Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor: Nikomur nismo nič dolžni!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-55246 sporočil: 796
Zadnja sprememba: anon-55246 28.09.2008 21:18
G. Pahor kod človek kateri ste kandidat za bodočega mandatarja naše vlade sem nad vašimi kontradiktornimi izjavami popolnoma razočaran. V enem stavku govorite, da niste nikomer nič dolžni... v naslednjem pa poveste, da boste tistih 60 milijonov vseeno plačali in pri tem je prav ne relevantno navajat a bo nakazilo v enem ali več kosih. Vmes navedete prav tako, da ste iz srečanj z županom vsi odšli nezadovoljni. Ponovno navajate nekaj kar nas davkoplačevalce sploh ne zanima in bi se tega kod bodoči mandatar naše vlade morali zavedat, da vaša osebna čustva na tej funkciji katero mislite prevzet "niso pomembna".
Zato vas vprašujem... "Zakaj nekaj plačat, če niste nič dolžni?"

Neposredni odgovori na sporočilo št. 329260

Strani: 1

anon-159528 sporočil: 4.450
[Glavni forum] Tema: Re: Pahor: Nikomur nismo nič dolžni!
[#329264] 28.09.08 21:12 · odgovor na: anon-55246 (#329260)
Odgovori   +    0
Iz katere gospodarke krize bo Pahor reševal Slovenijo? Če je to, kar imamo sedaj kriza, potem naj samo traja. Mu bo uspelo Slovenijo ekspresno potisniti v gospodarsko krizo? Morda zato, da bo lahko opravil "strokovne menjave"?

In ja "prvi": Zakaj bo J dobil 60 milijonov, če mu ni nič dolžan?

Če bo Pahor delal kot govori, ne bo dolgo predsednik vlade. Pri taki koaliciji opozicije niti ne potrebuje.
anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Re: Pahor: Nikomur nismo nič dolžni!
[#329352] 29.09.08 04:15 · odgovor na: anon-55246 (#329260)
Odgovori   +    0

prvi je napisal(a):
G. Pahor kod človek kateri ste kandidat za bodočega mandatarja naše vlade sem nad vašimi kontradiktornimi izjavami popolnoma razočaran. V enem stavku govorite, da niste nikomer nič dolžni... v naslednjem pa poveste, da boste tistih 60 milijonov vseeno plačali
 Po mojem je kar velika razlika ali se 60 državnih miljončkov nakaže na raznorazne račune v raznoraznih davčnih oazah ali pa na račun glavnega mesta, ki je vlečni konj celotne države.

Strani: 1