Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Na FOV so Financam razkrili honorarje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-103488 sporočil: 6
[Glavni forum] Tema: Re: Na FOV so Financam razkrili honorarje
[#39249] 18.01.07 12:03 · odgovor na: anon-27449 (#39235)
Odgovori   +    0

Tacka je napisal(a):

 
preberi si celoten uradni odgovor FOV dekana , kjer so navedene urne postavke, izplačila in "vsebine" projektov ..  če je to trženje ?? !!  
 Sem prebral in nimam nič drugačnega mnenja kot sem ga zapisal zgoraj. Nama dvema se vse skupaj sicer lahko zdi eno samo mešanje megle (ki ga - mešanja megle namreč -
ne primanjkuje tudi na kakih drugih faksih), toda to ne spremeni&n bsp;načelnega gledanja na stvar.&n bsp;To pa je enostavno: kdo&nb sp;je financer projektov, ali  se projekti izvajajo v skladu& nbsp;z 
določili pogodbe, ali financer problematizira stroške in ali je v vsem skupaj kaj nezakonitega? Če je na zadnji  dve vprašanji odgovor ne&nbs p;(sam tega ne vem) in hk rati velja tržna logika, pote m - voila! 

Neposredni odgovori na sporočilo št. 39249

Strani: 1

anon-27449 sporočil: 1.610
[Glavni forum] Tema: Re: Na FOV so Financam razkrili honorarje
[#39252] 18.01.07 12:08 · odgovor na: anon-103488 (#39249)
Odgovori   +    0

1012AdamX je napisal(a):

 Sem prebral in nimam nič drugačnega mnenja kot sem ga zapisal zgoraj. Nama dvema se vse skupaj sicer lahko zdi eno samo mešanje megle (ki ga - mešanja megle namreč -
ne primanjkuje tudi na kakih drugih faksih), toda to ne spremeni&n bsp;načelnega gledanja na stvar.&n bsp;To pa je enostavno: kdo&nb sp;je financer projektov, ali  se projekti izvajajo v skladu& nbsp;z 
določili pogodbe, ali financer problematizira stroške in ali je v vsem skupaj kaj nezakonitega? Če je na zadnji  dve vprašanji odgovor ne&nbs p;(sam tega ne vem) in hk rati velja tržna logika, pote m - voila! 
 
Hja, saj to je problem. Pri nas so pač vsi projekti zakoniti in tržni in sponzorirani kot se šika ! Če ne, se pa za nazaj "reprojektirajo" Če ne bi bilo tako, bi mogoče kdo že kje "sviral" :-)

Strani: 1