Strani: 1

AndrejTribuson sporočil: 260
[#3084193] 23.06.26 15:09
Odgovori   +    7
Ko berem, kaj bo "delovna skupina" delala, me prime srat in se primem za žep. Spet "naši", da se omastijo ob mešanju megle in delanju prepiha.
lojze1 sporočil: 1.073
[#3084198] 23.06.26 16:47 · odgovor na: AndrejTribuson (#3084193)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: lojze1 23.06.2026 16:47
Te je "primlo srat" in mešaš meglo.
XDONA1 sporočil: 1.955
[#3084205] 23.06.26 22:21 · odgovor na: AndrejTribuson (#3084193)
Odgovori   +    3
[]
Ko berem, kaj bo "delovna skupina" delala, me prime srat in se primem za žep. Spet "naši", da se omastijo ob mešanju megle in delanju prepiha.
A ni škoda takega strokovnjaka, kot je Simič za neko delovno telo, katero nalogo povprečni prebivalec Slovenije že težko prebere, kaj šele razume.
FIN-510365 sporočil: 168
[#3084208] 01:33 · odgovor na: AndrejTribuson (#3084193)
Odgovori   +    9
[]
Ko berem, kaj bo "delovna skupina" delala, me prime srat in se primem za žep. Spet "naši", da se omastijo ob mešanju megle in delanju prepiha.
Levičarje vas ne bo samo primlo srat, naj vas tudi zvija v želodcu, ker bo kar nekaj vaših levičarskih vzornikov končalo v zaporu!
SasoNovakovic sporočil: 27
[#3084219] 10:22
Odgovori   +    0
Vesel bi bil, če bi se se gospod Simič poglobil v davke, kjer je doma, in poskušal ugotovili, ali je najbolj racionalna uvedba davka na premoženje (celotno premoženje družine) kot protiutež subvencijam (kjer je premoženje družine ravno tako osnova za izračun pomoči). Tisti, ki imamo damo v malho in dobijo tisti, ki potrebujejo. Vse skupaj torej temelji na solidarnosti, podlaga za vzpostavitev je poln nabor evidenc, ki definirajo premoženje. Vse se informatizira (subvencije so že), opdade kup norih davkov, preglednost in enostavnost izvajanja postopkov se povečata, birokracija pa močno zmanjša.

Strani: 1


vm-kiva