Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Semolič zagrozil delavcem Gorenja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Re: Semolič zagrozil delavcem Gorenja
[#591960] 23.09.09 09:11 · odgovor na: (#591703)
Odgovori   +    0

ppridigar je napisal(a):

 
... a da ti i objasnim, zašto ne razumiješ ... ima, eto, jedna literarna svrst, kako se ono zove ... i tamo nema neke kontiunitete, nema smisla na prvo čitanje ... ja to čito i blisnulo mi - to je to ... isto mi se dogadja, kada pušim travu ... isprekidane misli, isprekidane ideje ... to je to, to je dakle moj stil ... puši travu, pa če da me svatiš u potpunosti ... eto ti moja pomoć, ali poslednji put ... ajde sada stvarno na ignore ... ... ... ... ... ... ... ali sada sam zapravo zaboravio, što sam to hteo ... ah, da, ignore, ignore, ignore ... aaaaa, jes stvarno dobra ova gandža ... ... ... ... ...
 
... ja, bo že držalo, če ti tako praviš ...

P.S.: poglej, človek božji ... če zdaj jaz to najino zgodbo na hitro povzamem, je situacija priibližno takšna ...


ppridigar je napisal(a):

 
Čitam, majster, čitam, že kar nekaj časa. Tebe, Shamana, Purija, Pio, Doba ... in ostale. Kaj bi rekel, zakaj mi greš ravno ti najbolj na kurac?
Tvoje pisanje je neprebavljivo. Tako pišejo osnovnošolci
. Če si izbral ta stil zaradi prepoznavnosti, si to napravil slabo. Prepoznaven si po nečitljivosti..
Vsebina je druga stvar. Seveda, kadar se do vsebine sploh prebijemo. OK, nekajkrat sem se potrudil. Gre nekako takole. Bereš, bereš in pričakuješ poanto. Pa spet bereš, bereš in pričakuješ, da bo nek smisel. Nek globlji smisel. Nekaj, kar si hotel povedati. Pa ni in ni.. Človek, naporen si. Enostavno zato, ker porabljaš svojo in našo energijo zato, ker, ti dojemaš, da si nam nekaj povedal in, ker mi dojamemo, da nisi povedal nič. Kot tisti plakat, reklama, na katerem je narisana zgolj pika. Spodaj pa Unicef in številka računa. Brez ideje torej, brez tiste osnovne asociacije, ki bi nas po sekundaj premisleka razjasnila - aha, to je to, heh, gremo plačat toti evro, to so si pa dobo zmislili.. Pri tebi pa... Gledaš pike, in nič ti ni jasno. Pika.
In tretjič. Žaljiv si in primitiven bolj, kot tudi forum prenese. Pošiljati u pičku materinu samo zaradi mnenja, zaradi miselne konfrotacije ... jebo ti pas mater ... in podobno, to je dejansko nečitljivo. Sevede da vsi lupimo kakšnega kurca na pravo mesto, da se stvar začini, sploh Shaman začunjeni, ki mu to še paše, vendar, da bi psi kar tako poprek jebali matere, za to te prestavljajo na kakšne druge forume, ki so čisto slučajno bolj južno, kjer imajo đukci očitno pač takšne spolne usmeritve. Pri nas pa se to ne spodobi, pa če je tebi to všeč, ali ne..
O vsebini, kolikor je kaj bo, pa kdaj drugič, tokrat samo o formi, majster. LPP

... TI praviš, da me čitaš že dalj časa ...
... TI praviš, da ti grem na kurac ...
... TI praviš, da moji posti nimajo nobene vsebine ...
... TI praviš, da imajo moji posti butasto obliko ...
... in potem me TI navkljub temu in verjetno še čemu drugemu še vedno čitaš in neskončno trpiš ...
... hej, majster, čisto zares ... kdo je zdaj tu prfuknjen ? ... ti ali jaz ? ... a sem bil zdaj dovolj jasen, da boš razumel, zakaj sem ti svetoval, da me daj na ignore ... aja ... to je moj zadnji post v tej zvezi ... jaz se tukaj predvsem zajebavam in se sploh nimam namena prepirati s komerkoli ... hej, vsi mi smo tukaj samo anonimni forumski begavčki, a ne ? ... eh, pa še en aja ... kdo natančno smo to MI ? ... in kje natančno je to PRI NAS ? ... v prihodnje vsaj uporabljaj prvo osebo ednine, če govoriš v svojem imenu ... in se ne skrivaj za nekimi MI ... a je v redu ? ... bednik skrivaški, da ne uporabim kaj bolj sočnega ...