Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Volkovi z Wall Streeta: kdor ima čipe, je car. Litij kot nakupna priložnost?
Strani: 1
sporočil: 742
Povpraševanje po hranilnikih bo res šlo gor, vendar večino na račun
Na-Ion baterij, ne Li-Ion. Morda bo pa povpraševenje tako naraslo,
da bosta šla oba gor? Glede e-avtomobilov, pa se mi zdi trg precej
zasičen...
sporočil: 865
Tudi naslednik bo voden od istega ozadja in istih agend, morda bo
samo imel lepši obraz za javnost.
Strani: 1
