Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Red mora biti - predsedniška rezidenca ja, Rupel na Dunaju ne

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (1)

Strani: 1 2 3 4

anon-17372 sporočil: 6.680
[#343901] 16.10.08 17:01 · odgovor na: anon-9939 (#343894)
Odgovori   +    1

0219K21 je napisal(a):


Jaz ti zelo želim, da te nekdo ovadi zaradi storitve kaznivega dejanja po 174. čl, 2. odst. KZ.

Oz. takole bom rekel. Dokler se nekoga primerno ne kaznuje zaradi tega, boste sralci nekaznovani srali še naprej. Vas je preprosto treba naučiti spoštovanja lastne države ali pa bo ta država šla lepega dne v krasan kurac tako kot je šla SFRJ (ki ste je ravnotako nekaznovano razfukavali, ampak ajde, tistole je bojda bila huda diktatura, pa sovražna in vse kar češ.. Toda lepo se vidi, da eni pač sovražite VSAK sistem.)

v spostovanje se ne prisiljuje, spostovanje se prisluzi.

kar ti me ovadi. poserjem se ti na drzavo in njene simbole, in to se posebej na drzavo z manjvrednostnim kompleksom, ki je uzaljena in prizadeta, ce se nekdo poserje na njene simbole.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#343907] 16.10.08 17:09 · odgovor na: anon-17372 (#343901)
Odgovori   +    1

gregor666 je napisal(a):


v spostovanje se ne prisiljuje, spostovanje se prisluzi.

kar ti me ovadi. poserjem se ti na drzavo in njene simbole, in to se posebej na drzavo z manjvrednostnim kompleksom, ki je uzaljena in prizadeta, ce se nekdo poserje na njene simbole.
 
Pri spoštovanju simbolov je manjvrednostni kompleks v bistvu tvoj. Ti si tisti, ki meniš, da s zaničevanjem nekoga drugega (v tem primeru dostopne države) sebe lahko pozdraviš manjvrednostnega kompleksa. Saj res, lažje je (tebi) uničevat kot gradit. In posledično, lažje ti je prislužit "slavo" in notoričnost preko ovadbe, kot sicer preko dela in pozitivnih vrednot.

Teh ne poznaš, saj niti (očitno) ne veš o čem govorim.

Če bom rekel "DA" boš ti refleksko rekel "NE" (previdno, da ne bo preveč gneče.. to je skoraj slovenska folklora).

Če je v drugih okoljih tekmovalnost položena v zibko in se otroke poučuje v smeri "JA, TO ZMOREM!" se boš ti in tebi podobni izgovarjali na "To pri nas ni možno, pri nas se to ne da", in takoj v naslednji sapi nergal kako da je vse zanič.

Ja, ZANIČ JE KER TI & TEBI PODOBNI TAKO ŽELITE!

Ker ste usrani, podelani, nesposobni in še VŠEČ VAM JE! Na sposobne se najraje poserjete, ker to edino razumete. To (drek) edino proizvajate.

Ma koji kurac se sploh ukvarjam s teboj.. o-o
anon-17372 sporočil: 6.680
[#343908] 16.10.08 17:11 · odgovor na: anon-9939 (#343894)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

Vas je preprosto treba naučiti spoštovanja lastne države ali pa bo ta država šla lepega dne v krasan kurac tako kot je šla SFRJ (ki ste je ravnotako nekaznovano razfukavali, ampak ajde, tistole je bojda bila huda diktatura, pa sovražna in vse kar češ.. Toda lepo se vidi, da eni pač sovražite VSAK sistem.)

ma ce hocemo, ti mi vsako drzavo pofukamo, nato pa se spolno zlorabimo.

ampak se ne bojim zate, ti bos ze priplezal nazaj do sklede. ne vem, zakaj ti dvomis v svoje sposobnosti?
anon-17372 sporočil: 6.680
[#343910] 16.10.08 17:15 · odgovor na: anon-9939 (#343907)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):


Pri spoštovanju simbolov je manjvrednostni kompleks v bistvu tvoj. Ti si tisti, ki meniš, da s zaničevanjem nekoga drugega (v tem primeru dostopne države) sebe lahko pozdraviš manjvrednostnega kompleksa. Saj res, lažje je (tebi) uničevat kot gradit. In posledično, lažje ti je prislužit "slavo" in notoričnost preko ovadbe, kot sicer preko dela in pozitivnih vrednot.

Teh ne poznaš, saj niti (očitno) ne veš o čem govorim.

Če bom rekel "DA" boš ti refleksko rekel "NE" (previdno, da ne bo preveč gneče.. to je skoraj slovenska folklora).

Če je v drugih okoljih tekmovalnost položena v zibko in se otroke poučuje v smeri "JA, TO ZMOREM!" se boš ti in tebi podobni izgovarjali na "To pri nas ni možno, pri nas se to ne da", in takoj v naslednji sapi nergal kako da je vse zanič.

Ja, ZANIČ JE KER TI & TEBI PODOBNI TAKO ŽELITE!

Ker ste usrani, podelani, nesposobni in še VŠEČ VAM JE! Na sposobne se najraje poserjete, ker to edino razumete. To (drek) edino proizvajate.

Ma koji kurac se sploh ukvarjam s teboj.. o-o

ti ne stekas pol kurca, ker mislis, da ljudje obstajajo zaradi drzave, ne pa drzava zaradi ljudi.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#343916] 16.10.08 17:23 · odgovor na: anon-9939 (#343907)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

Ker ste usrani, podelani, nesposobni in še VŠEČ VAM JE! Na sposobne se najraje poserjete, ker to edino razumete. To (drek) edino proizvajate.


je rekel propadli podjetnik, ki si je potem nasel parazitsko sluzbo.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#343923] 16.10.08 17:28 · odgovor na: anon-17372 (#343916)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):

je rekel propadli podjetnik, ki si je potem nasel parazitsko sluzbo.

te bom pa povabil na zurko, ki jo bo nase podjetje priredilo ob obletnici izstopa iz gzs.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#343933] 16.10.08 17:39 · odgovor na: anon-17372 (#343916)
Odgovori   +    1

gregor666 je napisal(a):


je rekel propadli podjetnik, ki si je potem nasel parazitsko sluzbo.
Propadli?! Yebo te, če je to, da sem (uzpešno) prodal že drugo podjetje propad, potem ne vem kaj je zmaga.. Ampak ok, ti že veš. Ajt, proslavljaj izstop iz GZS.

Lahko bi zgodbo o podjetništvu obrnil proti tebi in povedal, da od tebe ne bo nikoli nič več kot le (samostojni) podjetnik. Združevanje ti je pač neznano, ker zaupaš (bojda) le sebi. A v bistvu gre za to, da ti manjka temeljnih znanj o delitvi dela.

V večji organizaciji en človek (hočeš-nočeš) ne more obvladati prav vsega in MORA za voljo uzpeha delegirati marsikaj, celo kakšno vodilno funkcijo.

Jaz te temeljev managemeneta ne bom poučeval, mi je pa všeč, da celo sam priznaš, da si pač (le) podjetnik. Ko se boš iz podjetnika prelevil v managerja (ne nujno zgolj lastnega podjetja) tedaj se javi.

Do takrat pa pridno proslavljaj obletnice izstopa iz GZS. Bo pač v GZSu večja koncentracija uzpešnih.
anon-102577 sporočil: 1.544
[#343946] 16.10.08 17:51 · odgovor na: anon-17372 (#343923)
Odgovori   +    0
V neki pravljici je princeska izjavila, da sploh ne rabi lepe obleke in draguljev, ki jih želijo dvorjani dati nanjo. Kralj je rekel, da je to sicer res, vendar ona predstavlja simbol, o katerem sanjajo deklice preden zaspijo, zato se bo morala, če ji to všeč ali ne, vesti kot princeska.

In kaj ima zveze predsedniška rezidenca s princesko?

Oba predstavljata nekakšen simbol in imeti simbole - če so kraljevski v kraljevini ali državni v republiki - sploh ni tako slaba zadeva ..... takšno je moje mnenje, lahko pa se tudi motim.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#343949] 16.10.08 17:56 · odgovor na: anon-9939 (#343933)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

Lahko bi zgodbo o podjetništvu obrnil proti tebi in povedal, da od tebe ne bo nikoli nič več kot le (samostojni) podjetnik. Združevanje ti je pač neznano, ker zaupaš (bojda) le sebi. A v bistvu gre za to, da ti manjka temeljnih znanj o delitvi dela.


or you could get a life.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#343958] 16.10.08 18:10 · odgovor na: anon-102577 (#343946)
Odgovori   +    0

Bor777 je napisal(a):
V neki pravljici
je ze v redu.
dani14 sporočil: 6.657
[#343962] 16.10.08 18:22 · odgovor na: anon-9939 (#343816)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

Torej še enkrat. S nevoščljivci je treba trdo in še bolj trdo. Tako, da poka in to brez preveč debate.
 Za tatove tujega denarja obstajajo primerne institucije. Poišči pri njih prenočišče, dvoličnež.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#343964] 16.10.08 18:25 · odgovor na: anon-102577 (#343946)
Odgovori   +    0

Bor777 je napisal(a):
V neki pravljici je princeska izjavila, da sploh ne rabi lepe obleke in draguljev, ki jih želijo dvorjani dati nanjo. Kralj je rekel, da je to sicer res, vendar ona predstavlja simbol, o katerem sanjajo deklice preden zaspijo, zato se bo morala, če ji to všeč ali ne, vesti kot princeska.

In kaj ima zveze predsedniška rezidenca s princesko?

Oba predstavljata nekakšen simbol in imeti simbole - če so kraljevski v kraljevini ali državni v republiki - sploh ni tako slaba zadeva ..... takšno je moje mnenje, lahko pa se tudi motim.
 
Rezidenca ni simbol.

Sploh pa je tvoja primerjava zelo ponesrečena.

Kralju iz tvoje pravljice več kot očitno parlament še ne odmerja sredstev davkoplačevalcev in je še pravljični monarh absolutist izpred Magne Charte Libertatum. Parlament v republiki je žal neizogiben težak, ki malim absolutistekom reže kruh in krajša apetite.

p.s. Britanski davkoplačevlci svoji kraljici krčijo proračun. butalistanske ovce pa razmišljajo o gradnji rezidence za nekoga, ki ima samo simbolno funkcijo, brez zgodovinskega ozadja.
dani14 sporočil: 6.657
[#343965] 16.10.08 18:26 · odgovor na: anon-9939 (#343862)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

 
Še nekaj.

Zares zahtevam uvedbo fevdalizma.
 Fevdalizem smo enako kot komunizem že odfukali. Sprijazni se s preteklostjo.
RTM sporočil: 4.799
[#343966] 16.10.08 18:27 · odgovor na: anon-9939 (#343894)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

 
Jaz ti zelo želim, da te nekdo ovadi zaradi storitve kaznivega dejanja po 174. čl, 2. odst. KZ.

Oz. takole bom rekel. Dokler se nekoga primerno ne kaznuje zaradi tega, boste sralci nekaznovani srali še naprej. Vas je preprosto treba naučiti spoštovanja lastne države ali pa bo ta država šla lepega dne v krasan kurac tako kot je šla SFRJ (ki ste je ravnotako nekaznovano razfukavali, ampak ajde, tistole je bojda bila huda diktatura, pa sovražna in vse kar češ.. Toda lepo se vidi, da eni pač sovražite VSAK sistem.)
 
opala, čefurček že spet grozi z nekimi členi.

njegov vzornik "133 člen" se približuje večnim loviščen in bulat se grebe za njegovo "tekovino" !

nekaj novega: slovenci smo nekaznovano razfukali yugo.

bog v nebesih, oprosti opankarju, saj ne ve kaj piše !
dani14 sporočil: 6.657
[#343971] 16.10.08 18:32 · odgovor na: anon-9939 (#343894)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

Vas je preprosto treba naučiti spoštovanja lastne države ali pa bo ta država šla lepega dne v krasan kurac tako kot je šla SFRJ (ki ste je ravnotako nekaznovano razfukavali, ampak ajde, tistole je bojda bila huda diktatura, pa sovražna in vse kar češ..
 Takoj ko pride Slovenija do te točke, da bo postala nova SFRJ ni vredna drugega, kot da se jo razfuka. Štekaš to, dvoličnež.
dani14 sporočil: 6.657
[#343977] 16.10.08 18:35 · odgovor na: RTM (#343966)
Odgovori   +    0

RTM je napisal(a):

 
opala, čefurček že spet grozi z nekimi členi.

njegov vzornik "133 člen" se približuje večnim loviščen in bulat se grebe za njegovo "tekovino" !

nekaj novega: slovenci smo nekaznovano razfukali yugo.

bog v nebesih, oprosti opankarju, saj ne ve kaj piše !
 
uzpešen bulat s tisočletno rodbino s Zagreba lahko grosi komur hoče, ker ste vsi zahojeni kmetavzaji slovenski in vas je treba istrebit, da se lahko vspostavi nova sfrj
purinoli sporočil: 8.690
[#343982] 16.10.08 18:46 · odgovor na: anon-9939 (#343894)
Odgovori   +    2

0219K21 je napisal(a):

 
Jaz ti zelo želim, da te nekdo ovadi zaradi storitve kaznivega dejanja po 174. čl, 2. odst. KZ.

Oz. takole bom rekel. Dokler se nekoga primerno ne kaznuje zaradi tega, boste sralci nekaznovani srali še naprej. Vas je preprosto treba naučiti spoštovanja lastne države ali pa bo ta država šla lepega dne v krasan kurac tako kot je šla SFRJ (ki ste je ravnotako nekaznovano razfukavali, ampak ajde, tistole je bojda bila huda diktatura, pa sovražna in vse kar češ.. Toda lepo se vidi, da eni pač sovražite VSAK sistem.)
 
Če se bo v tale Dementiostan nateplo še več trotlov tvojega kova, bo treba pa še to državo razsut. Ali pa trotlom dopovedat, da je SFRJ nepreklicno crknila, ker smo SFRJ-jevci imeli dosti sranja z njo, z boni za bencin, pologom...ja in seveda z raznimi členi, ki so omejevali človekove pravice.

Nekaj groziš s členi KZ, sam si pa na forumu grozil, da boš odkril identiteto nekaterih forumašev ( kaznivo dejanje, vdor v računalnik etc...). Sranje po državnih "simbolih", ki jih še ni ( nova rezidenza za Turkina Fasso) je brezpredmetno, kar se zakona tiče. To je enako, kot če bi ti sral čez mojo rezidenco, ki pač ni v mestiu, ki se mi gabi ampak lepo v čistem zraku na deželi. In si že sral na debelo pred časom.

Koji ti je k**ac neka angleška kraljica, pardon Turkina Fasso? Ma da je vesel, da 15. dobi mezdo za tisto svoje kokodakanje. Rezidenco si pa lahko naredi v kokošnjaku pri mojem malce oddaljenem sosedu. Bo imel sveža jajca zjutraj, pa še budilke ne bo rabil.

Za ilustracijo tvojih idej, da bi zavezal gobce svobodnim ljudem pa tale vic :

Američan in Rus ( CCCP) se prerekata, kje je več demokracije. Amer pravi, jaz grem lahko brez posledic pred Belo hišo in vpijem Nixon je lažnivec. Pa ti? Rus : jaz tudi grem lahko pred Belo hišo in vpijem Nixon je lažnivec.

Purinoli

P.S. Še v podjetništvu imaš zmedene pojme. Podjetnik je stopnja više, kot manager, ki je samo najemna delovna sila. Takorekoč proletarec.
purinoli sporočil: 8.690
[#343983] 16.10.08 18:51 · odgovor na: RTM (#343966)
Odgovori   +    0

RTM je napisal(a):

 
opala, čefurček že spet grozi z nekimi členi.

njegov vzornik "133 člen" se približuje večnim loviščen in bulat se grebe za njegovo "tekovino" !

nekaj novega: slovenci smo nekaznovano razfukali yugo.

bog v nebesih, oprosti opankarju, saj ne ve kaj piše !
 Ni bilo nekaznovano. Za kazen smo fasali agenta 21 in še tisoče podobnih dinozavrov.

Lep pozdrav, Purinoli
anon-9939 sporočil: 17.846
[#343984] 16.10.08 18:53 · odgovor na: dani14 (#343965)
Odgovori   +    1

dani14 je napisal(a):

 Fevdalizem smo enako kot komunizem že odfukali. Sprijazni se s preteklostjo.
 
Ufa, še ponarejat znamo, vsaka čast!!! Vse lepše od lepšega.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#343985] 16.10.08 18:54 · odgovor na: RTM (#343966)
Odgovori   +    1

RTM je napisal(a):

 
opala, čefurček že spet grozi z nekimi členi.

njegov vzornik "133 člen" se približuje večnim loviščen in bulat se grebe za njegovo "tekovino" !

nekaj novega: slovenci smo nekaznovano razfukali yugo.

bog v nebesih, oprosti opankarju, saj ne ve kaj piše !
 
Čefurček?! Je to največ kar zmoreš, nizkotniček? Za tvoje dobro se skrij v kako luknjo.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#343986] 16.10.08 18:56 · odgovor na: dani14 (#343971)
Odgovori   +    1

dani14 je napisal(a):

 Takoj ko pride Slovenija do te točke, da bo postala nova SFRJ ni vredna drugega, kot da se jo razfuka. Štekaš to, dvoličnež.
 
QED. Eni pač sovražite vsak delujoč sistem, pa naj bo še tako (na deklarativni ali dejanski ravni) "ljudski", "nacionalni" ali "demokratični". Vam pač ni pomoči.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#343987] 16.10.08 18:58 · odgovor na: dani14 (#343977)
Odgovori   +    1

dani14 je napisal(a):

 
uzpešen bulat s tisočletno rodbino s Zagreba lahko grosi komur hoče, ker ste vsi zahojeni kmetavzaji slovenski in vas je treba istrebit, da se lahko vspostavi nova sfrj
 Vidim, da ti je moj priimek všeč. Dej se malo vsaj podučit kaj pomeni.. Ajt..
dani14 sporočil: 6.657
[#343989] 16.10.08 18:59 · odgovor na: purinoli (#343982)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):

 
Če se bo v tale Dementiostan nateplo še več trotlov tvojega kova, bo treba pa še to državo razsut. Ali pa trotlom dopovedat, da je SFRJ nepreklicno crknila, ker smo SFRJ-jevci imeli dosti sranja z njo, z boni za bencin, pologom...ja in seveda z raznimi členi, ki so omejevali človekove pravice.

Nekaj groziš s členi KZ, sam si pa na forumu grozil, da boš odkril identiteto nekaterih forumašev ( kaznivo dejanje, vdor v računalnik etc...). Sranje po državnih "simbolih", ki jih še ni ( nova rezidenza za Turkina Fasso) je brezpredmetno, kar se zakona tiče. To je enako, kot če bi ti sral čez mojo rezidenco, ki pač ni v mestiu, ki se mi gabi ampak lepo v čistem zraku na deželi. In si že sral na debelo pred časom.
Pazi purinoli na jesik, ker je javno napovedal zlednje: Sevede ne, ker se primitivce, zarukance, "Ambrustance", nevoščljivce, pa kar je še vaškomentalitetne sodrge ne odjebe po kratkem postopku, pa naj stane kar stane .

V najboljzem primeru bo podobno letu 45 z ztreljanjem po pravičnih uztavnih sakonih.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#343990] 16.10.08 19:00 · odgovor na: purinoli (#343982)
Odgovori   +    1

purinoli je napisal(a):

 
Če se bo v tale Dementiostan nateplo še več trotlov tvojega kova, bo treba pa še to državo razsut. Ali pa trotlom dopovedat, da je SFRJ nepreklicno crknila, ker smo SFRJ-jevci imeli dosti sranja z njo, z boni za bencin, pologom...ja in seveda z raznimi členi, ki so omejevali človekove pravice.

Nekaj groziš s členi KZ, sam si pa na forumu grozil, da boš odkril identiteto nekaterih forumašev ( kaznivo dejanje, vdor v računalnik etc...). Sranje po državnih "simbolih", ki jih še ni ( nova rezidenza za Turkina Fasso) je brezpredmetno, kar se zakona tiče. To je enako, kot če bi ti sral čez mojo rezidenco, ki pač ni v mestiu, ki se mi gabi ampak lepo v čistem zraku na deželi. In si že sral na debelo pred časom.

Koji ti je k**ac neka angleška kraljica, pardon Turkina Fasso? Ma da je vesel, da 15. dobi mezdo za tisto svoje kokodakanje. Rezidenco si pa lahko naredi v kokošnjaku pri mojem malce oddaljenem sosedu. Bo imel sveža jajca zjutraj, pa še budilke ne bo rabil.

Za ilustracijo tvojih idej, da bi zavezal gobce svobodnim ljudem pa tale vic :

Američan in Rus ( CCCP) se prerekata, kje je več demokracije. Amer pravi, jaz grem lahko brez posledic pred Belo hišo in vpijem Nixon je lažnivec. Pa ti? Rus : jaz tudi grem lahko pred Belo hišo in vpijem Nixon je lažnivec.

Purinoli

P.S. Še v podjetništvu imaš zmedene pojme. Podjetnik je stopnja više, kot manager, ki je samo najemna delovna sila. Takorekoč proletarec.
 
A zdaj me bo še vsak lole poučeval kaj je podjetništvo.. E sem pa res debil in mazohist, da tukaj še karkoli napišem.

Mej(te) se krasno v cvetju in (samovšečnem) veselju.
dani14 sporočil: 6.657
[#343991] 16.10.08 19:02 · odgovor na: anon-9939 (#343987)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

 Vidim, da ti je moj priimek všeč. Dej se malo vsaj podučit kaj pomeni.. Ajt..
 
Boj se tistega, ki javno poziva k linču, podobno kot Hitler in Mussolini. Bulat, zelo skrajno nevarne nazore imaš.
dani14 sporočil: 6.657
[#343993] 16.10.08 19:06 · odgovor na: anon-9939 (#343984)
Odgovori   +    0
021, tvoj citat:

Predsednik PREDVSEM JE FUNKCIJA in OSEBA obenem. Predsednik NE ODHAJA v službo, temveč on JE služba. O predsedniku naj se nebi izražali kot o shisofreni osebi, ki je hkrati zasebnik in hkrati nosilec funkcije, še najmanj pa je direktor gospodarske družbe "Urad predsednika republike".

V tem je glavna poanta predsednikove rezidence.

V istih prostorih predsednik dela in živi. Ali ni logično, da so ti prostori že v izhodišču takšni, da imajo ločen "bivalni" od "delovnega" dela? Ali je to lahko kakšna brunarica?

Še enkrat, gre za simbol. Ne zgolj simbol države, temveč simbol dostopnosti države. Predsednik ni predsednik zgolj med 9:00 in 17:00 (ali 7:30 in 15:30). Se NE štemplja. Zlasti pa ni take vrste predsednik kjer naj bi ga upravnik kake večstanovanjske stavbe nadiral zaradi neplačila vode ali odvoza smeti češ "že, že, ste že predsednik države, ampak jaz pa sem upravnik in morali pa boste vseeno plačati, itn, itn..).

Ni skrbi, da bi se skozi 4-letni mandat izoblikoval kakršen koli "kult osebnosti", saj za kaj takega ni nobenih pogojev. Ampak to ljudstvo mora imeti občutek, da v Sloveniji obstaja vsaj ena stabilna reč. Pa če je to predsednik s 4-letnim mandatom (in brez kakršnih koli otipljivejših pooblastil) potem je to to..

------------------------------------------------ -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------

To je sajenje rožic za cvetoči vrt fevdalizma.

Stotič, ne hvala, sem se odvadil fevdalizma.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#344000] 16.10.08 19:22 · odgovor na: dani14 (#343989)
Odgovori   +    1

dani14 je napisal(a):

Pazi purinoli na jesik, ker je javno napovedal zlednje: Sevede ne, ker se primitivce, zarukance, "Ambrustance", nevoščljivce, pa kar je še vaškomentalitetne sodrge ne odjebe po kratkem postopku, pa naj stane kar stane .

V najboljzem primeru bo podobno letu 45 z ztreljanjem po pravičnih uztavnih sakonih.
 
Ti pa bi, da te peljem na golaž in pivo ali kaj?
anon-9939 sporočil: 17.846
[#344001] 16.10.08 19:24 · odgovor na: dani14 (#343991)
Odgovori   +    1

dani14 je napisal(a):

 
Boj se tistega, ki javno poziva k linču, podobno kot Hitler in Mussolini. Bulat, zelo skrajno nevarne nazore imaš.
 
A takih podrepnih muh naj bi se pa bal ali kaj?!
anon-9939 sporočil: 17.846
[#344003] 16.10.08 19:26 · odgovor na: dani14 (#343993)
Odgovori   +    1

dani14 je napisal(a):
021, tvoj citat:

Predsednik PREDVSEM JE FUNKCIJA in OSEBA obenem. Predsednik NE ODHAJA v službo, temveč on JE služba. O predsedniku naj se nebi izražali kot o shisofreni osebi, ki je hkrati zasebnik in hkrati nosilec funkcije, še najmanj pa je direktor gospodarske družbe "Urad predsednika republike".

V tem je glavna poanta predsednikove rezidence.

V istih prostorih predsednik dela in živi. Ali ni logično, da so ti prostori že v izhodišču takšni, da imajo ločen "bivalni" od "delovnega" dela? Ali je to lahko kakšna brunarica?

Še enkrat, gre za simbol. Ne zgolj simbol države, temveč simbol dostopnosti države. Predsednik ni predsednik zgolj med 9:00 in 17:00 (ali 7:30 in 15:30). Se NE štemplja. Zlasti pa ni take vrste predsednik kjer naj bi ga upravnik kake večstanovanjske stavbe nadiral zaradi neplačila vode ali odvoza smeti češ "že, že, ste že predsednik države, ampak jaz pa sem upravnik in morali pa boste vseeno plačati, itn, itn..).

Ni skrbi, da bi se skozi 4-letni mandat izoblikoval kakršen koli "kult osebnosti", saj za kaj takega ni nobenih pogojev. Ampak to ljudstvo mora imeti občutek, da v Sloveniji obstaja vsaj ena stabilna reč. Pa če je to predsednik s 4-letnim mandatom (in brez kakršnih koli otipljivejših pooblastil) potem je to to..

------------------------------------------------ -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------

To je sajenje rožic za cvetoči vrt fevdalizma.

Stotič, ne hvala, sem se odvadil fevdalizma.
 
Ma ti nisi za nobeno družbo ali združenje. Ne vem, če si v kaki večstanovanjski stavbi, a če se je s teboj potrebno karkoli dogovoriti je bolje izogniti se temu v širokem loku. Eni pač imate sposobnost razjebati vse česar se lotite v skupini.
purinoli sporočil: 8.690
[#344010] 16.10.08 19:41 · odgovor na: anon-9939 (#343990)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):

 
A zdaj me bo še vsak lole poučeval kaj je podjetništvo.. E sem pa res debil in mazohist , da tukaj še karkoli napišem.

Mej(te) se krasno v cvetju in (samovšečnem) veselju.
 S tistim odebeljenim se pa da za spremembo strinjat. Dodal bi le, da si sadomazo. Ko koga proglasiš za fašista ipd si sadist, ko pa tebi kdo odkrije tvoje napovedi, da boš izvajal kazniva dejanja, se pa pretvoriš v mazohista.

O podjetništvu se pa le še malo poduči. Pa ne na odpadu, imenovanem GZS, raje kako podjetje še ustanovi in ga furaj, saj si menda pameten in sposoben.

Purinoli

Strani: 1 2 3 4