Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Moja napoved gibanja cen domačih nepremičnin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-192861 sporočil: 1.350
Enkrat sem že napisal, kaj si mislim o podobnih "napovedih"... očitno se je TadejK uštel tudi pri tej:
TadejK je napisal(a):

Tudi cene zazidljivih zemljišč bodo šle po mojem občutno dol (ker ne glede na to, kaj so in bodo tukaj trdili nekateri, gre to s cenami nepremičnin "z roko v roki"). 
Tudi jaz mislim, da gredo cene zazidljivih zemljišč in nepremičnin z roko v roki... ravno zato ne pričakujem takšnega padca cen nepremičnin, kot ga napoveduje TadejK. Zemljišča (predvsem tista na dobrih lokacijah) so redka dobrina in tega se prodajalci očitno zavedajo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 565333

Strani: 1

anon-180535 sporočil: 1.169

tycoon2 je napisal(a):
Enkrat sem že napisal, kaj si mislim o podobnih "napovedih"... očitno se je TadejK uštel tudi pri tej:
Tudi jaz mislim, da gredo cene zazidljivih zemljišč in nepremičnin z roko v roki... ravno zato ne pričakujem takšnega padca cen nepremičnin, kot ga napoveduje TadejK. Zemljišča (predvsem tista na dobrih lokacijah) so redka dobrina in tega se prodajalci očitno zavedajo...
... zdaj je pa takšna izbira odličnih lokacij in toliko možnosti za pogajanja, kot jih zlepa ne pomnim. - iz tvojega posta 13.8.09.
anon-95084 sporočil: 2.286

tycoon2 je napisal(a):
Enkrat sem že napisal, kaj si mislim o podobnih "napovedih"... očitno se je TadejK uštel tudi pri tej:
Tudi jaz mislim, da gredo cene zazidljivih zemljišč in nepremičnin z roko v roki... ravno zato ne pričakujem takšnega padca cen nepremičnin, kot ga napoveduje TadejK. Zemljišča (predvsem tista na dobrih lokacijah) so redka dobrina in tega se prodajalci očitno zavedajo...
 
Ti si nepopravljiva oseba....blebetaš neumnosti.

Lahko ti povem, da zelo dobro poznam kakšnega prodajalca zazidljivega zemljišča na t.i. dobri lokaciji, ki ti bo povedal da je letos izgubil kakšen miljonček ali pa še več, zato ker so cene šle tako dol. Evo to se zanesljive info, skoraj iz prve roke in ne neko blebetanje kaj se prodajalci zavvedajo.

Prodajalci se zavedajo, da je kriza in da je treba vse skupaj čim prej spraviti v prmoet, tisti ki se tega ne zavedajo, bodo verjetno bolj tepeni kot tisti ki se zavedajo.

Strani: 1