Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Graje in pohvale

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#333582] 03.10.08 18:14 · odgovor na: bc123a (#299134)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):

Ja, najpogosteje okrog 2 ure ponoci.
 Od dveh do štirih je stran Financ neuporabna že od vsega začetka in to sem Črtu napisal že pred vsaj petimi leti.

Baje se dela backup in zato stran financ crkne-zanimivo pri nobeni drugi strani pa česa podobnega še nisem videl(včasih je bilo tako tudi pri NLb kliku;)

Običajno od dveh do treh dela izjeeemno počasi, pa malo crkne, pa malo spet dela, potem od treh do pol štirih ne dela nič, potem pa spet počasi začne delati in od pol šestih dalje dela fantastično, od sedmih naprej pa se začne že rahlo upočasnjevat in od desetih do dveh ter zvečer od osmih do enajstih dela občutno počasneje.

Temu sem se sam nekako prilagodil in stran obiskujem ob drugih urah.

Mi gre pa blazno na živce, ker so forumska sporočila v eni temi še vedno razporajena na pet forumov in moram pri vsakem prikazovanju najprej vedno klikniti na prikaži vse skupaj .

Vsaj to bi lahko uredili tako, da bi lahko v svojih nastavitvah vsak sam določil ali naj se mu vedno prikazujejo sporočila vsa skupaj ali pa tako kot sedaj vsako posebej.

Lp

Neposredni odgovori na sporočilo št. 333582

Strani: 1

crt sporočil: 27.236
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#334380] 06.10.08 10:12 · odgovor na: anon-1670 (#333582)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 06.10.2008 10:13

Maj je napisal(a):

 Od dveh do štirih je stran Financ neuporabna že od vsega začetka in to sem Črtu napisal že pred vsaj petimi leti.
pred petimi leti je crt ravno zapustil finance :)

stvar z nocnim backupom in vedenjem serverja v tem casu je bila sicer narejena ob sami postavitvi financ (tako da me tudi sicer ne bi bilo treba posebej obvescati o tem) - takrat, ko je imela zadeva kaksnih dva tisoc uporabnikov in ne par velikostnih razredov visje, kar velja danes. za tisti cas in tiste razmere je bila cisto ok. povsem se strinjam, da bi bilo fajn, ce bi danes bilo drugace. vendar bodo to resevali drugi.

kar se tice forumskih glasbenih zelja, je z njimi zaenkrat konec, vsaj kar se mene tice. razen ce se finance odlocijo, da je dejansko obstojeci forum ena totalna stala in grejo nazaj na kodo in koncept, kot sta ze bila.
Gustl sporočil: 13.629
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#334408] 06.10.08 10:31 · odgovor na: anon-1670 (#333582)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):

 Od dveh do štirih je stran Financ neuporabna že od vsega začetka  
Ali je dejansko od dveh do štirih, ali pač v tem času enkrat, vendar tja do 20 min?

Strani: 1