Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Triglav ni rešil domače borze

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (1)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-89 sporočil: 10.178
[Borza] Tema: Re: Za Triglav le dobrih 50 evrov
[#312522] 09.09.08 10:53 · odgovor na: anon-24427 (#312511)
Odgovori   +    0

theo je napisal(a):


to seveda ni res: ob novem letu je bila najvišje (dosegla je vrh na sivem trgu)
nato je bil zdrs bliskovit in zdaj je že več kot pol leta "stabilna cena"

Tisto govorjenje A. K., da je bila pred tremi meseci še 300-400 seveda nima zveze z resnico...

sem mislil, da govoriš o ljse kot celoti. nekaj se vseeno splača zapomniti za naslednjič, ko začne trg drseti, likvidnost pa se zmanjševati, je dokaj nerealno pričakovati, da bodo delnice, ki niti na organiziranem trgu niso, ohranile svojo vrednost, tudi če pustimo težave v svetovnem finanančnem sektorju ob strani. če pa pogledamo celo sliko, so bili nakupi nkbm ali zvtg popolnoma nori.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 312522

Strani: 1

anon-24427 sporočil: 1.122
[Borza] Tema: Re: Za Triglav le dobrih 50 evrov
[#312532] 09.09.08 10:59 · odgovor na: anon-89 (#312522)
Odgovori   +    0
s tem se pa seveda strinjam ampak popolnoma nore poteze (po tvojih kriterijih) so marsikomu prinesle v preteklosti popolnoma nore donose...to je pa tudi res. Pa pri tem ne mislim samo na surfanje v bikovskem trendu ...
anon-110881 sporočil: 236
[Borza] Tema: Re: Za Triglav le dobrih 50 evrov
[#312538] 09.09.08 11:03 · odgovor na: anon-89 (#312522)
Odgovori   +    0

Bob je napisal(a):


sem mislil, da govoriš o ljse kot celoti. nekaj se vseeno splača zapomniti za naslednjič, ko začne trg drseti, likvidnost pa se zmanjševati, je dokaj nerealno pričakovati, da bodo delnice, ki niti na organiziranem trgu niso, ohranile svojo vrednost, tudi če pustimo težave v svetovnem finanančnem sektorju ob strani. če pa pogledamo celo sliko, so bili nakupi nkbm ali zvtg popolnoma nori.
 
Meni ni jasno kaj so ljudje lani mislili ko so kot nori kupovali, jaz sem se z veseljem znebil ZVTG po 440 in KBMR po 37, pa čeprav je potem še malo šlo gor. Ampak pohlep, pohlep nekaterih res ni imel meja...

Strani: 1