Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Novi stari prvi Janšev svetovalec za javne finance je spet Ivan Simič. Kaj bo počel?
Strani: 1
sporočil: 260
Ko berem, kaj bo "delovna skupina" delala, me prime srat in se
primem za žep. Spet "naši", da se omastijo ob mešanju megle in
delanju prepiha.
sporočil: 1.955
[]A ni škoda takega strokovnjaka, kot je Simič za neko delovno telo, katero nalogo povprečni prebivalec Slovenije že težko prebere, kaj šele razume.
Ko berem, kaj bo "delovna skupina" delala, me prime srat in se primem za žep. Spet "naši", da se omastijo ob mešanju megle in delanju prepiha.
sporočil: 168
[]Levičarje vas ne bo samo primlo srat, naj vas tudi zvija v želodcu, ker bo kar nekaj vaših levičarskih vzornikov končalo v zaporu!
Ko berem, kaj bo "delovna skupina" delala, me prime srat in se primem za žep. Spet "naši", da se omastijo ob mešanju megle in delanju prepiha.
sporočil: 27
Vesel bi bil, če bi se se gospod Simič poglobil v davke, kjer je
doma, in poskušal ugotovili, ali je najbolj racionalna uvedba davka
na premoženje (celotno premoženje družine) kot protiutež
subvencijam (kjer je premoženje družine ravno tako osnova za
izračun pomoči). Tisti, ki imamo damo v malho in dobijo tisti, ki
potrebujejo. Vse skupaj torej temelji na solidarnosti, podlaga za
vzpostavitev je poln nabor evidenc, ki definirajo premoženje. Vse
se informatizira (subvencije so že), opdade kup norih davkov,
preglednost in enostavnost izvajanja postopkov se povečata,
birokracija pa močno zmanjša.
Strani: 1
