Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ko je Tone Rop učitelj Borutu Pahorju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Re: Ko je Tone Rop učitelj Borutu Pahorju
[#324415] 23.09.08 11:09 · odgovor na: (#324365)
Odgovori   +    0

dorki22 je napisal(a):

U, je*emti, Puri,he he

Sicer maš prav, vse je verjetno. Bi bilo pa potrebno dorečt nekaj stvari, npr. o neki strategiji anti-pranja možganov, in to brez omembe besede možgani! Če človek kaj nima rad, je to očitanje napak, ki jih zavestno sploh ni storil. Veliko ljudi ima poglede na lastno svobodo omejene s pogledi na skupno dobro, za to pa vemo, iz kje izhaja. In to sem včeraj dokazal tudi pri dveh SDS fanih, tak da pojav ni strogo omejen na KGB fane, vzorca pa ne bi bilo teško dokazat tudi v drugih strankah.

Imam samo en ultimativni "strah". Levica bo, kot sem napovedal, strogo omejeno izkazovala liberalnost , ker je pač sociala njen adut v rokavu. Medtem ko preostala "desnica" špila socialo, pa zraven špila malo liberale, tako da so nasledna štiri leta ključna za ustvarjanje javnega profila LIBERALCEV. Ker bodo drugače SDS in LDS, pa tudi populistično SNS, pograbile nekaj aktualnih rešitev in predlogov liberalcev, jih pretihotapile v svoje programe, in svetla lučka svobode bo poniknila v sivo temačnost slovenske politične kontinuitete. In tako bodo postali liberalci sami ex-komunajzarji, s članskimi iskaznicami KPJ, udbaši in ostala (v SLO politiki večna) gamad  :-(((

Upam, da se bo dejansko kmalu kreirala neka operativa, saj 4 leta minejo zelo hitro.

lp
 
Dorki, če prav voham tvoj post (nos je sicer ferderban od 40 let vdihavanja vseh možnih kombinacij elementov Mendeljejevega sistema), si našel nekaj pozitivnega v mojem? Liberalci bodo poniknili, še preden se bodo pojavili, če si ne zastavijo drznih ciljev. Rezultat teh volitev je naravnost fantastičen. Če bi jaz imel možnost "reguliranja", jih ne bi naštelal nič drugače.

Malce me bega, od kje ti ideja ali upanje, da bodo levi "omejeno liberalni" ? Korito je res omejeno, ampak kokoške, ki še par tednov laufajo okrog kurnika, da jih ne označijo sosedovi petjalni za kurbe ( SLS, DESUS) imajo vseeno večjo ceno, kot prgišče futra za perjad. In se preprosto ne izide v liberalno opcijo. Enako se ne bi izšlo, če bi SDS dobila 1% več, kot SD. In to je idealna situacija, ko bo morda ostalo perjad srečala pamet. Treba bo samo malce stisnit zobe dve leti in DELAT in DELAT in DELAT.

Za Liberalce bo pomembno, koliko bodo uspeli odjebat vso kadrovsko navlako iz zadnjih 15-40 let in bodimo si na jasnem, koliko denarja bodo napraskali. Na vrhu prioritet je pa seveda pušeljc dobrih idej. Če tega ne zmorejo, potem itak niso vredni, da se rinejo na volitve, ker je oportunistov že zdaj dovolj in preveč.

Ma SNS ne mi dirat, jebemti. Edino zadovoljstvo Purinolija ob volilnih soočenjih, ko oni plemeniti orožar stresa kavarniške debate v tivu. Njemu bi jaz dosmrtno podelil dva poslanca, kot kaki narodni manjšini he he.

Lep pozdrav, Purinoli