Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Moja napoved gibanja cen domačih nepremičnin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

andrejcc sporočil: 2.665

tycoon2 je napisal(a):
 prodaja za podobno (visoko) ceno, kot pred krizo
 --sest his blizu skofij s kao pogledom na morje se PRODAJA vsak mesec drazje. seveda se ne PRODAJO, ker investitor k ceni dodaja vse stroske financiranja, ki se iz meseca v mesec ko posojila ne vrne vecajo

Neposredni odgovori na sporočilo št. 566017

Strani: 1

anon-95084 sporočil: 2.286
[Nepremičnine] Tema: Moja napoved gibanja cen domačih nepremičnin
[#566028] 18.08.09 14:58 · odgovor na: andrejcc (#566017)
Odgovori   +    0

andrejcc je napisal(a):

 --sest his blizu skofij s kao pogledom na morje se PRODAJA vsak mesec drazje. seveda se ne PRODAJO, ker investitor k ceni dodaja vse stroske financiranja, ki se iz meseca v mesec ko posojila ne vrne vecajo
 
Uporabnik maj bi rekel da se cene teh hiš iz meseca v mesec višajo, kar je načeloma res, ampak dokler prodaja ni realizirana je škoda besed okrog višanja cen, pač nekateri še vedno živijo v prejšnjih letih, pa čeprav imajo izkušnjo da jih je delniški trg malo nategnil, sedaj jih bo pa še nepremičninski.
bc123a sporočil: 48.253
[Nepremičnine] Tema: Moja napoved gibanja cen domačih nepremičnin
[#566096] 18.08.09 16:14 · odgovor na: andrejcc (#566017)
Odgovori   +    0

andrejcc je napisal(a):

 --sest his blizu skofij s kao pogledom na morje se PRODAJA vsak mesec drazje. seveda se ne PRODAJO, ker investitor k ceni dodaja vse stroske financiranja, ki se iz meseca v mesec ko posojila ne vrne vecajo
 
To ti je za slovenske nepremicninske "investitorje" cist normalno. Pizde ene od kupcev, ce ste tako dolgo ze cakali, pa pozrite stroske cakanja, si brunda "investitor".

Strani: 1