Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Triglav ni rešil domače borze

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (1)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24427 sporočil: 1.122
[Borza] Tema: Re: Za Triglav le dobrih 50 evrov
[#312489] 09.09.08 10:30 · odgovor na: crt (#312475)
Odgovori   +    0
lahko pa razumeš tudi tako: če tvoja teza (v ozadju) drži, potem naša podjetja ne bodo prevzeta in se teorije in pričakovanja o koncentraciji kapitala izkažejo za neverodostojne, kajti malo verjetno je, da bodo firme prevzete takrat, ko bodo višje vrednotene, če pa niso bile niti zdaj, ko so kotirala praktično skoraj po KV....

dej no, mal tolažbe mi pa ja lahk pustiš:), če že ne moreš napisat kakšno vzpodbudno besedo, npr.: ne prodajat, ker tko kot je bil zdrs bliskovit, bo lahko tudi skok hiter in tisti , ki ga ne bo zraven, bo zamudil...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 312489

Strani: 1

crt sporočil: 27.199
[Borza] Tema: Re: Za Triglav le dobrih 50 evrov
[#312496] 09.09.08 10:34 · odgovor na: anon-24427 (#312489)
Odgovori   +    0

theo je napisal(a):
lahko pa razumeš tudi tako: če tvoja teza (v ozadju) drži, potem naša podjetja ne bodo prevzeta in se teorije in pričakovanja o koncentraciji kapitala izkažejo za neverodostojne, kajti malo verjetno je, da bodo firme prevzete takrat, ko bodo višje vrednotene, če pa niso bile niti zdaj, ko so kotirala praktično skoraj po KV....

dej no, mal tolažbe mi pa ja lahk pustiš:), če že ne moreš napisat kakšno vzpodbudno besedo, npr.: ne prodajat, ker tko kot je bil zdrs bliskovit, bo lahko tudi skok hiter in tisti , ki ga ne bo zraven, bo zamudil...
jah, kadar je splosna nuklearna zima, takrat so sicer tarce cenejse, vendar so tudi akterji svohnejsi. kadar je radost, je pa prav tako radost na obeh straneh - tarce drazje, vendar akterji mocnejsi. ocitno po tem kljucu tezko spravis skupaj, da evo zdaj bo pa prevzem.

allianz po dosedanjih vtisih ne spada med tiste, ki so kolkor tolko mirno preziveli dosedanjo pizdarijo. (ni to recimo, ajd bodimo klisejski, berkshire hathaway.)

za drugi odstavek v meni vsekakor nimas pravega sogovornika :) lahko pa gres gledat zgodovino taksnih misli (recimo stevilo naslovov a la razprodaja na slovenski borzi je koncana, priloznost na balkanu, etc - iz januarja/febuarja).
anon-89 sporočil: 10.178
[Borza] Tema: Re: Za Triglav le dobrih 50 evrov
[#312498] 09.09.08 10:35 · odgovor na: anon-24427 (#312489)
Odgovori   +    0

theo je napisal(a):


dej no, mal tolažbe mi pa ja lahk pustiš:), če že ne moreš napisat kakšno vzpodbudno besedo, npr.: ne prodajat, ker tko kot je bil zdrs bliskovit, bo lahko tudi skok hiter in tisti , ki ga ne bo zraven, bo zamudil...
ta bliskovit zdrs traja že eno leto.:)

Strani: 1