Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690

dorki22 je napisal(a):

 
Malo milosti ljudje, zadeva je V ŽIVO!
Ker pa je g.Černač tako kvaliteten in praktično nepogrešljiv poslanec, je tvoja jeza ob tej napaki razumljiva. Lahko bi zato kdo volil SD, a ne? Ker drugače se pa SD in SDS na glasovnici loči že na kilometer :-))))
 
Dorki, a se lahko midva dobiva na neki asimptoti v toti žajfenci? Predlagam :

1. Kdorkoli je dobil podkupnino - državni uslužbenec, vojaška oseba....naj gre v arest. No excuses
2. Kdorkoli ( recimo oni narodni izdajalec Kos zaradi afere Holmec in zaradi nepooblaščenega prisluškovanja ), in vsi, ki so v javne medije lansirali nepreverjene insinuacije ( če se izkaže, da to so) naj gredo delat družbo inmates in Dob

3. Kdor je podpisal pismo o nameri za 8x8 v prejšnji vladi ( brez javnega razpisa) naj gre tja, kamor sodijo ljudje iz tč.2.
4.Upam, da si poslušal onega tipa Jelinčiča, katerega pred časom še povohal ne bi (jaz). Prikazal je vzroke za to afero

Na koncu pa še tole : finski premier je pedofil. Dokumente sem imel priliko videt na lastne oči, ko sem viru zagotovil, da ga ne bom izdal. Zgrozil sem se, ko sem videl, da je obdeloval mlade fantke in punčke iz begunskih taborišč. Stroške za "seksualne ekskurzije" mu je krila država, ki je tudi lastnik Patrie.

Ko bo poslana diplomatska nota iz Suomija državi Purinolija, jo bo moj zunanji minister zavrnil, ker se ne vmešava v medije države Purinolija he he.

Pa se znajdi. Pa lep pozdrav iz Purinolije