Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zaradi depeš odletela dva

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-28836 sporočil: 3.657
[Glavni forum] Tema: Re: Zaradi depeš odletela dva
[#314042] 11.09.08 01:23 · odgovor na: anon-99180 (#314041)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-28836 11.09.2008 01:27
Rado ide Srbin u vojnike, dvojica ga vuku, a trojica tuku!  Tezko je ustvariti pozitivno mnenje o okolju, ce si eno leto ograjen z zico.  Jaz sem bil celo leto v avijaciji v Somborju in isel domov v Pancevo 17-krat.  Volem Sombor...Pogosto omenjam komentar mojega prijatelja, ki je po enem letu vojskovanja v BG, na moje vprasanje o najglobljem vtisu odgovoril: Plavo nebo!  Meni se to takrat zdelo banalno dokler se nisem pred 30. leti preselil v LJ...

Milosevic je druga zgodba z obveznim dodatkom Tudjmana, ampak zdaj tudi mi imamo Velikega Vodjo...

EDIT:  Po dveh zupanjah rabimo ZJ tank!  Tudi on mora uzeti nekaksno provizijo (bakshis - pusto Tursko).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 314042

Strani: 1

anon-99180 sporočil: 2.482
[Glavni forum] Tema: Re: Zaradi depeš odletela dva
[#314044] 11.09.08 01:44 · odgovor na: anon-28836 (#314042)
Odgovori   +    0

s56a je napisal(a):
Rado ide Srbin u vojnike, dvojica ga vuku, a trojica tuku!  Tezko je ustvariti pozitivno mnenje o okolju, ce si eno leto ograjen z zico .  Jaz sem bil celo leto v avijaciji v Somborju in isel domov v Pancevo 17-krat.  Volem Sombor...Pogosto omenjam komentar mojega prijatelja, ki je po enem letu vojskovanja v BG, na moje vprasanje o najglobljem vtisu odgovoril: Plavo nebo!  Meni se to takrat zdelo banalno dokler se nisem pred 30. leti preselil v LJ...

Milosevic je druga zgodba z obveznim dodatkom Tudjmana, ampak zdaj tudi mi imamo Velikega Vodjo...

EDIT:  Po dveh zupanjah rabimo ZJ tank!  Tudi on mora uzeti nekaksno provizijo (bakshis - pusto Tursko).
 Jaz imamo o "takratnem" Beogradu zelo dobro mnenje, odlično. A to ni razvidno iz mojih predhodnih postov? Pa tudi nekih travm nimam glede služenja vojske, tudi to sem že napisal. Takrat sem tudi prvič doživel simpatično prepotentnost prebivalcev velemesta, ko mi je ena Beograjčanka rekla: "Ja sam Beeeograđanka, znaš. :-)

"Milosevic je druga zgodba z obveznim dodatkom Tudjmana, ampak zdaj tudi mi imamo Velikega Vodjo..."

Eh ja. Tudi tebi Janša skoči iz steklenice, ko jo odpreš. Ampak to je splošna histerija, v slovenski družbi je premalo ljudi ki bi jo zajezili tako da bi rekli "Jaz se pa tega ne grem".

"
EDIT:  Po dveh zupanjah rabimo ZJ tank!  Tudi on mora uzeti nekaksno provizijo (bakshis - pusto Tursko)."

Aja?:-) Jebeš demokracijo, važna je učinkovitost. A tako?
Seveda, seveda,...provizijo rabi revež. :-)
Mene bolj zanima kako bi vodil vlado s takim načinom. Imam občutek, da bi imelo ustavno sodišče veliko dela.

Strani: 1