Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo bo plačal Erjavčeve obljubljene pokojnine?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-14620 sporočil: 52
Sej če bi Janša hotel vlado naredit bi moral na iste pogoje pristat, kot je tudi že takoj ko je prišel v vlado...Sem pa proti interesnim strankam kot je Desus..Verjetno bi bila boljša koalicija Šrot in levi trojček

Neposredni odgovori na sporočilo št. 324087

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.519

rambo1978 je napisal(a):
Sej če bi Janša hotel vlado naredit bi moral na iste pogoje pristat, kot je tudi že takoj ko je prišel v vlado...Sem pa proti interesnim strankam kot je Desus..Verjetno bi bila boljša koalicija Šrot in levi trojček
 
Ha ha ...Šrot in levi trojček lahko. Ampak Šrot ni poslanec. To pa bi bilo vse, kar bi Šrot imel z ljudsko stranko. Šrot je pri ljudski stranki truplo. Janez Podobnik in ostali bodo ljudsko stranko poskušali spet približati ljudstvu na podeželju. Kar s emi zdi celo prav. A komu mogoče ne? In recimo regionalizacija bo zelo kmalu spet osrednje vprašanje. Kako mislite, da bo delovala nova vlada na tem področju? Katerokoli podorčje si zamislim, se mi levi trojček zdi nebogljen. Po moje bodo v roku enega leta nove volitve. Sploh, če upoštevamo, da je Janša izredno močan. Levemu trojčku se je vseeno malo zalomilo kljub vsej nesposobnosti in bednosti desnice. Populist in rojeni vodja Janša še ni rekel zadnje besede.

Strani: 1