Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Za koliko je Janković zadolžil Ljubljano

Strani: 1

rame sporočil: 1.018
[#3082360] 11.05.26 15:20
Odgovori   +    1
Čestitke Domelu in domačemu znanju.
FIN-544124 sporočil: 6.616
[#3082366] 11.05.26 16:19
Odgovori   +    4
Ajajajaj, spet rumeni tisk.

Desnosučni zelo radi operirajo z zadolženostjo.

Tako države, kot občin.

Ene same gole številke, ki ne povedo popolnoma nič.

Eno samo zavajanje.

Pri vsaki zadolžitvi je potrebno vedeti za kakšen namen se je denar porabil.

Potem, kako ugoden ali manj ugoden je kredit.

Na kakšen način in kdaj bo poplačan.

In še kaj bi se našlo.

Če gre denar za koristne zadeve, za določene investicije je kredit dobro porabljen.

Ampak tega ne vemo.

Zato so take populistične politične fore okrog zadolževanje brez smisla.

Enako je z zdadolževanjem države.
7175S sporočil: 2.793
[#3082394] 12.05.26 08:30
Odgovori   +    4
Ko bo Ljubljana zadolžena za več kot 1 milijardo €, bodo Jankovića "odstavili" kar njegovi skrajni levičarji. Za njim bo morda zopet prišel "prisilni" upravitelj Debeljak in to bo konec Ljubljane kot jo poznamo. Morda njene dolgove prevzame kakšen tujerodni tajkun in potem bo šla po poti Mercatorja. Verjetno se bo v tem procesu nekje pojavila tudi šivilja Alenka in obtožila Janšo, da je prodal Ljubljano in slovensko samostojnost. Janković bo medtem že varno v objemu tega ali onega srbskega vladarja. Še nekoga sem pozabil omeniti, prav imate, Kučan bo še vedno intimno navijal za novo Srboslavijo.

Strani: 1


vm-kiva