Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Erjavec in Pahor zakopala bojno sekiro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-163688 sporočil: 1.180
Ste mar pričakovali kaj drugega? Jaz ne. Po mojih prejšnjih napovedih se je notranji udar v Desusu le zgodil. Resman mu niti toliko časa ni počakal, da bi Korl sam povedal danes svoje mnenje, on je za mnenje, ki ga bo Korl moral sprejeti, vedel že v soboto. Bilo bi pa fajn, da si še nekaj časa puščajo kri. Človek tako spoznava značaje in akterje igric. Vrag je samo, da so pravi upokojenci skoraj že vsi slabovidni, pa še nekaj časa ne bodo spregledali, kako so jih spet nategnili. Če sploh kdaj bodo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 346060

Strani: 1

anon-48757 sporočil: 1.135
[Glavni forum] Tema: Re: Erjavec in Pahor zakopala bojno sekiro
[#346080] 20.10.08 13:17 · odgovor na: anon-163688 (#346060)
Odgovori   +    0

Jastog je napisal(a):
Ste mar pričakovali kaj drugega? Jaz ne. Po mojih prejšnjih napovedih se je notranji udar v Desusu le zgodil. Resman mu niti toliko časa ni počakal, da bi Korl sam povedal danes svoje mnenje, on je za mnenje, ki ga bo Korl moral sprejeti, vedel že v soboto. Bilo bi pa fajn, da si še nekaj časa puščajo kri. Človek tako spoznava značaje in akterje igric. Vrag je samo, da so pravi upokojenci skoraj že vsi slabovidni, pa še nekaj časa ne bodo spregledali, kako so jih spet nategnili. Če sploh kdaj bodo.
 
Ja prav imaš! Jaz ponavadi ne uporabljam takšnih besed, a tokrat : "BANDA GNILA POSLANSKA DESUSOVA !!!"
Da človeku ne omogočijo niti častnega umika. Podn od podna ! Ovega Rezmana gledam po TV, kar celi leze potrču v rit z špegli vred. Če so penzeki hteli take lakaje naj me vrag !

Strani: 1