Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Diktatorski komedijant Rupel

Strani: 1 2 3 4 5

anon-23235 sporočil: 454
[#310053] 05.09.08 09:21
Odgovori   +    1
Janša se lahko reši le na tak način, da policija takoj pozapre vse, ki so si 21 miljionsko provizijo razdelili. Dokler te ljudje ne bodo za zapahi, bo vedno prevladovalo prepričanje, da si je del pogače odrezal tudi Janša. Sploh še zato, ker je bil eden od glavnih akterjev v trgovini z orožjem v začetku 90. let. Obtoževanje Fincev je čisti nesmisel. Prejemniki provizije so pri nas. Dokler ne bo ugotovljeno kdo so prejemniki provizij, toliko časa je za me med njimi tudi Janša. Povsem logično, da vsak, ki si je umazal roke to zanika. Malo je lopovov, ki priznajo svoje dejanje.
purinoli sporočil: 8.690
[#310062] 05.09.08 09:26 · odgovor na: anon-91864 (#309954)
Odgovori   +    0
Shaman je (med drugim) zapisal :

P.S. Če jutri oni Janšev agitprop brezplačnik (Spet eni tvoji cehovski bratje - moralnovertikalneži, Novica moj) napiše, da slovenska policija raziskuje primere internetne pedofilije(kar je res), in med drugim tudi nekatere Fince, potem pa se jim zaradi bombastičnosti zapiše, da ena od sledi vodi k osebi katere inicijali se delno ujemajo s samim finskim premijerjem, in se ztrdi, da je premijer pedofil (kar je konstrukt ), potem pa RTVSLO o tem naredi prispevek, bomo mi iz Finske fasali dvajset not in še zasebno tožbo za povrh. Klub 572 bo pa spričo dejstva, da gre za Janšev agitprop brezplačnik zagnal vik in krik o novinarski neprofesionalnosti pizdekof iz Janševega brezplačnika.

Shaman, za ta del, ki si ga zapisal, bom pa zahteval tantieme, šocl poredni. Tole je v zadnjih dneh prvi lansiral Purinoli, ki se je sicer zavedal, da ga morda čaka tožba Finske ( Suomi) zaradi žalitve "presidentti", kot se to reče po finsko. "Presidentti" blondincev & pijanih rally & F1 dirkačev & pijanih skakalcev na smučeh. Ma dokumentov ne dam, ker ščitim vire he he. Tudi nisem trdil, da je presidentti pedofil, sem samo po analogiji Kosa "sklepal", da je pedofil.

Dokler ne pojasniš izvora ideje o pedofilskemu "presidentti", te bom bral pozorno in odšteval, kot Kahel, ki je dal Fincem 24 časa ( vsekakor presenetljivo odločen dec he he).

Vse ostalo napisano je pa res in žal podobno nekrologu neke ideje o obskurnem podalpskem plemenu, ki je zapravil zgodovinsko priložnost, da postane nacija in država. Formalno to sicer še drži, ma bo kratkega veka in peščena urca se zgoraj že prazni.

Lep pozdrav, Purinoli
novica sporočil: 5.397
[#310069] 05.09.08 09:38 · odgovor na: Haris (#309880)
Odgovori   +    0
recimo veleposlaništvo slovenije na kakem od idiličnih francoskih otočkov v pacifiku, kjer že leta ni nikogar zaradi jedrskih poskusov?
novica
depersin sporočil: 10.224
[#310070] 05.09.08 09:38 · odgovor na: anon-53422 (#309967)
Odgovori   +    0

dampav je napisal(a):
V obratu, vrednem svetovnih prvakov v jadranju, je Mladina postala vir vsega zla.
Tudi Mladina se je od osamosvajanja naprej spremenila. Nihče, ki je takrat pisal za Mladino, danes ne piše več zanjo. Danes je postala skrajnolevičarsko trobilo.
novica sporočil: 5.397
[#310081] 05.09.08 09:46 · odgovor na: anon-18671 (#309926)
Odgovori   +    1
ne vem še ničesar, ker nič še ni dokazano, kdo je dobil podkupnino. vem pa, da je jj haral po medijih (rtv, podmizno trgovanje z mercatorjem tudi v zameno za vpliv v delu...) in s tem si je zaslužil peticijo. zlasti pri delu mu je načrt malce ušel iz rok (remember ASK?) do te mere, da je potem v parlamentu po kalimerovsko mahal z laškim delom.
enako ne vem še ničesar o tem, kam je izginil denar od oržja iz začetka 90. let. vem, da so tedaj vladali kučan, sedanji premier in sedanji šef istrabenza, ki nemoteno hara kakor se mu zdi. ne vem ničesar, se mi pa zdi, da se ti trije mojstri in najbrž še kak že leta držijo za jajca. in to je politični konstrukt ane?
novica 
najobj sporočil: 32.201
[#310091] 05.09.08 09:52 · odgovor na: anon-159871 (#309878)
Odgovori   +    0

unique je napisal(a):

 
Skupni imenovalec manjšega in večjega zla je kaj?

Zlo? Podpiraš? :)

Govoriš o alternativi, nisi pa pomislil/a da te volitve pač prespiš in ne voliš zla .
 ...kar torej pomeni, da se boš ti mogoče malo boljše počutil, ker pač nisi sodeloval... ampak pomeni pa tudi, da bo zlo ostalo za vedno... je pa tudi pot... zlo, manjše zlo, še manjše zlo, še bolj manjše zlo, še najbolj manjše zlo, še najbolj najmanjše zlo itd... nič zla... kaj praviš...
romy89 sporočil: 502
[#310096] 05.09.08 09:57 · odgovor na: anon-91864 (#309954)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
Pet črtic slovenske politične blaznosti:

Črtica prva: 18 let vsi javni razpisi za dodeljevanje poslov iz državne skupnosklede potekajo po načelih nazi-interesno ali kako-drugače "utemeljenega" podmiznega klepto-orgijanja komunističnega bratstva v katerem seveda vlada predvsem o politike požegnana korupcija. Slovenski "žurnalisti", na čelu s klubom FDV-572 pasivno tiho ali celo proaktivno tvorno suportirajo to slovensko incestuozno-izprijeno klepto podmizovanje, razen sevda, če si ga ne drzne v redkih kratkih obdobjih prakticirati njihovim svojim™ nasprotna stran.

Črtica druga: 18 let v Sloveniji poteka nazi-interesno formiranje "naših domačih močnih kapitalistov-naziinteresentov". Cilj, posvečen od vseh političnih strank - zaščita pred "grdimi tujci", ki bi nam Slovencem utegnili podtakniti prosti trg in svobodno tržno inicijativo, oz. bodimo si izkreni svobodo nasplošno, kot surogat za naše podmizne in navijaško-politične-svojebratstvo-slepo-zagovarj ajoče šege. Slovenski "žurnalisti", na čelu s klubom FDV-572 pasivno tiho ali celo proaktivno tvorno suportirajo to slovensko incestuozno-izprijeno re-fevdaliziranje države in re-zasužnjevanje večine slovenskih državljanov v enaki maniri, oz. s povsem enakimi efekti, kot tekom 45™ padlage.

Črtica tretja: 18 let v Sloveniji poteka groba, divja, brezskrupulozna, drakonska davkoprispevkovna diskriminacija cveta državljanov Slovenije, motorja in možganov Slovenije. Najvišji davki na delo na svetu, navzgor neomejeni najvišji obvezni prispevki na svetu, v zameno se pa diskriminirancem, v aroganten posmeh, organizira čedalje bolj limitiran in včasih celo povsem suspendiran dostop do zdravstvenih storitev in smešno nizko, ter čedalje nižje limitirane pokojnine. Brez sramu se diskriminira tiste, ki so ključni, glavni, najbolj kontributivni člani skupnosti, a se hkrati ves čas ugaja onim benefitorjem iz črtice druge. Slovenski "žurnalisti", na čelu s klubom FDV-572 pasivno tiho ali celo proaktivno tvorno suportirajo to slovensko incestuozno-izprijeno orgijanje.

Tekom 14™ na 45™ ni bilo videti nikakršnih peticij žurnalistov proti takemu izprijenemu početju. Slovenske novinarske moralne vertikale ni nič motila kri, ki je v potokih tekla od vratov, z državnimi lisicami zvezanih in za potrebe reketiranja z državno prisilo imobiliziranih, vratov onih, ki so jim komunistični krvosesi pri dnevni svetlobi puščali kri. Celo več slovenski žurnalisti privoščljivo in cinično zabrusijo diskriminirancem, prav vam je prašiči, saj ste v manjšini, kaj pa je narobe, če se vam sesa kri in ničnede, da od tega nima nihče med rajo koristi, važno je da jo vam sesajo in as z drugimi v bedi uravnajo.

Črtica četrta: 18 let v Sloveniji poteka maškarada komunistične klike, ki se bi rada prikrila, zakrila, zamedla sledi, medtem ko odkrito, na očeh celega sveta reimplementira razmere, ki so v vseh ključnih aspektih ena sama navadna reinkarnacija socijalizma s pomočjo davkoprispevkovne diskriminacije in dogovornoekonomskega podmizovanja na temo administrativnega fiksiranja nizkih plač sužnjem. Slovenski "žurnalisti", na čelu s klubom FDV-572 pasivno tiho ali celo proaktivno tvorno suportirajo to slovensko incestuozno-izprijeno komunistično zarotniško orgijanje.

Sramotno in proaktivno tvorno , cinično in arogantno laprda recimo o produktivnosti, češ Slovenija je normlna, bre. A vsi vemo, da je navadna komunistična đamahirija v kateri stojijo kartel do kartela, podmizje do podmizja, monopol do monopola, bratstvo do bratstva.

A slovenistanski psevdožurnalisti brez sramu laprdajo naprej, da v Kranjcef vlada prost trg dela, pa je eto trg ulovil slovenske zaposlene pri nizki produktivnosti bogjonimarad, pa so zato neto plače nizke. Ne davki, ne sluzasta komunistična "miza socijalnih", ne tajkunizacija in hermetična namerna zaprtost Slovenistana, ne nesposobni rdeči direktorji, ne nič od tega ni krivo za nizke neto plače, kriva je po vedenju slovenistanskih egghead žurnalistov izključno produktivnost oz. lenost in nedelavnost zaposlenih. Bravo! Pizdeki!

Črtica peta: 18 let "žurnalisti" slovenske poklicnolevakarske internacionale "svobodno" in "nepristransko" agitirajo za njihove  svoje™ in pred vsakimi volitvami uprizorijo šarado podobno tej za te volitve in vsakič je tarča najbolj nevaren tekmec na volitvah, ki je bogpomagaj, v odsotnosti normalnosti, vedno bil nesrečni Janša. 18 let komunistični agitprop izpelje pred vsakimi volitvami, iz Lune s protim očesom vidno, temeljni inteligenci žaljivo, naivne idiote nevešče parlamentarnega političnega tekmovanja manipulirajočo finto, vedno pod kodnim imeno "Felix Dzerdzinski".

Tarča je v bistvu ves čas demokracija in svoboda, kajti ko se Janša utrudi in odide igrati golf in se z Urško onegaviti, bo komunistični agitprop naciljal novega najbolj nevarnega tekemca. Slovenski "žurnalisti", na čelu s klubom FDV-572 pasivno tiho ali celo proaktivno tvorno suportirajo to slovensko incestuozno-izprijeno agitpropovsko, proti svobodi in demokraciji naperjeno komunistično rgijanje.

V tej igri slovenske politične blaznosti, slovenski psevdožurnalisti imajo hkrati ambicijo pristransko sodelovati v sluzasti, izprijeni, komunistično-poklicnolevakarski brezskrupulozni kampanji  za njihove svoje™ in hkrati zase terjati status svobodnega neodvisnega, nepristranskega žurnalizma, kateremu se ne sme niti oporekati, kaj šele koga tožiti za očitno, diskreditaciji namenjenjeno obrekovanje.

Srenja, ki bodisi politično motivirano in politično navijaško, bodisi pa novinarsko-neprofesionalno, v maniri najslabšega tabloidnega pisanja, laja in bruha laži in neresnice, se brez sramu sklicuje na novinarsko medijsko svobodo. Srenja, ki je prodana njihovim svojim™ ima jajca zase terjati status moralnih vertikal.

Janša je tipičen, naiven, smotan Slovenec, ki ima silno potrebo po kalimerovskem ramotrepljanju iz njegove ljube mu nacionalne skupnosti, brez katere mu živeti ni. Ne zna se vešče braniti, zato vleče nerodne poteze in jih marketinško ne spremlja ustrezno, ma navkljub temu se slovenska FDV-572 srenja, vred s teboj Novica-572 (sliši se kot kakšen strupen Plutonij-572, jebote) lahko frit vgriznete, ker je nota še kako na mestu, zlasti je pa na mestu zasebna tožba proti finski televiziji.

Finska javna TV je javni servis in nihče, ne Janša, ne finski premijer se ne sme v mešavati v njeno uredniško politiko, ma lastnica tega medija je finska država in ta medij je pravna entiteta, ki širi neresnice o vladi druge države in jo s tem diskreditira, ter ji gospodarsko škodi.

Zato je Finski državi treba poslati še kakšno noto. Kajti, ko Janša v zasebni inicijativi, dobi tožbo proti finski televiziji, jo bo dobil v bistvu proti finski državi in finska država oz. finski davkoplačevalci bodo plačali na sodišču dosojeno odškodnino.

In ko bo finska TV in s tem tudi njena lastnica finska država izgubila na sodišču, bo tudi finska država v svetovni njavnosti zafigurirala kot banana republika, pa bo tudi njej padel ugled v svetu. Zato finski vladi in parlamentu ne bi smelo biti vseeno kaj počne pravni subjekt finska javna TV. Medijska svoboda in uredniška neodvisnost javnega medija ne pomeni anarhije in licence za [nebrzdano, neodgovorno] kriminalno vedenje.

P.S. Če jutri oni Janšev agitprop brezplačnik (Spet eni tvoji cehovski bratje - moralnovertikalneži, Novica moj) napiše, da slovenska policija raziskuje primere internetne pedofilije(kar je res), in med drugim tudi nekatere Fince, potem pa se jim zaradi bombastičnosti zapiše, da ena od sledi vodi k osebi katere inicijali se delno ujemajo s samim finskim premijerjem, in se ztrdi, da je premijer pedofil (kar je konstrukt), potem pa RTVSLO o tem naredi prispevek, bomo mi iz Finske fasali dvajset not in še zasebno tožbo za povrh. Klub 572 bo pa spričo dejstva, da gre za Janšev agitprop brezplačnik zagnal vik in krik o novinarski neprofesionalnosti pizdekof iz Janševega brezplačnika.

P.P.S. Bodiva si izkrena Novica, vse kar poklicni levakarji počnete, počnete zato, da vaše bratstvo pride nazaj na oblastno pozicijo: Jaz vam iz srca želim, da se vam želja izpolni. Veš zakaj? Zato, ker vaših svinjarij o nekem tam nepomembnem grosupeljeksm agro-igralcu golfa iz opozicije ne bo hotel nihče več brati, in ker drugega ne znate pisati, o vaših svojih™ pa seveda ne boste pisali ničesar "zanimivega", bodo slovenski mediji počasi spet vsi videti podobni Komunistu in "Poročilu z desetega plenuma CK KPJ".

In potem če bog je, bomo komunistično kliko imeli na oblasti še vsaj 20 let. Folk bo počasi nehal spremljati umotvore slovenskih, kakopak nepristranskih in "svobodnih", "žurnalistov", nehal bo hoditi na volitve, nehalo se bo tudi pisunjenje po forumih, država bo počasi in dokončno pod mizo bankrotirala, pa bomo vsi dosegli nirvano.

Potem bomo pa imeli spet akcijo reanimacije države, morda bodo slovenske ofce celo vmes postale violentne in se bodo uprle futranju izključno s suhim senom, ter "ostro" terjale da se jih kdaj pa kdaj spusti  na zelene travnike. he.he.

Srečno Kekci, jebala vas slovenistanska žurnalistična moralnohorizontalnost, kreteni sluzasti maliciozni in samouničevalni. LP shaman
  Shaman, eno tvojih najboljših del, ever.

Sploh tale je še kako resnična: Tarča je v bistvu ves čas demokracija in svoboda, kajti ko se Janša utrudi in odide igrati golf in se z Urško onegaviti, bo komunistični agitprop naciljal novega najbolj nevarnega tekemca. Slovenski "žurnalisti", na čelu s klubom FDV-572 pasivno tiho ali celo proaktivno tvorno suportirajo to slovensko incestuozno-izprijeno agitpropovsko, proti svobodi in demokraciji naperjeno komunistično rgijanje.

Točno tako. Zadnjih 20 let je pljuvalnik in boksarska vreča za KKK kamarilo (sem paše tudi 90% vseh medijev) Janša, jutri bo to pač nekdo drug, ki ne bo ni kriv ni dužan, ampak bo njegova »krivda« izključno samo to, da bo na poti Partiji. In bo f**** dead.  Tako to laufa 60+nekaj let in bo še naprej. Očitno.

Fantje, ko boste emigrirali, me vzemite s seboj. Ne me pozabiti, pa pustiti na tej Ladji norcev, prosim.
anon-125532 sporočil: 340
[#310101] 05.09.08 10:00
Odgovori   +    1
Janša se ne more rešit. Za vedno je obsojen na paranojo in shizofrenost. Mi se moramo rešit. Tako, da se rešimo njega.
novica sporočil: 5.397
[#310108] 05.09.08 10:04 · odgovor na: anon-91864 (#309954)
Odgovori   +    0
joj šaman, kako si se razpisal. na tole sploh ne bi odgovarjal, če ne bi bilo v tekstu zaslediti zagrenjenosti zaradi moje podpore peticiji in mojega domnevnega levakarstva in seveda, če mi ti kot redni gost tega bufeta ne bi bil tako pri srcu kot si mi.  

svoje podpore peticiji ne tem mestu ne bom še enkrat zagovarjal, to sem storil že pred časom in dobro vem, da se ti tega spomniš. glede mojega levakarstva, pa samo tole: boli me q..c za levake in komuniste na naši sceni, vključno z janšo. ne pozabi, da je janša komunist. urbana legenda, ki morda ni resnična, tako kot morda ni resnično, da je janša kadarkoli imel karkoli z opraviti orožjem, pravi, da  je ljubljeni jj jokal, ko so ga hoteli ven vreč iz kps zaradi neplačane članarine. to je v tem trenutku irelevantno.

jj je mnogo prebister človek, da bi se po tolikih letih pehanja za oblast pustil vreč iz trona zgolj zato, ker ga je kdo zasačil z roko v žaklju. če pa je kdo bil podkupljen pri tem poslu in je jj dovolil, da gre denar mimo njega ali njegovih pripadnikov, je pa mnogo preneumen, da bi vladal sloveniji. jj seveda ni neumen, vsaj jaz tega ne verjamem. to je moje mnenje o tej aferi, ki ti ga lahko zaupam zgolj in samo takole v bufetu, ker pač nimam nobenega dokaza za nič. in še nekaj ti zaupam, na temle semnju, ki se ima zgoditi 21. tega meseca, ni robe zame. mogoče bi bila katarina vozna, če bi se malo poredila, pravim vozna in ti veš, kaj s tem mislim. za volit pa ne bi bila, ker vemo iz katerega gnezda prihaja, o vseh ostalih sploh ne bi izgubljal besed.
novica 
novica sporočil: 5.397
[#310113] 05.09.08 10:09 · odgovor na: pklada (#310000)
Odgovori   +    0

pklada je napisal(a):

G. Novica Mihajlović, ta tdržava ni samo JJ in ta vlada. Je še kaj drugega. In če ste tako nezadovoljni s to državo, se lahko brez problema vrnete v svojo rodno deželo.

Pri vas dol itak pravite: "Vsakog gosta za tri dana dosta."
 
za začetek, prosim, ne zmerjaj me z gospodom. to, da ta država ni jj in vlada, jaz vem, tega jj in vlada ne vesta oziroma rada pozabita. z državo, ki se poskuša enačiti s parimi mandeljci v krogu jj nisem zadovoljen, to je seveda res. vrniti se pa nimam kam, ker slovenija je moja rodna dežela in zato bom po svojih močeh delal, da mi bo tu lažje in lepše.

in kje to pri nas dol, v želimljah? to je res dol, gledano iz ljubljane, kranja ali jesenic, je pa gor, gledano iz johanesburga.
lp
novica
anon-53422 sporočil: 275
[#310114] 05.09.08 10:12 · odgovor na: depersin (#310040)
Odgovori   +    0

depersin je napisal(a):

Preoblečeni komunisti so na levici. V SDS-u so pa spreobrnjeni komunisti. To pa je za komuniste največji greh - to je zanje izdaja. Zato te pa tako moti.

Vedeti pa je treba to, da to Janši na prvem mestu očitajo komunisti.
Delusional.

Vera v komuniste in njihovo omniprezentnost in omnipotentnost. Komunisti nam bodo pisali končno sodbo! Ni druge realnosti kot tiste, videne skozi prizmo, singularno točko začetja in nehanja, obstoja komunistov. Aha, in glavni trik komunistov je, ne boste uganili, da nas hočejo prepričati, da ne obstajajo! Nam odrešenik še manjka, ali ga morda že imamo? Kaj pravijo preroki? Mislim tebe, Shaman.
Zanimiv terminološki problem pa je, kako imenovati to specifično slovensko religijo? Kdor veruje v komuniste, je umm, KOMUNIST? Gre za KOMUNIZEM? Ta-da, evo dokazano, komunisti obstajajo.
novica sporočil: 5.397
[#310115] 05.09.08 10:14 · odgovor na: anon-175587 (#309990)
Odgovori   +    0
glej, jaz kot državljan te države nisem čisto nič užaljen, če nek novinar reče, da je moj politik skorumpiran. jaz o politikih apriori nimam dobrega mnenja. seveda bi bilo fajn, da novinar svojo trditev dokaže, ampak mene s tem čisto nič ne žali. žali pa me pred tujo javnostjo moj zunanji minister, ki nima toliko spodobnosti, da bi si noto, če jo je že v navalu jeze spisal, nekam zatlačil, preden jo pošlje stran od sebe. to me žali zato, ker nas bodo v tujini še sto let zamenjevali z nekimi vzhodnjaškimi diktaturami in me bodo spraševali, kako hudo je živeti pri nas. tako kot so me za časa tita nemke na morju spraševale, kako hudo nam je živet v jugi, pa takrat kot mulc sploh nisem  vedel o čem govorijo.
novica
anon-159060 sporočil: 2.115
[#310125] 05.09.08 10:25
Odgovori   +    0
"Aplikacija načela največjega bebca"(MM) je na dlani v prispevku in ogledanih komentarjih. Avtor NM primerja jabuke s hruškami in meša pojme, kar pomeni, da nima pojma ampak piše pač po navijaški logiki. V Sloveniji se ve kdo obvladuje medije, zato je škoda ponovne razprave. Nacionalna TV je v lasti države in ni popolnoma nedvisna, na koncu je odvisna od gledalcev a ne? Novica, bodi končno provesionalec in ne TOZD-ovski pisun.Profesionalce pusti opravljati svoje delo in na njih ne apliciraj načelo največjega bebca.
anon-72895 sporočil: 1.580
[#310128] 05.09.08 10:27
Odgovori   +    0
Novica naseda Cviklu in Kučanu ki z Goebelsovimi triki manipulirajo volilno kuhinjo!
novica sporočil: 5.397
[#310135] 05.09.08 10:30 · odgovor na: anon-159060 (#310125)
Odgovori   +    0
res je težko primerjat rupla in ahmadinedžada, slednjii si ni drznil pošiljat note nobeni državi zaradi dela medijev v tej državi. prav imaš, res mešam jabolka in hruške.
novica 
najobj sporočil: 32.201
[#310141] 05.09.08 10:33 · odgovor na: novica (#310115)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
glej, jaz kot državljan te države nisem čisto nič užaljen, če nek novinar reče, da je moj politik skorumpiran. jaz o politikih apriori nimam dobrega mnenja. seveda bi bilo fajn, da novinar svojo trditev dokaže, ampak mene s tem čisto nič ne žali. žali pa me pred tujo javnostjo moj zunanji minister, ki nima toliko spodobnosti, da bi si noto, če jo je že v navalu jeze spisal, nekam zatlačil, preden jo pošlje stran od sebe. to me žali zato, ker nas bodo v tujini še sto let zamenjevali z nekimi vzhodnjaškimi diktaturami in me bodo spraševali, kako hudo je živeti pri nas. tako kot so me za časa tita nemke na morju spraševale, kako hudo nam je živet v jugi, pa takrat kot mulc sploh nisem  vedel o čem govorijo.
novica
 
...pazi se Novica !!!... zapisal si mojo zgodbo...
kzupanc sporočil: 10.545
[#310166] 05.09.08 10:49 · odgovor na: anon-521 (#309857)
Odgovori   +    0

lukav je napisal(a):
točno to... bivša komunistična aparatčika Janša in Rupel svoj totalitarni pogled na medije projecirata v okolje, ki se tem burleskam samo kislo smeji. Janši in Ruplu je rok trajanja že zdavnaj potekel, usmradila bosta celo državo. SDSovci, ki večinoma niso nič drugega kot preoblečeni komunistki, vsaj če sodimo po vodstvu, očitno še vedno častijo lik in delo, samo subjekt so zamenjali.
 
Ti si pa kar gol komunist. Pošteno.
anon-175923 sporočil: 661
[#310167] 05.09.08 10:50 · odgovor na: novica (#310108)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-175923 05.09.2008 10:52

novica je napisal(a):

glede mojega levakarstva, pa samo tole: boli me q..c za levake in komuniste na naši sceni .
Novica M., tole je zelo smešna trditev :))). Si jo zadnje dni nekateri na forumu na veliko izposojate med sabo. In vsem vam je skupno eno ... :))).
anon-175923 sporočil: 661
[#310168] 05.09.08 10:51 · odgovor na: kzupanc (#310166)
Odgovori   +    0

kzupanc je napisal(a):

 
Ti si pa kar gol komunist. Pošteno.
 
Predstavljaj si, on je pravnik, morda je sodnik, morda bo sodnik.
anon-99623 sporočil: 279
[#310186] 05.09.08 11:05 · odgovor na: anon-91864 (#309954)
Odgovori   +    0
Shaman, you are the man!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Še Mićo se gre lahko skrit.
purinoli sporočil: 8.690
[#310189] 05.09.08 11:06 · odgovor na: romy89 (#310096)
Odgovori   +    0

romy89 je napisal(a):

  Shaman, eno tvojih najboljših del, ever.

Sploh tale je še kako resnična: Tarča je v bistvu ves čas demokracija in svoboda, kajti ko se Janša utrudi in odide igrati golf in se z Urško onegaviti, bo komunistični agitprop naciljal novega najbolj nevarnega tekemca. Slovenski "žurnalisti", na čelu s klubom FDV-572 pasivno tiho ali celo proaktivno tvorno suportirajo to slovensko incestuozno-izprijeno agitpropovsko, proti svobodi in demokraciji naperjeno komunistično rgijanje.

Točno tako. Zadnjih 20 let je pljuvalnik in boksarska vreča za KKK kamarilo (sem paše tudi 90% vseh medijev) Janša, jutri bo to pač nekdo drug, ki ne bo ni kriv ni dužan, ampak bo njegova »krivda« izključno samo to, da bo na poti Partiji. In bo f**** dead.  Tako to laufa 60+nekaj let in bo še naprej. Očitno.

Fantje, ko boste emigrirali, me vzemite s seboj. Ne me pozabiti, pa pustiti na tej Ladji norcev, prosim.
 
Ja, bistra dama, s citatom si zadela eno od žalostnih poant tega eseja. Jaz sem malce zgoraj poskusil obrniti tudi na hec, ker je tale trenutna reakcijska zmes preveč imaginarna in glupa čez vse meje. Je pa lakmus, s pomočjo katerega lezejo slovenčki iz rup in se napihujejo, kar normalne ljudi navdaja z dilemo a la Hamlet : oditi ali ne oditi.

Ma pupa, tebe vzamemo, pa če te štuparamo nesemo he he. Samo ne potlej jamrat, da pogrešaš smeh ob gledanju nedolžne blondinke, nasreditikveprečonosca ipd jokerjev slovenske zime. V subtropih bodo druge vrste zabave he he.

Lep pozdrav, dečva in puš na tačko
ketika sporočil: 4.267
[#310192] 05.09.08 11:08
Odgovori   +    0
aroganca Rupla je presegla vse meje že prej , samo zdaj je ne skriva. Najraje bi zatlačil mikrofon v glavo vam .
anon-86509 sporočil: 2.820
[#310194] 05.09.08 11:10
Odgovori   +    0
Kot ultrakozmopolit gospod pač deluje globalno.
anon-75846 sporočil: 511
[#310204] 05.09.08 11:18
Odgovori   +    0
Pisanju novinarja ni kaj dodati! Razen, da se je vedelo že na začetku mandata, da s to vladajočo garnituro nekaj ni v redu. Že ko je predlagala in uspela pri Pahorju s podpisom sporazuma o partnerstvu ali nenapadanju ali nekaj podoibnega je bilo vsem (razen Pahorju)jasno, da bo suspendirala parlamentarno demokracijo in želela uvesti sodobno korporativizen značilen za totalitarne sisteme! Ali, ko si je popleskala vlak-elektromotornik v barve SDS. Na teh SLOVENSKIH prostorih sta doslej imel svoj vlak samo TITO in JANŠA! Samo Tito bi še verjetno napisal kaj tako norega kot je napisal Rupel!
anon-43949 sporočil: 4.362
[#310210] 05.09.08 11:20 · odgovor na: anon-91864 (#309954)
Odgovori   +    0
Srečno Kekci, jebala vas slovenistanska žurnalistična moralnohorizontalnost, kreteni sluzasti maliciozni in samouničevalni. LP shaman

Bravo, shaman!
Predvsem maliciozni in samouničevalni kreteni, res!
Levico so popolnoma uničili. Pa ne mislim volitve.
0513ANITO sporočil: 10.844
[#310213] 05.09.08 11:21 · odgovor na: purinoli (#310062)
Odgovori   +    0
Puroli

Tole si pa ti meni ukradu in po svoje predelal (umaknil si konkretna imena Raikonnen, Nikennen,...)

"Presidentti" blondincev & pijanih rally & F1 dirkačev & pijanih skakalcev na smučeh.

Dodam še avtentično razlago zakaj na Finskem ni korupcije.

"Se ga tok nažrejo, da se zjutraj nič ne spomnijo.":)
anon-155085 sporočil: 1.715
[#310223] 05.09.08 11:29
Odgovori   +    0
Probudio se Novica!Agitatorček se vedno prebudi ob kakih volitvah in podobnem!? XAXAXA Jao Jao Kalabiču
purinoli sporočil: 8.690
[#310228] 05.09.08 11:34 · odgovor na: 0513ANITO (#310213)
Odgovori   +    0

0513ANITO je napisal(a):
Puroli

Tole si pa ti meni ukradu in po svoje predelal (umaknil si konkretna imena Raikonnen, Nikennen,...)

"Presidentti" blondincev & pijanih rally & F1 dirkačev & pijanih skakalcev na smučeh.

Dodam še avtentično razlago zakaj na Finskem ni korupcije.

" Se ga tok nažrejo, da se zjutraj nič ne spomnijo .":)
 Oštja, potem pa premalo berem. prisegam, da nisem kradel, dopuščam pa, da sva enako razmišljala he he. Bom pobrskal po postih in, če si bil prej, se opravičujem. ma tisto o pedofilnem "presidentti" of Suomi je pa zagotovo moja in mojih "virov" iznajdba he he.

Lep pozdrav, Purinoli

P.S. Tista odebeljena je krepka hehe. Bojim se samo, da bo tole pripeljalo do nepotrebnega in absurdnega klatenja po nič krivih Fincih. Ma če lahko oni proizvajajo vragolije, jih lahko tudi mi, ne? Ma naj ostane v okviru zajebancije in ne preskoči na resno averzijo ali sovraštvo. Hec mora bit v teh turobnih časih.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#310232] 05.09.08 11:40 · odgovor na: purinoli (#310228)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):

 Oštja, potem pa premalo berem. prisegam, da nisem kradel, dopuščam pa, da sva enako razmišljala he he. Bom pobrskal po postih in, če si bil prej, se opravičujem. ma tisto o pedofilnem "presidentti" of Suomi je pa zagotovo moja in mojih "virov" iznajdba he he.

Lep pozdrav, Purinoli

P.S. Tista odebeljena je krepka hehe. Bojim se samo, da bo tole pripeljalo do nepotrebnega in absurdnega klatenja po nič krivih Fincih. Ma če lahko oni proizvajajo vragolije, jih lahko tudi mi, ne? Ma naj ostane v okviru zajebancije in ne preskoči na resno averzijo ali sovraštvo. Hec mora bit v teh turobnih časih.
Hmm, vreme (v Ljubljani) je sicer res delno oblačno, a nič kaj turobno ni videti. Zakaj praviš, da naj bi časi bili turobni? Je kaka pandemija? Izredne razmere? Policijska ura zvečer? Je nevarno na ulicah, ker prežijo pretepaške tolpe na nič hudega sluteče državljanke in državljane? Je kako naše (nogometno/rokometno/košarkarsko) moštvo izgubilo usodno pomembno tekmo in smo vsi ožaloščeni? Explain!
anon-43949 sporočil: 4.362
[#310240] 05.09.08 11:48 · odgovor na: novica (#310115)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
glej, jaz kot državljan te države nisem čisto nič užaljen, če nek novinar reče, da je moj politik skorumpiran. jaz o politikih apriori nimam dobrega mnenja. seveda bi bilo fajn, da novinar svojo trditev dokaže, ampak mene s tem čisto nič ne žali. žali pa me pred tujo javnostjo moj zunanji minister, ki nima toliko spodobnosti, da bi si noto, če jo je že v navalu jeze spisal, nekam zatlačil, preden jo pošlje stran od sebe. to me žali zato, ker nas bodo v tujini še sto let zamenjevali z nekimi vzhodnjaškimi diktaturami in me bodo spraševali, kako hudo je živeti pri nas. tako kot so me za časa tita nemke na morju spraševale, kako hudo nam je živet v jugi, pa takrat kot mulc sploh nisem  vedel o čem govorijo.
novica
 
Pa čakaj, človek - a sploh veš, kaj pomeni obsojati ljudi in posredno državo brez enega samcatega dokaza? V medijih, ki so podlaga demokracije.
In zunanji minister naj bi to kar mirno požrl?
Saj bi na novinarjevo natolcevanje (brez najmanjšega dokaza gre samo za natolcevanje) morali reagirati tudi novinarji sami in mu kot profesionalci temeljito izprašati vest!
Pa od kod se jemljete, v deželi, ki se prišteva k tisočletni srednjeevropski civilizaciji?

Strani: 1 2 3 4 5