Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Krka na pol Coleta

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (23)

Strani: 1 2 3

crt sporočil: 27.688
[#371121] 21.11.08 17:38 · odgovor na: vitara (#371044)
Odgovori   +    0

vitara je napisal(a):

 In seveda ČRT iz svetega foruma (njegovega) obsijan z zvezdniškim sijem okoli možganskega trusta na vrhu svetega telesa je napisal. Kako, da te ne opazi vsaj Pahor, če te že Obama ne.

napisati, kaj da v povedanem ne drzi in zakaj, seveda ne zmores; namesto tega je "odgovor", kaksen da je avtor, tudi ce sam avtor niti priblizno tega ne trdi zase. saj ni vazno, samo da nekako iztisnes iz sebe, da ti nekaj ne pase. ej ljuba slovenska pamet :)
bigl sporočil: 18.363
[#371138] 21.11.08 18:28 · odgovor na: anon-91864 (#371095)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

 
Bolje pri Katji v dolgi čakalni vrsti, kot pri Miši Molk prvi na seznamu, he.he.  LP shaman
 
Pazi se njenega pubeca. Treniraj tek...:-). Lep dan.
bigl sporočil: 18.363
[#371163] 21.11.08 19:04 · odgovor na: (#371144)
Odgovori   +    0

velikidrobizek je napisal(a):


Res bolje, da ne. Si pa lahko njen kandidat, če imaš najmanj "usedlin iz otroštva" in če se ti da čvekat, preden se znova "dotakneta" :)

Kako dobro morate poznati moškega, da se mu pustite dotakniti?
Ne bom pripovedovala pravljic. Pred leti sem se veliko lažje dotaknila moškega in se pustila dotakniti, kot da bi spregovorila. Danes vem, da se je treba pogovarjati. Zato sem s svojim moškim ostala tudi zato, ker je po seksu znal zelo veliko govoriti. Strašna klepetulja, sem si mislila. In prav ta pogovor me je odprl in zato sem se na tega človeka navezala. Imam tudi izkušnje, ko moški po seksu ni govoril in sem takoj vedela, da jutrišnjega ‘randija’ ne bo. Seveda je pomembno, ali partner govori o vama ali o gradnji nove avtoceste. Pogovor po seksu se mi zdi vstopna točka za daljše razmerje. Če si z nekom, se moraš odpirati. Veliko lažje se spoznavam, če vem, kako je nekdo odraščal, v kakšnem socialnem okolju, od kod prihaja. Prepričana sem, da ni človeka, ki ne bi imel ‘usedlin’ iz otroštva, kajti nismo imeli vsi zelo srečnega otroštva. In če se o teh stvareh pogovarjamo, lažje razumemo svoje strahove, želje, ambicije, cilje. Pogovor o zunanjih stvareh, kje rastejo najlepše palme, koliko je stopinj na Aljaski, pa pomeni odmik. O tem se lahko pogovarjava pozneje, ko se bova že odpravljala tja. Najprej se je treba odpraviti eden k drugemu.

http://www.osebnost.....php?id=54< /a>
 
Text me spominja na  branje  Alfreda Adlerja "Lebenskenntnis".  
najobj sporočil: 32.217
[#371199] 21.11.08 20:15 · odgovor na: anon-91864 (#371095)
Odgovori   +    3

shaman je napisal(a):

 
Bolje pri Katji v dolgi čakalni vrsti, kot pri Miši Molk prvi na seznamu, he.he.  LP shaman
 
... in pride shaman končno na vrsto... Katja ga zvleče v svojo spalnico... na steni pa sliki druga Tita in tovariša Kučana... sem prasec, kaj ?...
bigl sporočil: 18.363
[#371269] 21.11.08 22:38 · odgovor na: anon-91864 (#371217)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

 
Od nekdaj sem užival, če sem kje lahko podrl kakšno brhko tovarišico komsomolko. he.he.

Sicer pa, živeč toliko časa v komunistični đamahiriji, kjer je po naravi zadev pač veliko število komsomolk, je to itak bilo vprašanje na liniji doktrine, "ko ne jebe svašta ne jebe ništa". Sčasoma se navadiš in slik tovariša Tita ali Kučana na steni niti ne opaziš več. he,he.

LP shaman
 LOL.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#371310] 22.11.08 04:41 · odgovor na: anon-91864 (#371095)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

 
Bolje pri Katji v dolgi čakalni vrsti, kot pri Miši Molk prvi na seznamu, he.he.  LP shaman
 Drži, čeprav pa mislim, da je vseeno ga bolje imeti vseskozi lepo namočenega, kot pa neprestano na suhem;)
anon-175587 sporočil: 1.149
[#371390] 22.11.08 11:34 · odgovor na: najobj (#370640)
Odgovori   +    0

najobj je napisal(a):

 
... hej, majster... jaz sem dal 10.000 dojčmark za stanovanje ... in ga prodal za 100.000 ojrotov... a sem naredil kaj narobe ?... kam jaz spadam ?...
 
med srečneže!
anon-129959 sporočil: 13.643
[#371393] 22.11.08 11:40 · odgovor na: anon-148691 (#371288)
Odgovori   +    0

IvanSe je napisal(a):

 ....oj'la lecatore .... spet sem te najdu .... zakaj si pobegnil z dvo-boj-a(?) in me olajavaš okoli-naokoli (village-press)....
.... a se ti sploh zavedaš v kake vode si zaplaval(?) .... nevarnost vreba s vsake strani.... in ko sem že napisal in znova ti citiram.: "чувај гузицу, јер.: није ти свако пријате& #1113;, ко те из гована вади(!)" .... Jean de La Fontaine, tut' prafnik, ampak boljš' kot ti, čepraf je zastopal jagnje (ni ofco, kot si ti)....
....edini pravi tvoj prjatu sem biu JAZ, in še vedno sem (seveda samo dokler se ne opametiš, ter nehaš "Scheiße essen " ....(jesti).... K&K-press .....

PS .... v priponki 'maš ilustracijo tvojih prjateljef od zadaj.... cretino nato !!!!.......
PPS .... čakam te na uobičajenem mestu .... sebeda, če si upaš.... (?)
 contr adictio in(&?) adiecto (Von hinten_ _ _) : pošteni slovenski prafniki_ _ _ _ _ _ ? (W rofl ) !
anon-166829 sporočil: 5.290
[#371403] 22.11.08 12:14 · odgovor na: novica (#370780)
Odgovori   +    0

pia je napisal(a):
Citiram: "ko je posilstvo neizbežno, se prepusti in vsaj uživaj. Mislim, da bo v letih, ki so pred nami, zelo aktualen."

Crt ze ve, saj je med posiljevalci. Njim ni potrebno odgovarjati za nic, samo da zrtev uziva. Bolano, bolano in se enkrat bolano!

Nasprotniki posilstva, pa mu se ploskajo! Ogabno!
novica je napisal(a):
pia, saj ni bilo mišljeno osebno. močno dvomim, da je pisec prav tebi privoščil užitek.
novica
Nikar ne misli, da tebe ne more doletet ta čast, da te nekdo dobro nategne brez tvojega privolenja.


Sicer pa Crt s tem stavkom nagovarja k poslušnosti brez omejitev , pokorščini brez zamere, totalni ubogljivosti brez presoje. Ogabno!

Takole se dresirajo teroristi. Gnilo!

Nagovarjanje k totalnem pokoravanju pa ni kaznivo?
anon-166829 sporočil: 5.290
[#371406] 22.11.08 12:34 · odgovor na: anon-91864 (#370336)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

 
Mene glede mojih opcij gane NYSE in ne neka tam zblojena, netransparentna, po zmedenih umih raznih paradajz veseljakof in veselinovićev ustrojena roftarska borza, na kateri kotirajo roftarski kolhozi dogovornoekonomskega podmizniškeha hazjajstva Komunistične nam Đamahrije Slovenistan. ( "Zakaj je toti svetovni kapital tak nepravičen do Slovenije in noče k nam?", Draško nadebundi Veselinović, v poslovni šoli v Lozani? he.he.)

Kjer meneđerji mračijo in oblačijo, za "shareholder value" se jim pa sladko in zdravo jeba. Kučan ni mogel bolj preprosto razodeti resnico o slovensitanski roftarski, kao-borzi - Potrč lahko mimogrede dvigne tečaje na slovenistanski borzi. Ali pa jih spusti. Ali pač karkoli si zaželijo njihovi naši™. Sve je bre stvar dogovora. Pod  mizo, kakopak. he,he.

P.S. Sicer pa, človek lahko vsak dan fuka, pa vseeno ne piše bloga o tem, oz. nima želje pisati v eventuelni Črtov, eksluzivni forum "Seks v mestu", he.he. Samo vi, metroseksualni pripadniki takoimenovane "Y"-not? generacije ekshibicionistov imate potrebo takega pisunjenja. Kao, evo jaz veliki borzni mag, sem tak pameten, da lahko pišem f toti Forum "Borza in Plenice", al kak je že. Mi , normalni, bre, pišemo v normalne forume, politika, partizani, domobranci, naši, vaši, in podobno.

LP shaman
Shaman, se ve, da tole pismo ni namenjeno tebi. Tvoj post sluzi le kot izhodisce, za prikaz intelektualne in človeške bede cloveka, ki se ima za malega Tita.

Crtek v dobi demokracije zeli vzpostaviti oazo enoumlja in diktature, kjer vlada samo eno pravilo, da ni pravil. Crt kot bozanstvo enoumja po svojem obcutku in custvenem stanju razsoja, kaj je prav in kaj ne. Odloca o vsem od dolzine prispevkov, do tega kaj je zaljivo oziroma za njega ni dovolj strokovno.

V svoji ekstazi vsemogocnosti je odlocen kot Hitler in odbira tiste, ki mu bodo neomajno pokorni, ostale pa poslija v sezigalnico, pardon, nazaj v forume za navadno rajo. Raja nima kaj delati med njegovimi izbranci, zato si je po vzoru Kucana ustanovil svoj ritualni forum, imenovan Vladi in skladi, v katerem neomejeno kraljuje svojim podanikom.

Ce razumem Crta, ki mu godi njegovo neomejeno despotstvo, pa ne razumem koliko mu je dolzen Frankl, da mu ta absolutizem omogoca. Se najmanj pa razumem borce proti enoumju, diktaturi in neenakopravnosti na tem forumu, ki so tiho in tako despotstvo mirno omogocajo.

Koliko let še boste vzorčili ta veleforum Vladi in Skladi, da bost ugotovili ali deluje ali ne?
bigl sporočil: 18.363
[#371594] 22.11.08 21:00 · odgovor na: anon-166829 (#371406)
Odgovori   +    0

Pia je napisal(a):

Shaman, se ve, da tole pismo ni namenjeno tebi. Tvoj post sluzi le kot izhodisce, za prikaz intelektualne in človeške bede cloveka, ki se ima za malega Tita.

Crtek v dobi demokracije zeli vzpostaviti oazo enoumlja in diktature, kjer vlada samo eno pravilo, da ni pravil. Crt kot bozanstvo enoumja po svojem obcutku in custvenem stanju razsoja, kaj je prav in kaj ne. Odloca o vsem od dolzine prispevkov, do tega kaj je zaljivo oziroma za njega ni dovolj strokovno.

V svoji ekstazi vsemogocnosti je odlocen kot Hitler in odbira tiste, ki mu bodo neomajno pokorni, ostale pa poslija v sezigalnico, pardon, nazaj v forume za navadno rajo. Raja nima kaj delati med njegovimi izbranci, zato si je po vzoru Kucana ustanovil svoj ritualni forum, imenovan Vladi in skladi, v katerem neomejeno kraljuje svojim podanikom.

Ce razumem Crta, ki mu godi njegovo neomejeno despotstvo, pa ne razumem koliko mu je dolzen Frankl, da mu ta absolutizem omogoca. Se najmanj pa razumem borce proti enoumju, diktaturi in neenakopravnosti na tem forumu, ki so tiho in tako despotstvo mirno omogocajo.

Koliko let še boste vzorčili ta veleforum Vladi in Skladi, da bost ugotovili ali deluje ali ne?
 
Free  will, Pia. Mnjenja tu so brezplačna in pomembna je vsebina ne pa imena. In kar je najpomembneje, zabava- relaksacija. Vse kar presega to je hitro lahko razočaranje. Ne reševati tukaj sveta ali SLO. Nismo izvoljeni za to. Ti pa, ki so bili, so se obdali z vsemi pravnimi in protokolarnimi atributi (kot oblast) in so sedaj razred zase - nedotakljivi. Lep dan.
anon-171999 sporočil: 1.852
[#371631] 23.11.08 03:52 · odgovor na: anon-148691 (#371584)
Odgovori   +    0

IvanSe je napisal(a):

 
....auuuuu.... jeb'o te patak.! (ZagrebPress).... Legwan, Le-gowan, Lec-ner dobil kon- kur -en- co2. ...
....mater zdaj bomo 'meli dva supper vzvišena in- telec -tualna-laprdatorja....
....oj'la LecaLeca, nič bat....jaz bom tvoj HR bet vedno ščitil od zadaj.... mater, a ti nisem pred kratkim napisal, da so vode za tebe tuki prenevarne(?).namesto vode popij en liter muška telca in boš kos temu in-truderu zagamanemu....

....ampak use mi se zdi, da ste iz enakega testa (pred časom je tut Österreich bil anex of Deutschland) in ne bom reku da vam je oče isti, ker ne vem, ampak lahko vprašaš mamco.(ona se bo verjetno(?) že opsetila)....
....kar zadeva vzvišenost,
.... ti si enkrat nasral .: "Dejstvo je da 99% forumašev sploh ne zna artikulirati svojih misli".... in tudi.: "Tega zapisa niti jaz ne razumem, čeprav se imam za najpametnejšega na tem forumu."... .
.... tut' on je napišal. : "Res pa je, da v svojem mnenju, ki sem ga podal na vaš akademski članek nikjer nisem zasledil dovoljenja, da me lahko tikate. Sam namreč vem, da z vami, po zelenih pašnikih, zagotovo nisem pasel pripadnic in pripadnikov goveda. ...(meni se, pač zdi, da sem nekoč JAZ-TEBI toisto napisal)....
....torej ti se imaš in tut on se ima .... TI za K&K on za Übermensch -čeka ....
....malce bom še počakal, da vidim oli je (so) tut on (ONI) tudi prafnik kot si ti (oli boljši)....

PS.... če bi v vaš delo-krog vzeli še shamana, Pio in Kodko, lahko bi naredili odličen QWEEN -tet..... [glavni, t.i. petelin, mora imet rdečo krono, pa mi se zdi da moraš s shamanom bit' iz-vol-jen].... ne poznam se na vaše razmerje, škuzi....
 
Hm, spet so te našli in te malo ogovorili, kaj?
anon-99180 sporočil: 2.482
[#371811] 23.11.08 17:52
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-99180 23.11.2008 17:54
gelbsat je napisal(a):

"...nikjer nisem zasledil dovoljenja, da me lahko tikate.

Veste in vidite v tekstu morda kaj več, kot pa to uspe razbrati potencialnemu bralcu oz. nam ?

Sam namreč vem, da z vami, po zelenih pašnikih, zagotovo nisem pasel pripadnic in pripadnikov goveda."


Hm. Jaz sem recimo opazil, da si preveč govedo pasel, pa še sam za povrhu, in se nisi imel časa naučiti osnov spletnega bontona:

"V klepetalnicah se običajno ne glede na starost in status sogovornika uporablja tikanje."

Osnove, osamljeni pastirček, osnove...

www.safe.si/

In kdo da ste to, "oz. nam", vi?
anon-166829 sporočil: 5.290
[#372490] 24.11.08 14:23 · odgovor na: bigl (#371594)
Odgovori   +    1

bigl je napisal(a):

 
Free  will, Pia. Mnjenja tu so brezplačna in pomembna je vsebina ne pa imena. In kar je najpomembneje, zabava- relaksacija. Vse kar presega to je hitro lahko razočaranje. Ne reševati tukaj sveta ali SLO. Nismo izvoljeni za to. Ti pa, ki so bili, so se obdali z vsemi pravnimi in protokolarnimi atributi (kot oblast) in so sedaj razred zase - nedotakljivi. Lep dan.
Izvoljeni so postali nedotakljivi. Prav imas.

Pa so bili res izvoljeni? Poglej kdo na svetu ima se tak sistem velitev, pa ti bo jasno, da kaj dlje od diktaute proletariata nismo prisli. 

Tam kjer je vsebina znana, so pomembna imena. Zakaj ne bi rekli bobu bob? 

Mene zabava sprenevedanje nekaterih, ki hocejo nekaj veljati na forumu. Na forumu, lahko dobis miljon zvezdic, lahko te nihce se povoha ne, pa to v resnicnem zivljenju ne bo spremenilo nicesar. Jaz sem jaz in ti si ti, tole so pa lahko le sanje. 

Ves dopoldne sem se sprehajala po boljsjem sejmu. Tam sem videla kako je zivljenje minljivo. Mesetarji in posredniki prodajajo darila, ki sta jih stara zakonca dobila za petdestletnico, poleg majhne bele krste, ki so jo dobili kdo ve kje, kaj sele komu je bila namenjena. Ponujajo se stare slike, knjige s posvetilom, razglednice z ljubezensko vsebino. Vse kar sedaj vecina grabi, da bi imela cim vec materialnih dobrin, bo nekoc koncalo na smetiscu. Je vredno? 
 
Svobodni bomo?

Bomo, ko bomo prah?

Strani: 1 2 3