Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-162251 sporočil: 4.633

Pia je napisal(a):

Kakšne dokaze? Saj imaš vse objavljeno v vseh časopisih. Si ti tudi en od tistih, ki izjavm prič ne verjamejo. Ah, ja Erjavec je družinski član, družina pa ne sme pričati.

Predloži dokaze za tvoje trditve!!!!

Ali pa si mogoče med tistimi, ki so ljubitelji terana, pa se po prekrokani noči niče to so zate dokazi , časopisni trači !!!!!!!!!!!!!
  sar večne spomnijo?
  A TO SO ZATE DOKAZI, TRAČI NOVINARJEV V PREDVOLILNEM ČASU....... BEDA !


PREDLOŽI VERODOSTOJNE MATERIALNE DOKAZE, ne pa ČRKO J !


PA MRKAIĆ IMA RES PRAV KO PRAVI DA SMO SLOVENCI DEGENERIRAN NAROD IN DA JIH JE cca. 60% FUNKCIONALNO NEPISMENIH !

TERAN pa je super vino , mi je bolj všeč kot LAŠKI PIR. Ampak piti je treba po pameti kot je rekel pokojni dr.Rugelj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 310963

Strani: 1

anon-166829 sporočil: 5.290

te7ran je napisal(a):

  A TO SO ZATE DOKAZI, TRAČI NOVINARJEV V PREDVOLILNEM ČASU....... BEDA !


PREDLOŽI VERODOSTOJNE MATERIALNE DOKAZE, ne pa ČRKO J !


PA MRKAIĆ IMA RES PRAV KO PRAVI DA SMO SLOVENCI DEGENERIRAN NAROD IN DA JIH JE cca. 60% FUNKCIONALNO NEPISMENIH !

TERAN pa je super vino , mi je bolj všeč kot LAŠKI PIR. Ampak piti je treba po pameti kot je rekel pokojni dr.Rugelj.
Konec koncov je vseeno s kom si omračiš možgane, s teranom, laškim pivom, drogo ali enoumjem.

Pomembno je, da imaš ti prav, še posebaj, če veš, da nimaš prav.

Novinarjem ni potrebno predložiti nobenih dokazov. Dokaze je potrebno predložiti šele na sodišču!

V mojem komentarju, na katerega si repliciral, pa ni bilo govora o Janši, pač pa o Erjavcu. In Erjavec je svojo izjavo dal javno na naši TV.

To zate seveda ni noben dokaz. Edino kar obvladaš je pomešati vse skupaj v eno samo godlo.

Strani: 1