Strani: 1

leben1 sporočil: 866
[#3084209] 05:43
Odgovori   +    1
Pa jim ne bi bilo treba. Če bi uvajali vračanje ekoomske baze in proizvodnje nazaj k sebi, se odpovedali zelenim agendam in obdržali poceni vire energije, uvažali produktivno delovno silo namesto huslimanskih iskalcev socialnih podpor in še kaj, bi lahko danes gledali drugačno Anglijo. Tako pa so si povsem sami krivi počasnega propadanje. Ni kriv svet, breksit ali EU, najbolj so si krivi kar sami.

Strani: 1


vm-kiva