Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pri Zokiju je spet vse v žlahti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Re: Pri Zokiju je spet vse v žlahti
[#35064] 09.01.07 09:09 · odgovor na: anon-47330 (#35028)
Odgovori   +    0

mikijanko je napisal(a):
To, da je nekdo z nekom v žlahti, ni noben podatek. Če imam jaz sestro, ki ji zaupam in je za povrhu še bolj sposobna kot 99% ostalih Butalcev, bom jasno raje vzel njo v svoj štab, ane? Gre zgolj za prispodobo. Dejstvo je, da če obstaja kakršenkoli sum o nepoštenosti (ampak da se ne bomo narobe razumeli: to, da je v mojem štabu moj sorodnik, še ni dokaz o nepoštenosti), bi morala pravna država s svojimi organi to dokazati. No pa smo spet v začaranem krogu....pravna država...buuuuu
 
Kriza je, če me pri moji politični opciji žlahta ne moti, pri nasprotni pa mi je že prijateljstvo dovolj za dokaz nepoštenih namenov.

Janković upam, da bo Ljubljano kam premaknil, njegov način doseganja ciljev pa me vsakič znova bolj razočara. Nisem verjel, da je res tak manipulator, igralec in pokrita rihta. Vsekakor pa sodi na ljubljansko župansko mesto, ker: Slabše skoraj ne more biti in ker je ravno Ljubljana najbolj polna njemu podobnih.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 35064

Strani: 1

anon-89 sporočil: 10.178
[Glavni forum] Tema: Re: Pri Zokiju je spet vse v žlahti
[#35069] 09.01.07 09:19 · odgovor na: kzupanc (#35064)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-89 09.01.2007 09:19
kako lahko kdorkoli, po vsem kar je g. delal v zadnjih 10 letih, reče, da ni verjel ali vedel kakšen je? jankovič je kombinacija tita in sir oliverja.

Strani: 1