Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Moja napoved gibanja cen domačih nepremičnin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15342 sporočil: 8.014

matjaz21 je napisal(a):
Tadej kakšne so tvoje napovedi za zazidljive parcele (cc.) ?
Tudi cene zazidljivih zemljišč bodo šle po mojem občutno dol (ker ne glede na to, kaj so in bodo tukaj trdili nekateri, gre to s cenami nepremičnin "z roko v roki"). Za kako kvantitativno napoved bi se moral pa malo bolj razgledati in poglobiti ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 500561

Strani: 1

anon-127812 sporočil: 143
Hvala za inf!

Malo pred velikim skokom na Gorenjskem sem imel ogledano parcelo po 140 EUR, potem sem bil pa onemogočen za realizacijo nakupa (zaradi hujše nesreče). Ko sem se rehabilitiral so bile pa cene po 220 EUR in več. Sedaj pa čakam, na bolšje čase:)

Če boš pa kdaj šel v "globino" se priporočam za tvoje mneje.

LP
anon-13442 sporočil: 102
Za drugo četrtletje leta 2009 je za Slovenijo Tadej v prvotni napovedi že kiksnil. Mislim, da bodo dejanski podatki samo še bolj odstopali od napovedi, zato predlagam rebalans prvotne napovedi.
Za podatke glej: http://prostor.gov.s...teko?id=35< /a>
anon-192861 sporočil: 1.350
Enkrat sem že napisal, kaj si mislim o podobnih "napovedih"... očitno se je TadejK uštel tudi pri tej:
TadejK je napisal(a):

Tudi cene zazidljivih zemljišč bodo šle po mojem občutno dol (ker ne glede na to, kaj so in bodo tukaj trdili nekateri, gre to s cenami nepremičnin "z roko v roki"). 
Tudi jaz mislim, da gredo cene zazidljivih zemljišč in nepremičnin z roko v roki... ravno zato ne pričakujem takšnega padca cen nepremičnin, kot ga napoveduje TadejK. Zemljišča (predvsem tista na dobrih lokacijah) so redka dobrina in tega se prodajalci očitno zavedajo...

Strani: 1