Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša: Nekdo, ki nima izkušenj, je lahek plen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166469 sporočil: 8.684
Zadnja sprememba: anon-166469 25.09.2008 20:31
Prišlo je do izjemne mobilizacije v bogatem delu države. Tranzicijski kapital se je verjetno ustrašil trendov, ko se je začelo gledati, od kod ljudje dobivajo denar. Mi smo napovedali, da bo v naslednjih letih vsak, ki bo hotel odkupiti podjetje, moral dokazati, od kod mu ti milijoni. Očitno je to pomenilo preplah in angažirali so vse, kar je bilo mogoče, da so spodbudili njihovo volilno telo. "
 
Zgodba o tem, da je slovenski premier prejel podkupnino, me je zaposlovala dva tedna, saj sem bil v prvi polovici letošnjega leta predsedujoči EU-ju, spoznal sem vse ljudi, ki kakor koli odločajo o čemer koli v Evropski uniji. Ta obtožba je odjeknila kot bomba v evropskem prostoru, en teden sem prebil na telefonih, da sem vsem samo pojasnil, za kaj gre. S tem se je moral ukvarjati tudi velik del vlade, predvsem pa je ta tema popolnoma izrinila življenjske teme iz volilne kampanje v ključnem času. Z njo je slovenski politični prostor doživel neko dno politične kulture. "  Janez Janša o aferi Patria

www.rtvslo.si/m...id=183466 [+]