

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397

0983xperi je napisal(a):
Zemlja kliče Novico... z dolgovi Ljubljane naj se ukvarjajo Ljubljančani in ne tisti, ki dohodnino in ostale "prispevke" puščajo v drugih občinah. Zanimivo je, da se Finance zelo malo ukvarjate z dolgovi Dunaja in Berlina, pa tudi občine Destrnik-Trnovska vas nekako nikoli ne najdem na teh spiskih.

P.S. v tvoje podatke se vtikam zato, ker so tvoji prispevki bolj prazni (jaz trača pač ne štejem v kvalitetno novinarsko delo).
ajde, recimo, da sem rojen ljubljančan, ampak to se tebe in podobnih anonimusov ne tiče.  enako kot te ne zanima, od kod sem, te najbrž ne zanima niti zadolženost dunaja in berlina, da o destrniku ne govorim. razen, če si morda od tam. zato finance ne pišejo o zadolženosti omenjenih mest/vasi.
edinkrat sem o zadolženosti lj pisal v članku o načrtih brčkega, kjer sem primerjal zadolženost brčkega z lj  https://www.finance.si/258347  kot rečeno, sem podatke direktno prepisal podatke iz zadnjega dopisa, ki so nam ga z mola poslali s kao pravilnimi podatki zadolženosti lj.
trača ne šteje nihče v kvalitetno novinarsko delo, berejo ga pa vsi, vključno s teboj.
novica