Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Banke bi lahko kupile še in še porschejev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-17372 sporočil: 6.680
[Glavni forum] Tema: Re: Banke bi lahko kupile še in še porschejev
[#52049] 21.02.07 11:32 · odgovor na: novica (#52040)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
žal.
še eno čisto resno vprašanje: a ti veš koliko je 278 milijonov evrov? si jih že videl?
novica

osebno ne zelim, da mi novinar kakorkoli pomaga pri vizualizaciji s svojimi asociacijami :)


kot zanimivost:
http://www.spiegel.de/international/spiegel/0,15 18,414291,00.html
But then, coming to terms with something like Portuguese multiplication tables would require the forest-dwellers to acquire some basic arithmetic. The Warlpiri -- a group of Australian aborigines whose language, like that of the Pirahã, only has a "one-two-many," system of counting -- had no difficulties counting farther than three in English. But the Pirahãs proved to be completely different. Years ago, Everett attempted to teach them to learn to count. Over a period of eight months, he tried in vain to teach them the Portuguese numbers used by the Brazilians -- um, dois, tres. "In the end, not a single person could count to ten," the researcher says

Neposredni odgovori na sporočilo št. 52049

Strani: 1

novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: Re: Banke bi lahko kupile še in še porschejev
[#52053] 21.02.07 11:36 · odgovor na: anon-17372 (#52049)
Odgovori   +    0
nisi mi odgovoril na preprosto vprašanje. torej se ti ne sanja, koliko je to denarja. in najbrž, če bi kdaj videl tolikšen znesek od blizu, se midva zdaj tu ne bi prepucavala. ;-) no, jaz se že ne bi, če bi imel toliko denarja.
novica

Strani: 1