Strani: 1

FIN-544124 sporočil: 6.617
[#3083437] 02.06.26 11:45
Odgovori   +    2
Lepo je v naši deželici biti gradbinec, ki dela za državo oziroma javni sektor.
zoran13 sporočil: 2.505
[#3083623] 06.06.26 23:08
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: zoran13 06.06.2026 23:09
Kdo pa izvaja dela na avtocestah, da je povsod nastal takšen kaos, da to ni več podobno nobeni stvari več. Poleg vseh rezultatov bi bilo potrebno analizirati, koliko izgubljenih ur, koliko zamud, koliko preveč bencina in nafte je bilo porabljeno zaradi vseh mogočih zastojev na avtocestah, pa bi bile številke vratolomne...

Strani: 1


vm-kiva