Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SDS predlaga umik Titovih spomenikov v muzeje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-94166 sporočil: 2.855

napoleon12 je napisal(a):
Ste opazili, da odkar je bil odkrit BARBARA ROV se Borut Pahor, kot naslednjik te opcije, ki je zakrivila te povojne poboje nič več toliko ne nastavlja kameram in medijem....!?!?!?!?!?!?!? http://www.youtube.com/watch?v=deveb--cViQ  
Smo, smo, sedaj se kameram nastavlja Peterle in ostala druščina ki kandidira za evropske poslance.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 452580

Strani: 1

anon-87805 sporočil: 1.008

terminator je napisal(a):

 
Smo, smo, sedaj se kameram nastavlja Peterle in ostala druščina ki kandidira za evropske poslance.
 
Ne se jezit na mene, če bom rekla, da sem imela Peterleta za pametnega možaka in osebnostno nad nivojem današnjih hujskačev Grimsovega kova. Žal so se vsi trije Nsi-jevci s svojim prihodom pod reflektotji TV hiš in novinarji - le kdo jim je javil, da pridejo- pokazali prej kot preračunljivci kot pa ljudje pietete.
Mislim, da razen tistih, ki so v jamah in rovih izgubili svoje prednike, drugi ne bodo glasovali zanje. So bili preveč prozorni.
Kako da Peterletu nihče ne zna svetovati? Podobno napako je naredil že pri predsedniških volitvah. Kot evroposlanec je za Slovenijo naredil veliko in žal mi bo, če bo namesto njega kakšen Zver izvoljen.

Strani: 1