Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Wolf: Pavčka pojem, prežvečim in izpljunem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-144257 sporočil: 4
G. Wolf,

sicer se ne izražam na tako nizkem nivoju kot vi, vendar se bom spustil k vam v globino, da me boste sploh razumeli: v rit si stlačite vaše srajce, čike in ex-F1 team in se poberite nazaj v Kanado, dokler se ne boste vsaj malo naučili spoštovati slovenskega potnega lista in Slovencev, ki so (nekateri tudi z življenjem) plačali, da imate komu sploh kaj metati v glavo.

P.s.: ustvarjalcem portala Finance.si in vsem bralcem se iskreno opravičujem za uporabljen nivo komentarja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 308830

Strani: 1

anon-17372 sporočil: 6.680

bogo1 je napisal(a):
G. Wolf, sicer se ne izražam na tako nizkem nivoju kot vi, vendar se bom spustil k vam v globino, da me boste sploh razumeli: v rit si stlačite vaše srajce, čike in ex-F1 team in se poberite nazaj v Kanado, dokler se ne boste vsaj malo naučili spoštovati slovenskega potnega lista in Slovencev, ki so (nekateri tudi z življenjem) plačali, da imate komu sploh kaj metati v glavo. P.s.: ustvarjalcem portala Finance.si in vsem bralcem se iskreno opravičujem za uporabljen nivo komentarja.
ali pa ce si ti v rit zatlacis potni list in slovence.
anon-76481 sporočil: 949

bogo1 je napisal(a):
G. Wolf, sicer se ne izražam na tako nizkem nivoju kot vi, vendar se bom spustil k vam v globino, da me boste sploh razumeli: v rit si stlačite vaše srajce, čike in ex-F1 team in se poberite nazaj v Kanado, dokler se ne boste vsaj malo naučili spoštovati slovenskega potnega lista in Slovencev, ki so (nekateri tudi z življenjem) plačali, da imate komu sploh kaj metati v glavo. P.s.: ustvarjalcem portala Finance.si in vsem bralcem se iskreno opravičujem za uporabljen nivo komentarja.
 
Veliko resnice je tule. Ni ga obdolžila in porinila v drek  država Slovenija, ali njeni državljani.

Obdolžili so ga finska tv, seveda na podlagi zgagarskih domnev. Za vsem stoji propadajoča usedlina nekega sistema in njeni podrepniki. Nihče od teh pa kot tak,  ne predstavlja Slovenije.

Zato je grožnja o nekakšnem  metanju potnega lista okoli več kot samo nediplomatsko.

Strani: 1