Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Moja napoved gibanja cen domačih nepremičnin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-95084 sporočil: 2.286

tycoon2 je napisal(a):
Večina malo rabljenih in skoraj popolnoma novih dragih avtomobilov se tako poceni prodaja zato, ker prodajalci niso plačali dajatev... hočem ti samo povedat, da noben trgovec ne bo dolgo prodajal z izgubo... niti takšen, ki ne plačuje davkov... on ima pač nižjo vhodno ceno, ampak pod njo ne bo šel.
 
kakšnih dajatev osebno nisem plačal, če prodajam drag avto?

Res ne vem, ker nekaj pojma sicer imam o tem, ne vem pa kaj sem spregledal?

Resno sem prodajalec in prodajam zato za takšno ceno, ker pač ni KUPCEV. Ne pa zaradi stavri, ki se pletejo po tvoji glavi. Pa letos prodali kar nekaj avtov in zato kar sem napisal zgoraj ni zraslo v domišljiji ampak so bili pravi posli oziroma sklenjeni na pogodbah in nobeden ni mutil z nikakršnimi dajatvami.

Ztao lepo lepo prosim ne meni govoriti o neplačanih dajatveh, ter da so zato takšne cene.

Sicer vem kaj hočeš povedati ampak če si nekaj predstavljaš da se pa tako tudi dela, vseeno ni vedno in povsod potem tako.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 566128

Strani: 1

anon-192861 sporočil: 1.350
Zadnja sprememba: anon-192861 18.08.2009 17:36

matic1982 je napisal(a):

 
kakšnih dajatev osebno nisem plačal, če prodajam drag avto?

Res ne vem, ker nekaj pojma sicer imam o tem, ne vem pa kaj sem spregledal?
Ne vem, ali si tako naiven, ali se pa samo delaš... rabljeni avtomobili višjega cenovnega razreda so za nepoštene prodajalce zanimivi predvsem zaradi relativno visoke nabavne vrednosti in s tem povezanimi visokimi dajatvami... o missing traderjih in podobnih fintah z DDV-jem ti pa ne bom razlagal, ker si kot prodajalec avtomobilov verjetno vsaj slišal zanje ;)

Strani: 1